Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Szczury i robaki
Autor Wiadomość
Ela78
Senior Member
****

Liczba postów: 629
Dołączył: Mar 2017
Reputacja: 1
Status: Offline
Post: #11
RE: Szczury i robaki
Niestety czasem bywa że są niechciane goście. Szczury ciężko przegonić. Najlepiej zgłosić się do http://inso-tech.com.pl/ Pomogą Ci w pozbyciu się tych szkodników. Można samemu próbować na różne sposoby się ich pozbyć ale to nie realne. Warto to zlecić profesjonalistom którzy mają duże doświadczenie.

Moje poprzednie tematy:
23-03-2018 16:20
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
jjusti18
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,506
Dołączył: Apr 2017
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #12
RE: Szczury i robaki
Ze szkodnikami nie ma żartów. Warto od razu zareagować i skorzystać przykładowo z usług http://www.ddd-kikulski.com . W ten sposób efektywnie pozbędziecie się nie proszonych gości z domu czy firmy. O firmie DDD Kikulski dowiedziałam się nie tak dawno od znajomego, który korzystał z ich usług. W jego magazynie znalazły się myszy. Na szczęście firma ta szybko pozbyła się problemu.

Moje poprzednie tematy:
12-06-2018 19:15
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Werox963
Member
***

Liczba postów: 180
Dołączył: Mar 2018
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #13
RE: Szczury i robaki
Nienawidzę spoglądać na robaki. A miałam ich nadzwyczaj sporo jakiś czas temu w firmie. Nieskończenie dochodziłam dlaczego tak się stało. Z odsieczą dotarła firma, jaką poleciła mi moja znajoma. Spółka inso-tech.com.pl uchroniła mi byt. Teraz cieszę się nieskalaną oraz aromatyczną korporacją. Polecam wszystkim inso-tech.com.pl.

Moje poprzednie tematy:
24-07-2018 14:55
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Werox963
Member
***

Liczba postów: 180
Dołączył: Mar 2018
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #14
RE: Szczury i robaki
Nie potrafię patrzeć na robaki ani ich dotykać. Strasznie się ich boję. A miałam ich nadzwyczaj sporo niedawno w przedsiębiorstwie. Miesiącami zastanawiałam się dlaczego się one u mnie pojawiły. Z pomocą nadeszła firma, którą wcześniej zarekomendowała mi moja przyjaciółka. Firma inso-tech.com.pl uchroniła mi życie. Dziś mogę spać już bezproblemowo i weselić się czystym i świeżym biurem. Rekomenduję każdemu, kto ma taki problem.

23-08-2018 16:08
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
mkaslom78
Junior Member
**

Liczba postów: 26
Dołączył: May 2018
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #15
RE: Szczury i robaki
Pracujemy na terenie Krakowa i w okolicach a też np. w Krośnie. Kikulski to bardzo fachowy podmiot w tej kształtującej się specjalności. Wykańczamy każde robaki, które czyhają w Twym lokalu. Nadzorujemy także działania ochronne. W swojej ofercie mamy też systemy komputerowe monitorujące działalność insektów. Jeśli jesteś zainteresowany naszymi działaniami to zachęcamy do skontaktowania się z nami.

Moje poprzednie tematy:
29-08-2018 09:38
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
monikabert90
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,419
Dołączył: Nov 2016
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #16
RE: Szczury i robaki
Niestety czasami nawet w często sprzątanych domach czy tez firmach pojawiają się różny nieproszeni goście - szczury, mrówki, pluskwy czy nawet karaluchy. Najlepiej poradzi sobie firma DDD, która znajdziecie w każdym większym mieście. Na przykład jeśli jesteście z Warszawy i interesuje Was dezynfekcja, dezynsekcja lub deratyzacja, polecam zajrzeć do oferty http://dezynsekcja.net.pl/, ponieważ moim zdaniem wydaje się ona całkiem atrakcyjna i przystępna Wink

Moje poprzednie tematy:
24-09-2018 17:16
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Werox963
Member
***

Liczba postów: 180
Dołączył: Mar 2018
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #17
RE: Szczury i robaki
Nienawidzę patrzeć na owady ani ich dotykać. Ogromnie się ich boję. A miałam ich wyjątkowo sporo w ostatnim czasie w firmie. Miesiącami zastanawiałam się dlaczego się one u mnie pojawiły. Z pomocą dotarła firma, którą wcześniej poleciła mi moja przyjaciółka. Firma inso-tech.com.pl ocaliła mi życie. Teraz mogę spać już spokojnie i weselić się czystym oraz świeżym biurem. Rekomenduję każdemu, kto ma taki problem.

25-09-2018 20:35
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
kamilwoszczyna
Posting Freak
*****

Liczba postów: 756
Dołączył: Jul 2017
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #18
RE: Szczury i robaki
My na szczęście nie mamy takich problemów w domu, tylko raz zalęgły się mrówki skądś ale to poradzilismy sobie tymi sposobami https://www.wonga.pl/zaradnik/jak-pozbyc...wek-z-domu I poszło to dość szybko

Moje poprzednie tematy:
31-10-2018 14:17
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
gregorekrk
Member
***

Liczba postów: 228
Dołączył: Oct 2018
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #19
RE: Szczury i robaki
Całe życie próbowałem się uporać ze szkodnikami w moim domu i w końcu znalazłem na to sposób Big Grin Na ratunek przyszła mi firma, która w swojej ofercie posiada: deratyzacja przasnysz, dezynsekcja przasnysz, usuwanie pluskwy przasnysz, dezynfekcja przasnysz i zwalczanie karaluchów przasnysz. Panowie są bardzo kompetentni i doradzili mi jakie produkty najlepiej wybrać. Brak szkodników jest bardzo zauważalny i sprzątanie teraz mojego ogródka lub domu nie odstrasza mnie, że mogę znaleźć jakieś karaluchy etc. Big Grin

Moje poprzednie tematy:
02-11-2018 12:26
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Inżynier Mamoń
Senior Member
****

Liczba postów: 739
Dołączył: May 2016
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #20
RE: Szczury i robaki
Jeśli chodzi o takie rzeczy i tematy to ze swojej strony mogę Was polecić przejrzeć ofertę sklepu Sandezia. Korzystam z ich produktów, bo sucha dezynfekcja trzody chlewnej to dla mnie dość spore wyzwanie, a bez takich rzeczy jak ze strony https://sandezia.com/produkty/zwierzeta-...a-chlewna/ jest to bardzo ciężkie. Myślę, że znajdziecie sobie również coś dla Was na ich stronie

Moje poprzednie tematy:
16-12-2018 21:21
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Robaki w domu lirk 0 725 21-05-2019 22:43
Ostatni post: lirk

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Reklama:


auto promocje, wyprzedaże

wyprzedaże, promocje - meble


Kontakt | www.5teens.pl | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS