Skyrim, Lineage 2, GTA 5, a z darmowych to ostatnio gram w Battleline i powiem, że nieźle się wciągnąłem. Też lubię World of Tanks i Duel of Champions.
ja mam kilka różnych, ciężko w sumie się zdecydować, poza tym są coraz nowsze pozycje i próbuję być na bieżąco a poza tym to polecam zainteresowanym najlepsze gry na PC i konsole
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 09-03-2015 20:51 przez tomukos.)
Sam o wiele częściej gram na konsoli niż na komputerze.
Ale jeśli już to wybieram gierki z odrobiną adrenalinki. NIe przepadam za graniem z komputerem, wole grać z ludźmi.
Jakiś czas temu zarejestrowałem się w kasynie internetowym KOnkretnie w Pankasyno: https://www.pankasyno.pl . Gram obecnie w Pokera. I powiem Wam,że wychodzi mi całkiem nieźle. O ile kiedyś trochę sie bałem to obecnie stawiam coraz większe kwoty i jestem na plusie. Warto jest sobie poczytać różne blogi w sieci , dzięki temu można całkiem sprawnie nauczyć się jak grać tak aby wygrywać.
Ja się nie przyzwyczajam. Nigdy i do niczego. Kiedy się przyzwyczajasz, to jakbyś umierał.
Ja ostatnio się wciągnęłam w gry na stronie ubieranka między innymi podoba mi się Hollywood make up http://www.ubieranka.pl/gry/3384/hollywood-make-up.html Jak sama nazwa wskazuje chodzi o zrobienie fajnego makijażu Potem można zapisać wyniki i porównywać się z innymi użytkownikami w specjalnych rankignach (np. na najlepszą stylizację), są nagrody dla najlepszych Póki co do zwycięstwa mi daleko, ale to i tak dla mnie głównie forma rozrywki
Tych gier jest naprawdę sporo jeszcze wszystkich nie obczaiłam
Ja kompletnie nie mam czasu na granie, ale mój brat gra w Watch Dogs, powiem szczerze, że w sumie fabuła wciągająca, grałam wczoraj w wolnej chwili. Jeśli miałabym w coś regularnie grać, to teraz wybrałabym właśnie tą grę. Można ją pobrać z http://pobierzgry24.pl/watch-dogs-pelna-...-download/ Kiedyś jeszcze w podstawówce grałam w NFS Carbon, do teraz mam sentyment do tej gry Fajnie tak czasem powspominać stare dobre czasy, jeszcze był Mario na Nintendo