Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 1 Głosów - 4 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Wizyta u dentysty/ortodonty.
Autor Wiadomość
marco6669
Junior Member
**

Liczba postów: 7
Dołączył: Apr 2013
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #12
RE: Wizyta u dentysty/ortodonty.
Ja nigdy nie mialam problemu z chodzeniem do dentysty. Moze dlatego ze nigdy nie mialam powaznych problemow z zebami (odpukac!! Wink )bo staram sie o nie dbac i chodzic do dentysty profilaktycznie. Moj dentysta jak cos widzi to od razu o to dba i leczy. Dlatego nie boli Smile

Moje poprzednie tematy:
    23-05-2013 18:18
    Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
    Odpowiedz 


    Wiadomości w tym wątku
    RE: Wizyta u dentysty/ortodonty. - marco6669 - 23-05-2013 18:18

    Podobne wątki
    Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
      Wizyta u ginekologa Misia90 93 66,958 12-08-2025 22:27
    Ostatni post: helena_trojanska
      Pierwsza wizyta u ginekologa i stres mirka 9 2,366 27-03-2025 16:27
    Ostatni post: fatyka

    Skocz do:


    Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

    Reklama:


    auto promocje, wyprzedaże

    wyprzedaże, promocje - meble


    Kontakt | www.5teens.pl | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS