Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Nieprzyjemny problem - rzeżączka?
Autor Wiadomość
niemenka
Member
***

Liczba postów: 169
Dołączył: Feb 2013
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #1
Nieprzyjemny problem - rzeżączka?
Miałam przelotną znajomość z pewnym mężczyzną z Warszawy którego poznałam na imprezie. Od jakiegoś czasu pojawiły się nocne ropne upławy, obfitsze niż zwykle krwawienie podczas miesiączki, oraz częste oddawanie moczu. Wygląda to tak jak jakaś choroba weneryczna np rzeżączka. ;/
Wybieram się na wizytę do ginekologa, czy miałyście kiedyś coś podobnego?

Moje poprzednie tematy:
25-06-2014 08:50
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
oktan
Member
***

Liczba postów: 135
Dołączył: Jul 2013
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #2
RE: Nieprzyjemny problem - rzeżączka?
Niestety ale mogłaś coś złapać ...
Proponuję się przebadać. Na przykład w tym laboratorium istnieje taka możliwość:
http://e-wenerolog.pl/sklep/testy-dla-gr...norrhoeae/ - warto jeśli nie chcesz iść osobiście do placówki zdrowia albo po prostu nie wiesz gdzie się udać.
Radzę zrobić to jak najszybciej ponieważ choroba może skutkować wieloma nieprzyjemnościami.
Wbrew pozorom choroby takie nie są rzadkie ponieważ z ostatniego sprawozdania jakie czytałem ponad 20% osób może być zarażonych.

Moje poprzednie tematy:
25-06-2014 10:42
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
aniajarnicka
Member
***

Liczba postów: 85
Dołączył: Jan 2013
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #3
RE: Nieprzyjemny problem - rzeżączka?
Zrób sobie wszystkie możliwe badania, bo (jeśli się nie zabezpieczaliście) to może Cię spotkać sporo nieprzyjemności, łącznie z HIV. Im szybciej się wyleczysz tym lepiej. Ja chodzę do ginekologa w Poradni MultiMed w warszawie i tam robię wszystkie badania.

Moje poprzednie tematy:
12-08-2014 23:31
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
kostusia
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,024
Dołączył: Oct 2014
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #4
RE: Nieprzyjemny problem - rzeżączka?
Sprawdź czy nie zaraził Cię czymś innym np hiv. Z tego co wiem taki test można kupić u nich http://testy-hiv.pl/ i zrobić w domu. Myślę, że jest to najbardziej dyskretna opcja i dość szybka bo wynki masz w 15 minut.

Moje poprzednie tematy:
16-09-2016 20:26
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
patisia78
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,221
Dołączył: Apr 2017
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #5
RE: Nieprzyjemny problem - rzeżączka?
Najlepiej się przebadać nie ma z tym żartów. A jeśli chcesz uniknąć wizyty u lekarza to może zamów sobie test z neta- https://drwenerolog.pl/objawy/nieprzyjem...ch-pochwy/ możesz to zrobić anonimowo. Sama sobie pobierzesz wymaz i odeślesz do laboratorium a wynik otrzymasz oczywiście po 14 dniach. Nie czekaj z chorobą weneryczną nie ma żartów.

Moje poprzednie tematy:
22-06-2017 09:52
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Anakonda
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,313
Dołączył: Feb 2013
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #6
RE: Nieprzyjemny problem - rzeżączka?
problem na pewno nie przyjemny ale lepiej skonsultować to z lekarzem.

Moje poprzednie tematy:
24-06-2017 19:29
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
elenka
Senior Member
****

Liczba postów: 637
Dołączył: Apr 2017
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #7
RE: Nieprzyjemny problem - rzeżączka?
Moim ostatnim odkryciem na upławy i nawracające stany grzybiczne narządów rodnych są kapsułki doustne https://www.provag.info/provag/. Działają ogólnie na zasadzie probiotyku, który korzystnie wpływa zarówno na mikroflorę układu moczowo-płciowego jak i pokarmowego. Można go stosować również podczas antybiotykoterapii jako podwójną osłonę Smile

Moje poprzednie tematy:
24-02-2018 22:21
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
sylka
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,401
Dołączył: Nov 2017
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #8
RE: Nieprzyjemny problem - rzeżączka?
Na pewno w pierwszej kolejności polecam Ci przeczytać ten artykuł http://uplawy.pl/uplawy-na-majtkach/ .Znajdziesz tam wszystkie niezbędne informacje o upławach – objawy, przyczyny, a także wskazane leczenie. Możliwe, że to nic groźnego i Twoje upławy nie są powodem do zmartwień, ale z pewnością jest to sygnał ostrzegawczy, który może świadczyć o rozwijającej się infekcji grzybiczej, zakażeniu bakteryjnym pochwy lub innej chorobie intymnej. Dlatego też myślę, że warto zgłosić się do ginekologa, który zdiagnozuje Twoje upławy.

Moje poprzednie tematy:
27-04-2018 13:59
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Desplat30
Junior Member
**

Liczba postów: 5
Dołączył: May 2018
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #9
RE: Nieprzyjemny problem - rzeżączka?
Dzięki wielkie za interesujące porady Smile Myślę, że z całą pewnością mi się przydadzą Smile
Moje poprzednie tematy:


    No przecież do tego służą reguły, rozumiesz? Żebyś się dobrze zastanowił, zanim je złamiesz.
    23-05-2018 13:00
    Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
    lenalenka
    Member
    ***

    Liczba postów: 59
    Dołączył: Sep 2017
    Reputacja: 0
    Status: Offline
    Post: #10
    RE: Nieprzyjemny problem - rzeżączka?
    Ginekolog to podstawa. Ja jednak przy infekcjach intymnych zawsze sięgam po clotrimazolum (sprawdź sobie działanie: https://ktomalek.pl/clotrimazolum-aflofa...-3014412), oczywiście z zaplanowaną już wizytą. Ale często łagodzi pieczenie i swędzenie.

    Moje poprzednie tematy:
    25-05-2018 00:39
    Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
    Odpowiedz 


    Podobne wątki
    Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
      Problem ze zmarszczkami marxel 175 84,843 15-03-2024 21:39
    Ostatni post: patisia78
      Problem z żylakami. hanikka 60 25,371 19-12-2023 21:04
    Ostatni post: Konstancja99

    Skocz do:


    Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

    Reklama:


    auto promocje, wyprzedaże

    wyprzedaże, promocje - meble


    Kontakt | www.5teens.pl | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS