Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Jak się rozsądnie odchudzać
Autor Wiadomość
lisa
Junior Member
**

Liczba postów: 7
Dołączył: Feb 2016
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #1
Jak się rozsądnie odchudzać
Nie ukrywam, że próbuję to zrobić od dłuższego czasu. Nie mam może jakiejś super nadwagi, ale jednak te kilkanaście kilogramów mniej bardzo by mnie ucieszyło. Niestety do tej pory mimo dosyć restrykcyjnej diety nie widziałam jakichś bardzo spektakularnych rezultatów. Co prawda udawało mi się schudnąć te kwa lub trzy kilogramy ale wracały szybciej niż się spostrzegłam (efekt jojo). Teraz podchodzę do tego wszystkiego racjonalnie. Przede wszystkim postępuję zgodnie z zegarem biologicznym ( więcej o nim choćby tutaj: https://zdrowie.enel.pl/artykul/czym-jes...iologiczny ) Najbardziej obfity posiłek zjadam rano na śniadanie, około godziny 8. Później staram się nie przesadzać z ilością jedzenia. W okolicach 18 odczuwam silny głód, ale staram się wypijać wtedy dużo płynów, wody mineralnej lub soku owocowego. Jak na razie idzie mi dosyć dobrze. Ciekawa jestem jakie Wy macie sposoby na zrucenie kilogramów? Może wymienimy się sugestiami?

Moje poprzednie tematy:
06-02-2017 23:22
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
Jak się rozsądnie odchudzać - lisa - 06-02-2017 23:22

Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Czy zdrowo się odżywiacie? kona 83 31,647 15-04-2024 12:17
Ostatni post: dajuber
  Fitness w pracy - jak pozostać aktywnym w biurze? Meggem 3 286 19-03-2024 19:13
Ostatni post: koter

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Reklama:


auto promocje, wyprzedaże

wyprzedaże, promocje - meble


Kontakt | www.5teens.pl | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS