Forum Dyskusyjne - młodzieżowe, ogólnotematyczne / wielotematyczne

Pełna wersja: Czekamy na nowego członka rodziny :)
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5 6
Witam Was Smile. Jak już wiadomo z tematu czekamy na dziecko Smile. Oczywiście nie moje, jestem jeszcze za młoda, ale moja siostra się spodziewa ze swoim mężem Big Grin. Jest Ona w zaawansowanej ciąży i nie powiem, że nie, mimo, że Ona zaprzecza, strasznie się tym denerwuje i boi się porodu. Pomyślałam sobie, że może jakoś Jej pomogę, albo chociaż spróbuję, więc rozmawiam z Nią, czytamy razem dużo, pytamy kobiet, koleżanek, które już są Mamami. Pomyślałam nawet, żeby oglądnąć z Nią film o porodzie naturalnym, ale nie wiem czy to Jej jeszcze bardziej nie wystraszy.... Znalazłam nawet taki film http://babyonline.pl/porod-naturalny-jak...r1p1.html, trochę mi to zajęło, ale znalazłam. Może Wy zerknijcie i powiedzcie mi czy mogę z Nią to oglądnąć. Wspieram Ją i jestem przy Niej, naprawdę Ona się martwi. Myślicie, że ten film mógłby Ją uspokoić?? Proszę o pomoc, im szybciej Jej pomogę tym lepiej, bo stres minie Smile.
a czy przyszla mama ma juz niezbedne akcesoria dla dziecka? jesli nie, to niech sprawdzi te stronke: http://www.arti.pl/lezaczki-dzieciece_kat5.html, mozna tu kupic takze rozne zabawki, mebelki, nosidelka i inne przedmioty potrzebne kazdej mamie Smile
A chrzciny już zaplanowane? Bo jak coś to mogę polecić świetne ubranka do chrztu Smile
oj my też czekamy na nowego członka rodziny Smile I już się doczekać nie mogę, za dwa tygodnie poznam płeć ale mam przeczucie że to będzie dziopka :-) ależ będzie zabawy, zmęczenia i zasypiania na stojąco ihihi Big Grin A póki co nie męczą mnie już mdłości i wymioty, ale za to doszedł ból piersi i problemy z pęcherzem Sad wiadomo macica uciska na narządy i mam nietrzymanie moczu ćwiczenia trochę pomagają ale kurcze upierdliwe to jest na maksa, zwłaszcza jak musisz kichnąć Sad Bajka jak jesteś w domu ale co zrobić w pracy? Bez wkładek się nie obejdzie niestety Tongue
To trzymam kciuki, żeby wszystko się udałoSmile
Wszystkiego dobrego dla przyszłej mamy i ciotki Smile
Gratulacje Big Grin My też czekamy na dziecko Smile Powoli rozglądam się za rzeczami dla niego.
Znalazłam już idealny wózek musty i chyba się na niego zdecyduję. Łóżeczko też już mam upatrzone. Nie wiem tylko czy 7 miesiąc to nie za wcześnie na zakupy... Z jednej strony wydaje mi się że mam jeszcze czas a z drugiej... Kiedy wy wszystko kupowałyście?
Bardzo dobrze! Ciąża wymaga przygotowań! Zwykłe czynności takie jak przewijanie, kąpiel niemowlaka itp. nie są aż tak oczywiste
Skompletowanie wyprawki dla maluszka to duży wydatek, pamiętaj, że miałam największy problem z wózkiem. Teraz wybór jest ogromny, także trudno podjąć decyzję, teraz z perspektywy czasu sądzę, że warto inwestować w wózek polskiej marki. Mamy model Aspena, ten model nie tylko ładnie wygląda, ale również jest bardzo praktyczny. Super się go prowadzi w porównaniu do jego poprzednika, ma miękkie amortyzatory.
A my już się doczekaliśmy Smile Właśnie przyszła na świat moja siostrzenica i obiecałam, że pomogę w organizacji przyjęcia z okazji chrztu. Koleżanka opowiadałam mi, że najlepszym miejscem na takie przyjęcie jest Restauracja Akademia w Warszawie. To dobry pomysł, ponieważ nie pomieścimy gości w mieszkaniu. Najlepiej powierzyć organizację profesjonalistom. Ktoś z was organizował tam już imprezę?
Stron: 1 2 3 4 5 6
Przekierowanie