Forum Dyskusyjne - młodzieżowe, ogólnotematyczne / wielotematyczne

Pełna wersja: Jakiego przedmiotu najbardziej nie lubicie w szkole?
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16
Jak w temacie... ja najbardziej nie lubię matematyki, ale to pewnie dlatego że jej kompletnie nie rozumiem dzięki mojej ukochanej pani która kompletnie nie nadaje się do nauczania Angry
Ja dla odmiany najbardziej nie lubię języka polskiego Wink

Chemia!!! Smile
technika
Religia Smile
Ja z przedmiotów bardzo nie lubię pióra. Nie umiem nim pisać. Także kreda jest do kija. Głupio się nią pisze.
U mnie na szczęście wybierasz przedmioty które chcesz robić więc lubię wszystkie. No oprócz matmy oczywiście...
Technologia ogólna i elementy elektro techniki i automatyki (EEiA)
czego ja nie lubie?
- w-f Big Grin
- matematyka
- chemia
- fizyka
hmm . znalazło by się więcej http://wypracowania.5v.pl/ Big Grin
(02-06-2012 22:15)zisia99 napisał(a): [ -> ]Jak w temacie... ja najbardziej nie lubię matematyki, ale to pewnie dlatego że jej kompletnie nie rozumiem dzięki mojej ukochanej pani która kompletnie nie nadaje się do nauczania Angry

Też miałam taką nauczycielkę, nie skończyła jeszcze jednego zdania, a zaczynała nową myśl i finał był taki, że nikt nie wiedział, o czym ona w ogóle mówi Huh

Ja nienawidzę geografii -.- Moja nauczycielka bardzo chaotycznie mówi, pewnie dlatego nic nie rozumiem. Poza tym ten przedmiot mało mnie interesuje. Za techniką też nie przepadam.
Ja nie lubię chemii. Nasz nauczyciel nie umie tłumaczyć! Równie dobrze mógłbym sam się uczyć i tyle samo wynieść. A miałem przyjemność uczenia się z inna nauczycielką (sanatorium, heh) i umiałem wszystko! Jeszcze jest fizyka... Choć nasz nauczyciel fajny facio, ale kompletnie nic nie wynoszę z tego przedmiotu.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16
Przekierowanie