Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 1 Głosów - 5 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Jakie studia są najlepsze dzisiaj?
Autor Wiadomość
radek270
Member
***

Liczba postów: 70
Dołączył: Feb 2019
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #134
RE: Jakie studia są najlepsze dzisiaj?
(16-01-2019 16:57)student007 napisał(a):  najlepsze są przede wszystkim takie, w których ty czujesz się dobrze. Co z tego, że będziesz studiował informatykę, bo to zawód przyszłości, jeśli jesteś towarzyski i nie cierpisz zadań, z którymi mierzy się informatyk. Przecież tak się można zamęczyć. Przemyśl, czym tak naprawdę chcesz się zajmować w życiu, wybierz kierunek, miasto, a później miejsce do mieszkania. Ja wybrałem Kraków i akademik w Krakowie oraz kierunek geodezja na AGH i zdecydowanie polecam wszystkim to miasto Smile

Oj nie zgodzę się. O ile AGH jest uznaną uczelnią o dużej renomie, to geodezja jest kompletną pomyłką z punktu widzenia rynku pracy w tej części Polski. Wszyscy znajomi którzy studiowali ten kierunek, męczyli się 3 lub 5 lat z całkami żeby wylądować w korpo obok Marleny po socjologii.
Jeśli gdzieś jest zapotrzebowanie na ludzi z tej branży to zwykle jest to centralna i północna Polska, o dziwo także wschodnia. Przykładowe usługi geodezyjne suwałki zbiorą dużo więcej zamówień niż podobna firma na południu kraju. Nie wiem z czego to wynika - może dlatego że Małopolska jest gęsto zaludniona, a większość działek już dawno zmierzona i podzielona? Ciekawe pytanie w sumie Huh

Moje poprzednie tematy:
    06-05-2019 15:56
    Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
    Odpowiedz 


    Wiadomości w tym wątku
    RE: Jakie studia są najlepsze dzisiaj? - radek270 - 06-05-2019 15:56

    Podobne wątki
    Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
      studia podyplomowe dajuber 2 298 23-02-2024 01:36
    Ostatni post: alicja930
      Studia. Zepsuta. 207 136,365 21-01-2024 20:10
    Ostatni post: alicja930

    Skocz do:


    Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

    Reklama:


    auto promocje, wyprzedaże

    wyprzedaże, promocje - meble


    Kontakt | www.5teens.pl | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS