Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
wycieczka
Autor Wiadomość
darianna
Member
***

Liczba postów: 59
Dołączył: May 2014
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #1
wycieczka
Witam Smile. Może ktoś z Was również jest wolontariuszem i został mu przydzielony obowiązek zorganizowania wycieczki dla dzieci w wieku 10-16?
Więc plan jest taki, że wybieramy się do Norwegii i potrzebne mi jest dobre i zaufane biuro podróży, które zajmuje się organizowaniem takich grupowych wycieczek. Znalazłam coś takiego http://wyjazdydlagrup.pl/. Biuro cieszy się dobrą opinią, ale ja go nie znam, może ktoś z Was coś na ten temat wie?Może jakieś inne biuro? Dzieci jedzie sporo, bo około 60 osób. To jest dużo, a może uda nam się dobić do 70, wiadomo im większa gruba tym taniej. Może mógłby ktoś z Was coś doradzić, może wyrazić swoją opinię? Bardzo proszę o pomoc.

Moje poprzednie tematy:
28-05-2014 14:21
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
ludzia
Senior Member
****

Liczba postów: 366
Dołączył: Feb 2013
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #2
RE: wycieczka
Wątpię, aby to wolontariuszom przydzielało się obowiązek zorganizowania wycieczki. Wolontariusze jeżeli już pomagają podczas takiej wyprawy w opiece nad dziećmi.

Moje poprzednie tematy:
    03-07-2014 15:52
    Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
    lilka91
    Posting Freak
    *****

    Liczba postów: 1,116
    Dołączył: May 2014
    Reputacja: 0
    Status: Offline
    Post: #3
    RE: wycieczka
    W życiu nie powierzyłabym opieki nad swoim dzieckiem wolontariuszowi... Musiało ci się coś pomylić. Możesz powiedzieć dlaczego tak daleko chcecie jechać? Z tak "małymi" dziećmi wybrałabym się raczej do jakiegoś Polskiego miasta a nie za granicę. Nie od dziś wiadomo, że w wieku 10-16 lat człowiek ma najgłupsze pomysły. Pomyślcie może o wycieczce do Krakowa lub WarszawySmile Tutaj http://www.accorhotels.com/hotel-directo...rszawa.htm znajdziecie kilka fajnych hoteli w centrum. Przypuszczam, że tak liczna grupa będzie mogła liczyć na jakiś rabat. Przemyśl jeszcze ten wyjazd i opiekę nad tyloma osobami bo to naprawdę duża odpowiedzialność.

    Moje poprzednie tematy:
    17-09-2014 19:10
    Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
    Mariuszek
    Junior Member
    **

    Liczba postów: 6
    Dołączył: Oct 2014
    Reputacja: 0
    Status: Offline
    Post: #4
    RE: wycieczka
    Ja mogę ci polecić biuro http://aviatourtravel.pl/. Nasza klasa była na wycieczce na Litwie z nimi i nie było żadnych wpadek, wszystko było super zorganizowane. Program był zrobiony w ten sposób, że nie musieliśmy nigdzie pędzić, tylko spokojnie ze wszystkim szło się wyrobić. Trochę pozwiedzaliśmy, trochę czasu mieliśmy dla siebie. Wycieczka była 3 dniowa, więc były tez noclegi, może nie w pięciogwiazdkowym hotelu, ale pensjonat był zadbany, bez grzyba na ścianach i karaluchów pod poduszką. Mogę polecić, bo cena też nie była wygórowana, jak na takie warunki.

    Moje poprzednie tematy:
    10-11-2014 11:34
    Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
    ramona.daminska
    Junior Member
    **

    Liczba postów: 1
    Dołączył: Nov 2014
    Reputacja: 0
    Status: Offline
    Post: #5
    RE: wycieczka
    Fajny jest hotel w białymstoku, mile widziane są dzieciaki i młodzież. Ja tam jeździłam z rodziną i zawsze tam było pełno młodzieży. Biuro podróży to też jest opcja, zależy ile pieniędzy taka wycieczka ma wynosić, bo z biurem wiadomo drożej niż jakby ktoś samemu miał organizować. I jaki rejon... Niektóre polskie rejony są nie doceniane...

    Moje poprzednie tematy:
      11-11-2014 17:42
      Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
      drzewo
      Senior Member
      ****

      Liczba postów: 286
      Dołączył: Dec 2013
      Reputacja: 0
      Status: Offline
      Post: #6
      RE: wycieczka
      Z takich wycieczek to najbardziej pamiętam noclegi pod namiotami i wyjścia w góry, a nie luksusowe hotele Smile I koszta były minimalne.

      Moje poprzednie tematy:
        19-11-2014 14:12
        Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
        yoohoo
        Posting Freak
        *****

        Liczba postów: 1,756
        Dołączył: Jan 2014
        Reputacja: 0
        Status: Offline
        Post: #7
        RE: wycieczka
        Nigdy nie zdarzyło mi się organizować wycieczkę, chociaż teraz namawiałam rodziców na Zakopane i powiedzieli, że jak wszystko zorganizuję to możemy jechać. Już nawet wybrałam nad nas nocleg ale przeglądamapartamenty Zakopane na mapie na ZakopaneApartamenty24.pl i zastanawiam się czy nie wybrać innej lokalizacji trochę. Jak myślicie - lepiej ścisłe centrum czym gdzieś bardziej na uboczu?

        Moje poprzednie tematy:
        19-11-2014 17:27
        Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
        niemenka
        Member
        ***

        Liczba postów: 169
        Dołączył: Feb 2013
        Reputacja: 0
        Status: Offline
        Post: #8
        RE: wycieczka
        Zimą może warto byłoby wybrać się w jakieś egzotyczne miejsce...
        Jeśli fundusze na to pozwalają może warto jest wziąć pod uwagę... Dubaj?
        Tutaj możesz sobie poczytać o tym jednym z najwspanialszych miast świata:
        http://www.qtravel.pl/inspiracje/dubaj-z...skie-id358
        [Obrazek: dubaj.jpg]

        Moje poprzednie tematy:
        28-11-2014 12:02
        Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
        green
        Member
        ***

        Liczba postów: 233
        Dołączył: Feb 2013
        Reputacja: 0
        Status: Offline
        Post: #9
        RE: wycieczka
        Nigdy nie lubiłam zorganizowanych form wypoczynku typu grupowe wycieczki, wolałam jechać na przykład na piękne Kaszuby http://www.kaszuby-wczasy.pl/

        Moje poprzednie tematy:
        16-02-2015 13:41
        Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
        miroslawa
        Member
        ***

        Liczba postów: 233
        Dołączył: Feb 2015
        Reputacja: 0
        Status: Offline
        Post: #10
        RE: wycieczka
        Firmy zajmujące się imprezami eventowymi robią świetne wycieczki tematyczne i wyprawy motywacyjne typu Hiszpania
        W krainie Basków i winnic La Rioja i inne ciekawe wyjazdy integracyjne z JoyEvent

        Moje poprzednie tematy:
        19-03-2015 16:14
        Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
        Odpowiedz 


        Podobne wątki
        Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
          Wycieczka do Czarnobyla? Kornelia 1 3,792 27-11-2019 23:16
        Ostatni post: aleja5
          Wycieczka po Krakowie damiangrab 7 4,109 20-09-2018 16:36
        Ostatni post: Manianna

        Skocz do:


        Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości

        Reklama:


        auto promocje, wyprzedaże

        wyprzedaże, promocje - meble


        Kontakt | www.5teens.pl | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS