Forum Dyskusyjne - młodzieżowe, ogólnotematyczne / wielotematyczne

Pełna wersja: Wizyta u dentysty/ortodonty.
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11
Lubicie chodzić do dentysty,ortodonty? Baliście się jako dzieci?
A może macie jakieś ciekawe doświadczenia ? Big Grin

Ja osobiście do dentysty nie lubię,do ortodonty już bardziej. Jak byłam dzieckiem panicznie się bałam i nie mogłam się przełamać kompletnie Big Grin
Lubiłam chodzić do dentysty ale do czasu kiedy w końcu dorosłam xD jako dziecko chciałam tam chodzić codziennie a teraz już nie koniecznie no ale trzeba chodzić żeby mieć ładne zabki.
Nie miałam nigdy z tym problemu, zęby mam równe i zdrowe. Właśnie niedawno zauważyłam, że przydałaby się jakaś wizyta bo ostatnio u dentysty byłam 5 lat temu.
Ja też dawno nie byłam. O.o Ale mam zdrowe ząbki, więc mi się nie spieszy Big Grin
Nigdy nie bałam się chodzić do dentysty i nigdy nie mogłam zrozumieć ludzi, którzy czują przed nim jakiś strach ; p
mnie zawsze boli, nawet jak nnie boli xD taka fobia Big Grin generalnie to zabki mam zdrowe ale i tak chodze na kontrole bo sie boje ze jak bd mial pruchnice czy cos to leczenie bd bolesne ; O
Ja nie lubię w ogóle chodzić do lekarzy - to taka strata czasu, siedzenie w tych kolejkach itp... ale czasami trzeba, i nie ma się wyboru.
Osoby, które korzystają z prywatnej opieki medycznej
nie czekają w długich kolejkach na wizytę do lekarza Smile
Oczywiście, że nie lubiłam chodzić do dentysty w dzieciństwie aczkolwiek jak już musiałam iść to się nie ociągałam tylko szłam. Rok temu umówiłam się do dentystki, która jak się potem okazało nie uznawała znieczulenia. Byłam u niej dwa razy, umierając na fotelu. Historia z tym zębem się nie skończyła się tak szybko. Pani spartoliła sprawę i przez kolejne 3 miesiące chodziłam jeszcze do innego dentysty.
Bałam się kiedyś na starcie, ale potem zmieniłam dentystę (koleś który mi leczy zęby jest obecnie wyszperany po opiniach z rankingu dentystów na http://www.znanylekarz.pl/stomatologia i jest bardzo ok), oczywiście biorę zawsze znieczulenie bo inaczej bym nerwowo wysiadła hehe.
Ja bardziej panikuję niż to warte
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11
Przekierowanie