Forum Dyskusyjne - młodzieżowe, ogólnotematyczne / wielotematyczne

Pełna wersja: Jakie studia są najlepsze dzisiaj?
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16
Chciałbym się dowiedzieć, jakie dzisiaj kierunki studiów są najlepsze i najkorzystniejsze dla nas? Co warto studiować aby nie bać się o przyszłość i pracę?
Wybierz to co lubisz robić, nie to co Ci ktoś powie. Musisz sama wiedzieć, co lubisz robić i z czym chcesz wiązać przyszłość zawodową.
Ja się zastanawiam jeszcze, ale albo logistyka, albo marketing http://www.uczelniepoznan.uczelnie.pl/ki...Marketing/ ogólnie wydaje mi się, że studiowanie w Poznaniu to dobry wybór. Jak patrze na oferty to jest tego tyle, że na pewno praca będzie po moich studiach.
Najlepsze studia to te na kierunkach zamawianych bo dają największą szansę na zatrudnienie
Z tego co wiem, to te kierunki zamawiane już teraz zbytnio raczej nie funkcjonują, a przynajmniej na śląskich uczelniach w tym roku ani o nich widu ani słychu. Szczerze mówiąc w tym kraju niby tyle patrzy się na wykształcenie, a spójrzcie ile mamy bezrobotnych magistrów. Nie lepiej zdecydować się na pracę za granicą choćby do UK i tam się wykształcić ? Wiecie jaka tam jest szeroka paleta kierunków - każdy znajdzie jakąś niszę, która go zainteresuje. No i myślę, że tam o wiele łatwiej jest o pracę, wystarczy tylko porządnie poszukać ofert.
Też moim zdaniem warto zainteresować się pracą zagranicą. Należy tylko wiedzieć, że po powrocie do kraju może ubiegać się o zwrot podatku z Wielkiej Brytanii. Niestety wiele młodych osób, które wyjeżdża za pracą na wakacje o tym nie i potem traci przez to od kilkudziesięciu do kilkuset złotych.
informatyka
Najlepsze jest to co lubisz robić. Wybieranie kierunku studiów tylko ze względu na to, że jest "dobry" nie ma sensu.
idz na takie, ktore sprawią Ci przyjemność
Moim zdaniem najlepszy kierunek to informatyka, bo nie oszukujmy się, ale teraz popularne jest tworzenie stron WWW, programowanie itp.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16
Przekierowanie