Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 1 Głosów - 5 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Studia.
Autor Wiadomość
Anakonda
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,313
Dołączył: Feb 2013
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #21
RE: Studia.
Ale właśnie o tym mowa, taki kurs na suwnice, czy wspomniany już kurs na wózki widłowe łączą się z uzyskaniem uprawnień, a szkolenie nie ogranicza się do przekazania wiedzy teoretycznej, tylko właśnie nabywa się umiejętności praktyczne, tak samo jest w przypadku kursu na tipsy - oprócz zajęć teoretycznych jest wiele godzin, podczas których pod okiem instruktora robi się paznokcie modelkom-ochotniczkom ;-) albo innym kursantkom Tongue To właśnie są szkolenia dające umiejętności praktyczne, co innego szkolenia marketingowe, czy z zakresu ekonomii - bo te rzeczywiście niewiele dają, dopiero w praktyce człowiek sprawdza zdobytą wiedzę.

Moje poprzednie tematy:
11-03-2013 14:11
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
green
Member
***

Liczba postów: 233
Dołączył: Feb 2013
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #22
RE: Studia.
Ja myślę że dobrą sprawa jest uzyskanie konkretnego zawodu w którym w przyszłości znajdziemy zatrudnienie.
Kończąc na przykład policealny kierunek technik farmaceutyczny zwiększamy szansę na znalezienie dobrze płatnej pracy. Farmacja to będzie zawsze prestiżowa dziedzina, a wybór szkoły policealnej zmniejszy nakład kosztów związanych z nauką zawodu, studiując musielibyśmy ponieść o wiele większe koszta.

Moje poprzednie tematy:
17-04-2013 14:56
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
miluśka7
Junior Member
**

Liczba postów: 1
Dołączył: Apr 2013
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #23
RE: Studia.
A ja bym chciała pójść na fizjoterapie, ale właśnie jeszcze nie wiem na jaką uczelnie. Udało mi się znaleźć w necie spis wszystkich uczelni, na których jest fizjoterapia. http://www.uczelnie.pl/kierunek/Fizjoter...ex.php?s=2
wiecie coś może o któreś z tych uczelni?

Moje poprzednie tematy:
    17-04-2013 17:16
    Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
    Ozon12
    Junior Member
    **

    Liczba postów: 2
    Dołączył: Apr 2013
    Reputacja: 0
    Status: Offline
    Post: #24
    RE: Studia.
    Fajnie jest jak ktoś wie co chce w życiu robić Smile Najgrosze jest wybranie kierunku,które cię nie zainteresuje.
    Moje poprzednie tematy:


      Dwudziestoletnie doświadczenie w praniu i czyszczeniu wykładzin, dywanów, tapicerki samochodowej. czyszczenie dywanów poznań
      21-04-2013 21:45
      Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
      kamiska9
      Junior Member
      **

      Liczba postów: 17
      Dołączył: Aug 2012
      Reputacja: 0
      Status: Offline
      Post: #25
      RE: Studia.
      (17-04-2013 17:16)miluśka7 napisał(a):  A ja bym chciała pójść na fizjoterapie, ale właśnie jeszcze nie wiem na jaką uczelnie. Udało mi się znaleźć w necie spis wszystkich uczelni, na których jest fizjoterapia. http://www.uczelnie.pl/kierunek/Fizjoter...ex.php?s=2
      wiecie coś może o któreś z tych uczelni?

      Moja koleżanka jest na trzecim roku fizjoterapii na Uniwersytecie Medycznym w Łodzi.
      Mówiła, że wszystko super ale to naprawdę ciężki kierunek wymagający także siły fizycznej.

      Moje poprzednie tematy:
      29-04-2013 17:13
      Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
      Anakonda
      Posting Freak
      *****

      Liczba postów: 1,313
      Dołączył: Feb 2013
      Reputacja: 0
      Status: Offline
      Post: #26
      RE: Studia.
      Czasem studia weryfikują też nasze marzenia i wyobrażenia ;-) Ja studiowałam polonistykę i wiedziałam od początku, że na tych studiach dużo się czyta, ale przed sesją podłoga zawalona była książkami różnego rodzaju, a tablica korkowa wisząca nad biurkiem miała poprzypinane miliardy karteczek ze spisem kolejnych książek, które należy przeczytać ;P Mimo to nie żałuję Smile Ktoś tu pisał o fizjoterapii - jeśli Cię to interesuje to się nie zastanawiaj, idź na te studia, może faktycznie potrzebna jest siła fizyczna, ale to można sobie przecież wyrobić poprzez regularne ćwiczenia Smile

      02-05-2013 10:01
      Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
      niemenka
      Member
      ***

      Liczba postów: 169
      Dołączył: Feb 2013
      Reputacja: 0
      Status: Offline
      Post: #27
      RE: Studia.
      Wybierając studnia należy przeanalizować co dzieje się aktualnie na rynku pracy. Lepiej wybrać studia w których trochę się popracuje jak prawo, medycyna czy kierunki techniczne ale które dadzą nam szanse na godną pracę i płacę.

      ________________________
      Radca prawny Gdynia - profesjonalne porady prawne.

      Moje poprzednie tematy:
      24-05-2013 18:46
      Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
      teletubiś
      Member
      ***

      Liczba postów: 87
      Dołączył: Feb 2013
      Reputacja: 0
      Status: Offline
      Post: #28
      RE: Studia.
      moim zdaniem studia wcale nie gwarantują pracy, więc ta zależność z tym co jest na rynku pracy jest średnio trafna

      Moje poprzednie tematy:
      31-05-2013 10:15
      Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
      vladziu54
      Junior Member
      **

      Liczba postów: 1
      Dołączył: Jun 2013
      Reputacja: 0
      Status: Offline
      Post: #29
      RE: Studia.
      Ja wybrałem informatykę z zamiłowania jestem programistą więc wybór był prosty ale jestem tego zdania, że lepiej poczekać i pomyśleć jaki kierunek cię intersuje niż iśc na jakiś gówniany kierunek i później sobie pluć w brodę
      ciekawa stronka o uczelniach i kierunkach
      kierunki studiów

      Moje poprzednie tematy:
        16-06-2013 20:15
        Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
        ninkram
        Junior Member
        **

        Liczba postów: 1
        Dołączył: Jun 2013
        Reputacja: 0
        Status: Offline
        Post: #30
        RE: Studia.
        Dokładnie. Ludzie czasami wybierają kierunki zbyt pochopnie. Np. studenci europeistyki. Co to jest europeistyka ? Co po tym można robić ? Jakie zainteresowanie jest ze strony pracodawców takimi ludźmi ? Otóż jest to kierunek, po którym nic się więcej nie ma jak tylko wykształcenie wyższe. Na więcej nie ma co liczyć po tym kierunku.

        Moje poprzednie tematy:
          17-06-2013 09:38
          Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
          Odpowiedz 


          Podobne wątki
          Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
            Jakie studia są najlepsze dzisiaj? janecz 156 102,041 19-04-2024 15:18
          Ostatni post: maminka
            studia podyplomowe dajuber 2 290 23-02-2024 01:36
          Ostatni post: alicja930

          Skocz do:


          Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

          Reklama:


          auto promocje, wyprzedaże

          wyprzedaże, promocje - meble


          Kontakt | www.5teens.pl | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS