Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Problem
Autor Wiadomość
German.de
Junior Member
**

Liczba postów: 4
Dołączył: Jun 2012
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #1
Problem
Witam !
Jestem w drugiej klasie gimnazjum (15 lat) teraz po wakacjach idę do 3-ciej klasy. Bardzo podoba mi się dziewczyna z naszej klasy . Ma swój własny styl . Ma subtelny makijaż. Jest osobą bardzo mądrą i zaradną. Czuję do niej coś czego nigdy nie czułem do innej osoby . Nasze relacje są trochę "większe" niż koleżeńskie ( spędzamy czasami ze sobą przerwy , siedzę z nią na lekcjach ) Chciałbym jej powiedzieć to co do niej czuję . Tylko problem w tym ,że nie wiem jak oraz jestem bardzo nie śmiały . Nie wiem może boję się odrzucenia? Proszę pomóżcie mi jakoś .

~German

Moje poprzednie tematy:
15-06-2012 21:08
Znajdź wszystkie posty użytkownika
AlexandraCatastrophe
Junior Member
**

Liczba postów: 48
Dołączył: Jun 2012
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #2
RE: Problem
Zaproś ją gdzieś po szkole. Jak będzie się wam dobrze gadało to delikatnie przejdź do tego co chcesz jej powiedzieć. Jeżeli macie takie relacje jak opisałeś to znaczy że ona też coś może do Ciebie czuć Smile
Powiedz to jej, nie ma się czego wstydzić, nie masz nic do stracenia Wink

Moje poprzednie tematy:
15-06-2012 21:26
Znajdź wszystkie posty użytkownika
German.de
Junior Member
**

Liczba postów: 4
Dołączył: Jun 2012
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #3
RE: Problem
Tak , ale wiesz jak to z dziewczynami Smile Jak coś żle czy niefortunnie wyjdzie to jeszcze Cię obgadają . Chociaż ona chyba nie z tych . Najwiekszy problem to że się poprostu niewiem jak to powiedziec poprostu jakoś nie mam odwagi ...

15-06-2012 21:40
Znajdź wszystkie posty użytkownika
kamil940019
Junior Member
**

Liczba postów: 45
Dołączył: Jun 2012
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #4
RE: Problem
Jeśli nie masz odwagi powiedzieć, to po prostu ją nie spodziewanie pocałujSmile
Jeżeli jest taka mądra jak mówisz, to uwierz mi że Cię nie wyśmieje, choć może być w szokuSmile
Ja tak zrobiłem w sumie już nie raz i na prawdę często działa Smile
Moje poprzednie tematy:


http://www.5teens.pl/showthread.php?tid=...54#pid8454
16-06-2012 17:05
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Demolition Man
Member
***

Liczba postów: 208
Dołączył: Jun 2012
Reputacja: 3
Status: Offline
Post: #5
RE: Problem
(15-06-2012 21:08)German.de napisał(a):  Witam !
Jestem w drugiej klasie gimnazjum (15 lat) teraz po wakacjach idę do 3-ciej klasy. Bardzo podoba mi się dziewczyna z naszej klasy . Ma swój własny styl . Ma subtelny makijaż.

Kto to widział za moich czasów gimnazjum, umalowane panny eh dzieci....
Po pierwsze to Ty do niej nic więcej niż zauroczenie nie czujesz, a poza tym nie gada się od razu o uczuciach z osobą z którą się nie jest bądź nie było w związku. Jeśli jesteś nieśmiały to najpierw zacznij gadać przez internet i potem gdzieś ją zaproś no w Twoim wypadku to chyba spacer będzie najlepszy. Zarzuć jakimś komplementem, pożartuj, jeśli po tym ehm spacerze coś jej się w Tobie spodoba to sama będzie chciała więcej.

W żadnym wypadku nie słuchaj tych co piszą o całowaniu z zaskoczenia bo możesz albo się zawieść albo dostać w łeb.
Moje poprzednie tematy:


Sam na sam z betonem i muzyka na słuchawkach.
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 17-06-2012 13:37 przez Demolition Man.)
17-06-2012 13:34
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Scelerisque
Member
***

Liczba postów: 198
Dołączył: Jun 2012
Reputacja: 2
Status: Offline
Post: #6
RE: Problem
Albo napisz list i podrzuć do plecaka jak w tanich amerykańskich filmach Tongue
Nie no, oczywiście żartuję, jakiś dobry humor mam dziś Big Grin

Idź na spacer i porozmawiaj z nią, wiem, nie jest łatwo. Naprawdę wiem i kolego nade mną, wiedz, że w gim nie zawsze są zauroczenia tylko.. Umiem odróżnić zauroczenie od miłości i ja jestem przykładem tego, że kocham jednego chłopaka i jest mi głupio i on mnie nienawidzi za wszystko co zrobiłam, ale mam cholerną nadzieję, że przez wakacje mi przejdzie. Nadzieja matką głupich jak to powiadają...

Autorze, powiedz jej co czujesz, jeżeli jest dość dojrzała emocjonalnie to na 100% Cię nie wyśmieje :>
Moje poprzednie tematy:


18-06-2012 21:47
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Masz problem? Szkoła się Ciebie pozbędzie. marta_narkopolacy 5 13,573 23-09-2013 11:41
Ostatni post: dzikus
  Problem z kartą sieciową. Zepsuta. 4 5,597 02-08-2012 20:08
Ostatni post: Zepsuta.

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:

Reklama:


auto promocje, wyprzedaże

wyprzedaże, promocje - meble


Kontakt | www.5teens.pl | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS