Forum Dyskusyjne - młodzieżowe, ogólnotematyczne / wielotematyczne
Jakie studia są najlepsze dzisiaj? - Wersja do druku

+- Forum Dyskusyjne - młodzieżowe, ogólnotematyczne / wielotematyczne (http://www.5teens.pl)
+-- Dział: Nasze sprawy (/forumdisplay.php?fid=5)
+--- Dział: Szkoła (/forumdisplay.php?fid=8)
+--- Wątek: Jakie studia są najlepsze dzisiaj? (/showthread.php?tid=1076)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16


Jakie studia są najlepsze dzisiaj? - janecz - 26-12-2013 00:00

Chciałbym się dowiedzieć, jakie dzisiaj kierunki studiów są najlepsze i najkorzystniejsze dla nas? Co warto studiować aby nie bać się o przyszłość i pracę?


RE: Jakie studia są najlepsze dzisiaj? - drzewo - 28-12-2013 19:18

Wybierz to co lubisz robić, nie to co Ci ktoś powie. Musisz sama wiedzieć, co lubisz robić i z czym chcesz wiązać przyszłość zawodową.


RE: Jakie studia są najlepsze dzisiaj? - Mixii - 12-01-2014 00:32

Ja się zastanawiam jeszcze, ale albo logistyka, albo marketing http://www.uczelniepoznan.uczelnie.pl/kierunek/Marketing/ ogólnie wydaje mi się, że studiowanie w Poznaniu to dobry wybór. Jak patrze na oferty to jest tego tyle, że na pewno praca będzie po moich studiach.


RE: Jakie studia są najlepsze dzisiaj? - basiek - 13-01-2014 14:36

Najlepsze studia to te na kierunkach zamawianych bo dają największą szansę na zatrudnienie


RE: Jakie studia są najlepsze dzisiaj? - ludzia - 28-01-2014 14:31

Z tego co wiem, to te kierunki zamawiane już teraz zbytnio raczej nie funkcjonują, a przynajmniej na śląskich uczelniach w tym roku ani o nich widu ani słychu. Szczerze mówiąc w tym kraju niby tyle patrzy się na wykształcenie, a spójrzcie ile mamy bezrobotnych magistrów. Nie lepiej zdecydować się na pracę za granicą choćby do UK i tam się wykształcić ? Wiecie jaka tam jest szeroka paleta kierunków - każdy znajdzie jakąś niszę, która go zainteresuje. No i myślę, że tam o wiele łatwiej jest o pracę, wystarczy tylko porządnie poszukać ofert.


RE: Jakie studia są najlepsze dzisiaj? - yoohoo - 29-01-2014 10:28

Też moim zdaniem warto zainteresować się pracą zagranicą. Należy tylko wiedzieć, że po powrocie do kraju może ubiegać się o zwrot podatku z Wielkiej Brytanii. Niestety wiele młodych osób, które wyjeżdża za pracą na wakacje o tym nie i potem traci przez to od kilkudziesięciu do kilkuset złotych.


RE: Jakie studia są najlepsze dzisiaj? - Atom - 04-02-2014 11:28

informatyka


RE: Jakie studia są najlepsze dzisiaj? - MysiaPysia - 05-02-2014 11:17

Najlepsze jest to co lubisz robić. Wybieranie kierunku studiów tylko ze względu na to, że jest "dobry" nie ma sensu.


RE: Jakie studia są najlepsze dzisiaj? - nosleep - 13-02-2014 01:14

idz na takie, ktore sprawią Ci przyjemność


RE: Jakie studia są najlepsze dzisiaj? - sunandflower - 06-03-2014 16:15

Moim zdaniem najlepszy kierunek to informatyka, bo nie oszukujmy się, ale teraz popularne jest tworzenie stron WWW, programowanie itp.