Forum Dyskusyjne - młodzieżowe, ogólnotematyczne / wielotematyczne
Czekamy na nowego członka rodziny :) - Wersja do druku

+- Forum Dyskusyjne - młodzieżowe, ogólnotematyczne / wielotematyczne (http://www.5teens.pl)
+-- Dział: Tematyczne (/forumdisplay.php?fid=35)
+--- Dział: Rodzina (/forumdisplay.php?fid=42)
+--- Wątek: Czekamy na nowego członka rodziny :) (/showthread.php?tid=1342)

Strony: 1 2 3 4 5 6


Czekamy na nowego członka rodziny :) - darianna - 15-07-2014 11:57

Witam Was Smile. Jak już wiadomo z tematu czekamy na dziecko Smile. Oczywiście nie moje, jestem jeszcze za młoda, ale moja siostra się spodziewa ze swoim mężem Big Grin. Jest Ona w zaawansowanej ciąży i nie powiem, że nie, mimo, że Ona zaprzecza, strasznie się tym denerwuje i boi się porodu. Pomyślałam sobie, że może jakoś Jej pomogę, albo chociaż spróbuję, więc rozmawiam z Nią, czytamy razem dużo, pytamy kobiet, koleżanek, które już są Mamami. Pomyślałam nawet, żeby oglądnąć z Nią film o porodzie naturalnym, ale nie wiem czy to Jej jeszcze bardziej nie wystraszy.... Znalazłam nawet taki film http://babyonline.pl/porod-naturalny-jak-wyglada-porod-naturalny-film,porod-na-filmie-artykul,2382,r1p1.html, trochę mi to zajęło, ale znalazłam. Może Wy zerknijcie i powiedzcie mi czy mogę z Nią to oglądnąć. Wspieram Ją i jestem przy Niej, naprawdę Ona się martwi. Myślicie, że ten film mógłby Ją uspokoić?? Proszę o pomoc, im szybciej Jej pomogę tym lepiej, bo stres minie Smile.


RE: Czekamy na nowego członka rodziny :) - Czekan - 28-07-2014 12:10

a czy przyszla mama ma juz niezbedne akcesoria dla dziecka? jesli nie, to niech sprawdzi te stronke: http://www.arti.pl/lezaczki-dzieciece_kat5.html, mozna tu kupic takze rozne zabawki, mebelki, nosidelka i inne przedmioty potrzebne kazdej mamie Smile


RE: Czekamy na nowego członka rodziny :) - dziewczynaszamana - 15-09-2014 13:48

A chrzciny już zaplanowane? Bo jak coś to mogę polecić świetne ubranka do chrztu Smile


RE: Czekamy na nowego członka rodziny :) - devlin - 16-10-2015 11:04

oj my też czekamy na nowego członka rodziny Smile I już się doczekać nie mogę, za dwa tygodnie poznam płeć ale mam przeczucie że to będzie dziopka :-) ależ będzie zabawy, zmęczenia i zasypiania na stojąco ihihi Big Grin A póki co nie męczą mnie już mdłości i wymioty, ale za to doszedł ból piersi i problemy z pęcherzem Sad wiadomo macica uciska na narządy i mam nietrzymanie moczu ćwiczenia trochę pomagają ale kurcze upierdliwe to jest na maksa, zwłaszcza jak musisz kichnąć Sad Bajka jak jesteś w domu ale co zrobić w pracy? Bez wkładek się nie obejdzie niestety Tongue


RE: Czekamy na nowego członka rodziny :) - kosmonauta - 03-11-2015 17:09

To trzymam kciuki, żeby wszystko się udałoSmile


RE: Czekamy na nowego członka rodziny :) - Anakonda - 23-11-2015 11:42

Wszystkiego dobrego dla przyszłej mamy i ciotki Smile


RE: Czekamy na nowego członka rodziny :) - lilka91 - 26-02-2016 21:03

Gratulacje Big Grin My też czekamy na dziecko Smile Powoli rozglądam się za rzeczami dla niego.
Znalazłam już idealny wózek musty i chyba się na niego zdecyduję. Łóżeczko też już mam upatrzone. Nie wiem tylko czy 7 miesiąc to nie za wcześnie na zakupy... Z jednej strony wydaje mi się że mam jeszcze czas a z drugiej... Kiedy wy wszystko kupowałyście?


RE: Czekamy na nowego członka rodziny :) - malgosiaszkaradek - 29-03-2016 01:37

Bardzo dobrze! Ciąża wymaga przygotowań! Zwykłe czynności takie jak przewijanie, kąpiel niemowlaka itp. nie są aż tak oczywiste


RE: Czekamy na nowego członka rodziny :) - marysia55 - 06-07-2017 21:16

Skompletowanie wyprawki dla maluszka to duży wydatek, pamiętaj, że miałam największy problem z wózkiem. Teraz wybór jest ogromny, także trudno podjąć decyzję, teraz z perspektywy czasu sądzę, że warto inwestować w wózek polskiej marki. Mamy model Aspena, ten model nie tylko ładnie wygląda, ale również jest bardzo praktyczny. Super się go prowadzi w porównaniu do jego poprzednika, ma miękkie amortyzatory.


RE: Czekamy na nowego członka rodziny :) - Olaprima - 02-06-2018 12:13

A my już się doczekaliśmy Smile Właśnie przyszła na świat moja siostrzenica i obiecałam, że pomogę w organizacji przyjęcia z okazji chrztu. Koleżanka opowiadałam mi, że najlepszym miejscem na takie przyjęcie jest Restauracja Akademia w Warszawie. To dobry pomysł, ponieważ nie pomieścimy gości w mieszkaniu. Najlepiej powierzyć organizację profesjonalistom. Ktoś z was organizował tam już imprezę?