Forum Dyskusyjne - młodzieżowe, ogólnotematyczne / wielotematyczne

Pełna wersja: popęd seksualny
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17
Mam pytanie jak zatrzymac popęd seksualny.
Mam z tym problem bo ciagle chce to robić i nie wiem jak o tym przestac myslec .
Z góry dzieki za odpowiedzi
Seks, masturbacja... możesz ewentualnie iść do kościoła.
jakcy .... smieje sie sam do siebie przez ciebie xD jeb*ny xD

Ale masz partnerke ??
jak tak to masz polowe sukcesu Big Grin
Moze zimny prysnic Big Grin ooo albo wysiłek, 3 godz na rowerze, wracam styrany, i nawet jesli lezala by naga megan fox w moim lozku musialbym odmowic XD
no i ostatnia rada, najlepsza ale zato jaka oklepana xD (dosłownie), MASTURBACJA ! : O
Jak ci sie tak strasznie chce to sobie ulzyj xD
Lubisz klepać, daj mi repa, trololoo
Dojrzewasz, nic w tym dziwnego nie ma po prostu musisz to przetrwać poprzez tak jak chłopaki pisali seks, masturbacje lub inny wysiłek fizyczny
Najelpiej się nie masturbuj bo można się od tego uzależnić jedynym trafnym wyjściem jeżeli nie masz dziewczyny było by pójście na dyskotekę i wyrwanie jakiejś fajnej dziewczyny po postawieniu jej paru drinków raczej powinna Ci się oddać Tongue
Ewentualnie można udać się do domu publicznego około 200zł/1h i sam sobie wybierasz pannę która Ci się podoba wszystkie są nagie , drinki kosztują jakieś 50 zł za 1 ale nie idziesz tam przecież pić Tongue
Albo tak jak chłopaki pisali wzmożony wysiłek fizyczny
(09-07-2012 01:00)Sebas napisał(a): [ -> ]Najelpiej się nie masturbuj bo można się od tego uzależnić jedynym trafnym wyjściem jeżeli nie masz dziewczyny było by pójście na dyskotekę i wyrwanie jakiejś fajnej dziewczyny po postawieniu jej paru drinków raczej powinna Ci się oddać Tongue
Ewentualnie można udać się do domu publicznego około 200zł/1h i sam sobie wybierasz pannę która Ci się podoba wszystkie są nagie , drinki kosztują jakieś 50 zł za 1 ale nie idziesz tam przecież pić Tongue
Albo tak jak chłopaki pisali wzmożony wysiłek fizyczny


czy sugerujesz,że każda fajna dziewczyna po kilku drinkach da Ci dupy?Fajne masz zdanie o dziewczynach..

WYJDŹ I NIE WRACAJ KOLEGO :*
nie każda ale na dyskotekach jest bardzo dużo takich i ja ich raczej nie lubię ale czasem się przydają Tongue
Jak już kogoś będę szukał to jakąś normalną a na razie liczy się dobra zabawa
powiedz mi do jakich clubow chodzisz : O
to ja przyjade chetnie bardzo i to zobacze xD
Po 1. !! po co dziewczyna ma sie z toba ... ten teges? musisz miec cos a nie ze postawisz jej pare drinkow xD nawet jesli jest puszczalska to musisz jej udowodnic ze numerek z toba to "prestiz" xD
Ja mówię zawsze że mam trzy jądra, ciekawość bierze górę : D
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17
Przekierowanie