Forum Dyskusyjne - młodzieżowe, ogólnotematyczne / wielotematyczne

Pełna wersja: Kosmetyki.
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25
Kremy, balsamy, odżywki, olejki, maseczki.
Dziewczyny używacie ? A może chłopaki ?
Czy waszym zdaniem działają ?

Moim zdaniem tak używam różnych kremów do rąk i balsamów do ciała skóra jest dla mnie najważniejsza Big Grin. Nienawidzę mieć szorstkich rąk.
A wy jakich używacie ?
Ja używam tylko kremu do nawilżania skóry. A po za tym nic więcej. Zero tuszu,pudru,szminek,błyszczyków,cieni,itd.
(08-06-2012 15:02)Gosiaaczek_ napisał(a): [ -> ]
(08-06-2012 14:11)Regis napisał(a): [ -> ]Zjedzcie sobie te wszystkie kosmetyki może będziecie mieć piękne wnętrze !Big Grin

Czekaj.. skoro my musimy jesc kosmetyki .. a byc miec piekne wnetrze. To co wy musicie? Big Grin Dodgy

Kosmetyki zapewniają piękno zewnętrzne a naprawdę liczy sie to co ma kobieta w środku co z tego że jest ładna dziewczyna jak jest głupia to prędzej sobie z choinką pogadam niz z nią Big Grin
Tylko że gatunek inteligentnej i bystrej dziewuchy jest wymierający. Nie chce żadnej obrazić, ale coraz częściej widzę zamiast pełnokrwistej dziewczyny/kobiety jakieś "lalunie" z gładzią szpachlową, która rozmawia z "psiapsiółą" na pół autobusu.




Posty niezwiązane z tematem zostały usunięte.


Demolition Man
nie używam żadnych kremów , chociaż gdy widzę małe pudełeczka z kremem nie mogę się oprzeć ;p
ja uwielbiam balsamy do ciała. piękny zapach unosi się cały dzień.
Moja dziewczyna używa kremów johnson&johnson Tongue Twierdzi, że najlepiej wpływają na jej skórę Smile
Pewno że działają. Aczkolwiek mało kogo stać na produkty najwyższej klasy...
Używam wszystkie co wymieniłaś, krem koniecznie rano i wieczorem, balsam po każdej kąpieli, odżywka- żeby rozczesać włosy i je odżywić, oliwka latem -żeby nogi ładnie wyglądały, gdy się je pokazuje. Polecam...
A stosowaliście kosmetyki aromaterapeutyczne ALQVIMIA z dziko rosnących roślin? Łączą aromaterapię z botaniką. Używane są w SPA, ja miałam przyjemność zetknąć się z nimi w gabinecie Anny Nocoń w Katowicach.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25
Przekierowanie