Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Czekamy na nowego członka rodziny :)
Autor Wiadomość
darianna
Member
***

Liczba postów: 59
Dołączył: May 2014
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #1
Czekamy na nowego członka rodziny :)
Witam Was Smile. Jak już wiadomo z tematu czekamy na dziecko Smile. Oczywiście nie moje, jestem jeszcze za młoda, ale moja siostra się spodziewa ze swoim mężem Big Grin. Jest Ona w zaawansowanej ciąży i nie powiem, że nie, mimo, że Ona zaprzecza, strasznie się tym denerwuje i boi się porodu. Pomyślałam sobie, że może jakoś Jej pomogę, albo chociaż spróbuję, więc rozmawiam z Nią, czytamy razem dużo, pytamy kobiet, koleżanek, które już są Mamami. Pomyślałam nawet, żeby oglądnąć z Nią film o porodzie naturalnym, ale nie wiem czy to Jej jeszcze bardziej nie wystraszy.... Znalazłam nawet taki film http://babyonline.pl/porod-naturalny-jak...r1p1.html, trochę mi to zajęło, ale znalazłam. Może Wy zerknijcie i powiedzcie mi czy mogę z Nią to oglądnąć. Wspieram Ją i jestem przy Niej, naprawdę Ona się martwi. Myślicie, że ten film mógłby Ją uspokoić?? Proszę o pomoc, im szybciej Jej pomogę tym lepiej, bo stres minie Smile.

Moje poprzednie tematy:
15-07-2014 11:57
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
Czekamy na nowego członka rodziny :) - darianna - 15-07-2014 11:57

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Reklama:


auto promocje, wyprzedaże

wyprzedaże, promocje - meble


Kontakt | www.5teens.pl | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS