Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 1 Głosów - 5 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kosmetyki.
Autor Wiadomość
shoppinglover
Member
***

Liczba postów: 102
Dołączył: Oct 2018
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #111
RE: Kosmetyki.
Cześć, Dziewczyny! Od niedawna staram się używać wyłącznie naturalnych produktów do pielęgnacji twarzy i ciała. Macie jakieś sprawdzone marki?
Ja ostatnio natrafiłam na firmę Madara kosmetyki organiczne, które mają bardzo ciekawy skład i całkiem dobre opinie. Stosowałyście może i macie jakieś zdanie na ich temat? Smile

Moje poprzednie tematy:
    21-11-2018 11:02
    Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
    mamakaroliny
    Senior Member
    ****

    Liczba postów: 422
    Dołączył: Sep 2017
    Reputacja: 0
    Status: Offline
    Post: #112
    RE: Kosmetyki.
    Musze przyznać że u mnie całą robotę w makijażu robi dobrze podkreślone oko. Sprawdzają sie podstawowe kosmetyki do makijażu i człowiek od razu wygląda inaczej Każda kobieta chce czuć się atrakcyjna, dlatego dla każdej z nas makijaż odgrywa znaczącą rolę. Sama poświecam rano troche czasu, aby wyszykowac się do pracy. Od jakiegos czasu stosuję szuczne rzęsy, które są naprawde wygodne w aplikacji. Nie tak dawno odwiedzilam salon w Warszawie http://noblelasheswarszawa.pl/ i zaopatrzylam sie w nowe produkty. Ktoś też juz był w tym miejscu? Warto odwiedzić to miejsce bo mozna takze zaczerpnąć fachowej porady a salon jest naprawde świetnie zaopatrzony w kosmetyki do rzęs.

    Moje poprzednie tematy:
    30-11-2018 16:14
    Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
    beta66
    Senior Member
    ****

    Liczba postów: 665
    Dołączył: Oct 2017
    Reputacja: 0
    Status: Offline
    Post: #113
    RE: Kosmetyki.
    Dobry sklad kosmetykow to podstawa. Mozna znalezc takie bez problemu. Podoba mi sie balsam nawilzajacy z awokado HB i ten mi nawilza skore. Nie mam po nim za tlustej skory i widac, ze jest ona zadbana. Macie takie kosmetyki?

    Moje poprzednie tematy:
    05-12-2018 12:10
    Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
    poszukiwaczka
    Junior Member
    **

    Liczba postów: 17
    Dołączył: Sep 2018
    Reputacja: 0
    Status: Offline
    Post: #114
    RE: Kosmetyki.
    ja używam do pielęgnacji skóry głównie kremów nawilżających, ale za to mam bzika na punkcie włosów, ich pielęgnacji i stylizacji. Ostatnio znalazłam suszarko-lokówki - Ceneo.pl i chyba sobie taką jedną kupię

    Moje poprzednie tematy:
    07-12-2018 16:31
    Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
    Manianna
    Posting Freak
    *****

    Liczba postów: 911
    Dołączył: Mar 2018
    Reputacja: 0
    Status: Offline
    Post: #115
    RE: Kosmetyki.
    Ja mam skórę wrażliwą i skłonna do podrażnień dlatego u mnie najlepiej sprawdzają się kosmetyki francuskie, które w większości wykonane są z naturalnych składników. Kosmetyki te w dobrej cenie można kupić w sklepie Papatka. Zerknijcie na ich ofertę bo mają naprawdę spory wybór produktów.

    Moje poprzednie tematy:
    07-12-2018 17:38
    Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
    jjusti18
    Posting Freak
    *****

    Liczba postów: 2,506
    Dołączył: Apr 2017
    Reputacja: 0
    Status: Offline
    Post: #116
    RE: Kosmetyki.
    A czy ktoś z was może stosował kiedyś taki kosmetyk jak - żel na zmęczone nogi https://shefoot.pl/pl/produkty-konsumenc...i-i-stopy/ ? Odkąd zaczęłam pracę w renomowanej firmie i wiele godzin poruszam się na szpilkach moje nogi zaczęły się buntować i strasznie boleć. Zastanawiam się czy przykładowo taki, że ukoiłby ten ból oraz obrzęk. Ponoć dzięki niemu nogi są zrelaksowane na długi czas. Czy to prawda?

    Moje poprzednie tematy:
    07-12-2018 19:03
    Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
    perystka
    Senior Member
    ****

    Liczba postów: 290
    Dołączył: Sep 2018
    Reputacja: 0
    Status: Offline
    Post: #117
    RE: Kosmetyki.
    to u mnie ulubieńcem jest krem remescar http://remescar.pl na cienie i worki pod oczami. uwielbiam go stosowac, cienie znikają szybko po aplikacji, a krem starcza na bardzo bardzo długo.

    Moje poprzednie tematy:
    07-12-2018 20:28
    Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
    ninjaa
    Senior Member
    ****

    Liczba postów: 642
    Dołączył: Aug 2017
    Reputacja: 0
    Status: Offline
    Post: #118
    RE: Kosmetyki.
    jak kosmetyki to tylko te o naturalnym składzie. Są nie tylko skuteczne ale też bezpieczne dla każdego rodzaju skóry. Osobiście bardzo cenię sobie włoską firmę Eldan Cosmetics, ich produkty możecie znalezc m.in w hurtowni Mimari. Zamawiam tu regularnie nie tylko kosmetyki ale też różnego rodzaju akcsoria kosmetyczne jak np saune czy szczoteczkę do mycia twarzy.

    Moje poprzednie tematy:
    14-12-2018 19:48
    Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
    trynut
    Senior Member
    ****

    Liczba postów: 376
    Dołączył: Apr 2018
    Reputacja: 0
    Status: Offline
    Post: #119
    RE: Kosmetyki.
    A w czym trzymacie kosmetyki? U mnie w mieszkaniu zawsze walają się one wszędzie, planuję kupić narzeczonej zestaw kosmetyczek https://shop-noble.com/produkt/zestaw-ko...ch-zvr001/ żeby mogła wszystko ogarnąć i ładnie uporządkować. Co sądzicie o tym pomyśle? Wink

    Moje poprzednie tematy:
      18-12-2018 22:40
      Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
      fiona11
      Posting Freak
      *****

      Liczba postów: 822
      Dołączył: Apr 2017
      Reputacja: 0
      Status: Offline
      Post: #120
      RE: Kosmetyki.
      ninjaa to prawda eldan cosmetics ma bardzo dobrej jakości kosmetyki. Sama używam ich od dłuższego czasu i widzę już bardzo zadowalajace efekty. Moim hitem jest na przykład emulsja pod oczy Eye Contour Cream. W składzie m.in kwas hialuronowy, chaber bławatek czy olej oliwkowy. Okolice oczu są bardzo delikatne a ta emulsja doskonale je chroni.

      Moje poprzednie tematy:
      19-12-2018 20:46
      Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
      Odpowiedz 


      Podobne wątki
      Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
        Kosmetyki naturalne kolorowa 250 136,425 18-04-2024 21:30
      Ostatni post: barto776
        Chciałabym kupić naturalne kosmetyki miki789 9 679 18-04-2024 21:29
      Ostatni post: barto776

      Skocz do:


      Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

      Reklama:


      auto promocje, wyprzedaże

      wyprzedaże, promocje - meble


      Kontakt | www.5teens.pl | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS