Forum Dyskusyjne - młodzieżowe, ogólnotematyczne / wielotematyczne

Pełna wersja: Ulubiona gra komputerowa
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
Jaka jest wasza ulubiona gra komputerowa ? Ja mam duży sentyment do Sacreda i Diablo oraz Neverwinter'a Wink
Simsy ! <3
Niektórych to może zdziwić bo ciężko to nazwać grą ale Clannd Visual Novel ;D Jedyna gra która potrafiła mnie wzruszyć xD Czemu napisałem, że ciężko to nazwać grą? Visual novel to coś w stylu książki z możliwością wyboru drogi którą podąża bohater ;D
Gotic & Risen ponad wszystko Big Grin
hmm .. Ja to gram w wszystko co pójdzie na mój komp.. ale z moich ulubionych to : stronhold Crusader, aga of mythology, cs, minecraft,
Ja tam kiedyś ciupałem w CS-a i tak mi zostało choć teraz to od czasu do czasu Tongue
ja tluklem ostro kiedys . taki skill byl ze je**e ;p. a teraz rzadko gram.
(07-06-2012 12:53)Zepsuta. napisał(a): [ -> ]Simsy ! <3

Oczywiście! Dwójka czy trójka?
Do dwójki jestem bardziej przyzwyczajona Big Grin ale trójka jest genialna wszędzie możesz chodzić zrobić różne budowy ciała i jeszcze te dodatki teraz Big Grin. Jednak twarze i fryzury bardziej podobają mi się w dwójce xd.
Tak, racja w dwójce fryzury są lepsze, ale jeśli ktoś ma dodatki do trójki to w nich jest większy wybór.
Bo w podstawowej wersji nie jest ich zbyt wiele.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
Przekierowanie