Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 1 Głosów - 5 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Jakie studia są najlepsze dzisiaj?
Autor Wiadomość
marysia8383
Senior Member
****

Liczba postów: 371
Dołączył: Mar 2014
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #40
RE: Jakie studia są najlepsze dzisiaj?
(05-05-2015 20:46)magda906 napisał(a):  A co myślicie o prawie? Wiem, że po zakończeniu nauki czeka aplikacja, do której tez sporo trzeba się uczyć. Później znowu nauka, ale chyba się opłaca? Nie jest trudno dostać się na aplikacje po prawie, o ile dobrze przyłoży się do konkretnych zagadnień. Kiedyś było to wiele bardziej skomplikowane. Dziś istnieje mnóstwo możliwości, by zgłębiać wiedze z konkretnej dziedziny i sprawdzać swoje umiejętności na choćby takiej platformie jak http://www.sprawnik.pl/e-learning/ , gdzie w czytelny i jasny sposób rozwikłane są wszelkie niejasności, a w zasięgu reki, za kilkadziesiąt groszy dziennie dostęp do testów, "prywatnego" nauczyciela, casusów czy przydatnego neoLexa

Fakt, system sPrawnik może okazać się bardzo przydatny, szczególnie dla tych, którzy przygotowują się do egzaminu na aplikację. Nauka w formie rozwiązywania testów - to coś dla mnie. Dużo więcej udaje mi się zapamiętać. Jak dużo trzeba płacić za użytkowanie tej strony?

Moje poprzednie tematy:
07-07-2015 21:47
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
RE: Jakie studia są najlepsze dzisiaj? - marysia8383 - 07-07-2015 21:47

Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  studia podyplomowe dajuber 2 334 23-02-2024 01:36
Ostatni post: alicja930
  Studia. Zepsuta. 207 138,316 21-01-2024 20:10
Ostatni post: alicja930

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości

Reklama:


auto promocje, wyprzedaże

wyprzedaże, promocje - meble


Kontakt | www.5teens.pl | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS