Forum Dyskusyjne - młodzieżowe, ogólnotematyczne / wielotematyczne

Pełna wersja: Studia.
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21
Wiecie już na co planujecie pójść na studia ? O ile macie takie plany.

Ja planuję iść na fotografię lub na media albo na nauczycielkę. Szczerze to nie mogę się zdecydować ale mam jeszcze trochę czasu, poza tym w piątek jadę na zlot collegy więc zobaczymy jak będzie.
prawo (;
zarządzanie (:
Pójdę na sinologię. Za 12 dni.
AGH jeśli wszystko przebiegnie zgodnie z planem Smile
Planuję iść na medycynę, ale to tylko plany, zobaczymy co powie na to rzeczywistość ^^
Medycyna sądowa. A jak nie wyjdzie to spróbuję na dziennikarstwo.
KurdeSad Ja nie wiem na co iść. Myslalam o medycynie, ale boje sie ze sobie nie poradze Sad
(23-09-2012 16:44)Scelerisque napisał(a): [ -> ]Każdy może sobie nie poradzić ze studiami, ja szczerze mówiąc jestem pewna, że dostanę się na medycynę, ale ciągle ktoś mi mówi, że aby być chirurgiem trzeba być wytrzymałym i boję się, że po prostu nie wytrzymam.

Zazdroszczę Ci tej pewności, bo musisz mieć naprawdę dużą wiedzę Smile
Gdzie planujesz iść na medycynę?
Od października stałam się studentką I roku anglistyki. Zdecydowałam się na taki kierunek gdyż odkąd pamiętam, lubiłam uczyć się języków obcych. Już w przedszkolu rodzice prowadzali mnie na kurs niemieckiego dla dzieci , potem sama chodziłam na angielski i hiszpański. Myślę, że studia powinny być powiązane z tym co lubimy robić, uczyć się. Inaczej mogą być dla nas po prostu nudne.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21
Przekierowanie