Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
co sadzicie o.... sobie??
Autor Wiadomość
Niesmialy
Hentai
***

Liczba postów: 164
Dołączył: Jun 2012
Reputacja: 4
Status: Offline
Post: #1
co sadzicie o.... sobie??
To dosc ciekawa sprawa, dziewczyny roznie podchodza do tematu swojej urody, i charakteru, zastanawiam sie co sadzicie o sobie?? Macie jakies kompleksy? Potwierdźcie lub obalcie stereotypy dotyczace tej sprawy Smile Tylko blagam badzcie szczere, nie szpanujcie falszywa skromnoscia, albo nie sciemniajcie bojac sie nagonki Smile
Moje poprzednie tematy:


Cytat:» (zglos) Scelerisque - 05-09-18:31 -- hahahha i nie tylko xDDD
» (zglos) Senegha12 - 05-09-18:31 -- scrappy, ja mowilem.. Zapominam wszystko. Po jednej lekcji puff.. cos sie ucze tydzien to po kolejnym puff,
» (zglos) Niesmialy - 05-09-18:30 -- scele lubi grzebac sobie w dupie xD
23-08-2012 01:52
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
scrappy
Member
***

Liczba postów: 210
Dołączył: Jul 2012
Reputacja: 4
Status: Offline
Post: #2
RE: co sadzicie o.... sobie??
wygląd - wiem, że nie jestem brzydka, najbardziej podoba mi się moja twarz, włosy, oczy i tyłek xD. Mam wiele kompleksów no ale już nie będę się w to zagłębiać.
charakter - potrafię być super miła jak i niezwykle wredna, zależy od moich chęci i dnia xD raczej nie chowam urazy i jak poznaję człowieka, to od razu zakładam, że jest ok i go lubię. Często wybucham o głupoty i nie potrafię przeprosić - to jest moja największa wada
Moje poprzednie tematy:


swoje ciało umieszczam w sukience.
wkładam nogi, piersi i ręce,
ale głowę zostawiam na stole,
bo bez głowy na miasto iść wolę.
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 23-08-2012 15:22 przez scrappy.)
23-08-2012 12:08
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Zepsuta.
Moderator
*****

Liczba postów: 697
Dołączył: Jun 2012
Reputacja: 15
Status: Offline
Post: #3
RE: co sadzicie o.... sobie??
Wygląd - podobam się sama sobie i nic bym nie zmieniła Big Grin no może chciałabym mieć troszeczkę dłuższe włosy Big Grin.
Charakter - bardzo często przejmuję się opinią innych co jest moją wadą ale lubię swój charakter ludzie mówią że mogę zagadać na śmierć i często pytają czy wiem ile słów wymawiam na minutę.
Jedyne co bym chciała w sobie zmienić to mieć naprawdę duże oczy Smile
Moje poprzednie tematy:


Kochanie udawaj, że
miłość to nie grzech
Boje się jej, niech prawda śpi,
nic nie mów mi
Ciii...
23-08-2012 12:13
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
nevermind
Member
***

Liczba postów: 98
Dołączył: Jun 2012
Reputacja: 1
Status: Offline
Post: #4
RE: co sadzicie o.... sobie??
Jeśli chodzi o wygląd to nie podobam się sobie. Mam masę kompleksów. W ogóle jestem nie w swoim guście. W sumie to tylko do oczu nie mam zastrzeżeń. Jeżeli chodzi o charakter muszę koniecznie zlikwidować swoje lenistwo. Przeszkadza mi również to, że jestem strasznie nieśmiała i nie pewna siebie, przez co trudno mi znaleźć jakiś kolegów albo koleżanki.
Moje poprzednie tematy:


"Pray to music, build a shrine
Listen in these desperate times
Fill your heart with every note
Cherish it and cast afloat
Because god is in these clef and tone
Salvation is found alone
Haunted by it's melody
Music it will set you free"
23-08-2012 14:36
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Henuttaunebu
Let's rock!
****

Liczba postów: 414
Dołączył: Jun 2012
Reputacja: 29
Status: Offline
Post: #5
RE: co sadzicie o.... sobie??
Ciekawy pomysł to tak na wstępie, ale nie podoba mi się to że jest on kierowany tylko i wyłącznie w stronę kobiet. Proponuję albo zmienić dział, albo założyć podobny wątek w "Mężczyźni" bo naprawdę chciałabym poznać ich opinię, i to jak oni sami siebie postrzegają.
No ale wracając do tematu..

Generalnie bardzo podobam się samej sobie, najbardziej lubię swoją figurę/ciało no i włosy praktycznie każdy zwraca u mnie na to uwagę.
Kompleksów jako takich nie mam bo po prostu wyrosłam z nich szybciej niż bym się spodziewała.
Jeśli chodzi o charakter to hmm zastanówmy się... jestem bardzo bezpośrednia co czasami niektórym przeszkadza, ale ja uważam, że to fajna cecha. Lepsze to niż owijać w bawełnę i nie być dostatecznie szczerym. Zawsze odkładam WSZYSTKO, totalnie wszystko na ostatnią chwilę. Lekcje, jakieś domowe obowiązki, jak mam iść do lekarza na przykład... -.- Tak jak się mówi: 'Najpierw obowiązki później przyjemnośći' to u mnie jest w tym przypadku TOTALNIE na odwrót. Lubię w sobie swoją determinację, asertywność i mam miliony pomysłów na minutę. Zawsze jak ktoś z moich znajomych ma jakiś problem to bije do mnie, bo ja mam od razu w głowie mnóstwo opcji jak z tego wybrnąć. No i nienawidzę siedzieć w domu bezczynnie. Zawsze mnie gdzieś nosi xD I przez pewien okres czasu byłam bardzo rozptrzepana. Ale zauważyłam że z wiekiem mi to minęło..
No to by było chyba na tyle.
Moje poprzednie tematy:


[Obrazek: dyu9gi9ne8ysjb8ww0.gif]
23-08-2012 15:13
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Błażejuu
Habababa?
***

Liczba postów: 131
Dołączył: Jun 2012
Reputacja: 4
Status: Offline
Post: #6
RE: co sadzicie o.... sobie??
(23-08-2012 15:13)Henuttaunebu napisał(a):  mam miliony pomysłów na minutę. Zawsze jak ktoś z moich znajomych ma jakiś problem to bije do mnie, bo ja mam od razu w głowie mnóstwo opcji jak z tego wybrnąć. No i nienawidzę siedzieć w domu bezczynnie. Zawsze mnie gdzieś nosi xD I przez pewien okres czasu byłam bardzo rozptrzepana. Ale zauważyłam że z wiekiem mi to minęło..
No to by było chyba na tyle.

To są skutki brania amfetaminy Big Grin ale ja nic nie wiem xd
Moje poprzednie tematy:


Myślą, że są lepsi nie są, Nie czuj się gorszy
Kto im dał prawo żeby móc nas osądzić ?
Dosyć ! Spójrz mi w oczy, wiesz przecież
Nikt mi tego nie dał, nikt mi tego nie zabierze.
23-08-2012 16:37
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Henuttaunebu
Let's rock!
****

Liczba postów: 414
Dołączył: Jun 2012
Reputacja: 29
Status: Offline
Post: #7
RE: co sadzicie o.... sobie??
(23-08-2012 16:37)Błażejuu napisał(a):  
(23-08-2012 15:13)Henuttaunebu napisał(a):  mam miliony pomysłów na minutę. Zawsze jak ktoś z moich znajomych ma jakiś problem to bije do mnie, bo ja mam od razu w głowie mnóstwo opcji jak z tego wybrnąć. No i nienawidzę siedzieć w domu bezczynnie. Zawsze mnie gdzieś nosi xD I przez pewien okres czasu byłam bardzo rozptrzepana. Ale zauważyłam że z wiekiem mi to minęło..
No to by było chyba na tyle.

To są skutki brania amfetaminy Big Grin ale ja nic nie wiem xd
HAHAHAH TAK ROZGRYZŁEŚ MNIE ;__;

23-08-2012 22:53
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Martysia
Junior Member
**

Liczba postów: 18
Dołączył: Feb 2013
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #8
RE: co sadzicie o.... sobie??
Ja uważam że mimo wielu wad, należy się lubić .. po prostu zaczęłam je ignorować, nie zwracać uwagi, zapomnieć że istnieją - i skupić się na zaletach Smile Po co się zamartwiać skoro można się cieszyć ?
Moje poprzednie tematy:


    Kosmetyki Vichy – godne polecenia.
    25-02-2013 17:13
    Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
    Natalka
    Junior Member
    **

    Liczba postów: 25
    Dołączył: Feb 2013
    Reputacja: 0
    Status: Offline
    Post: #9
    RE: co sadzicie o.... sobie??
    Raczej lubię siebie, to chyba ważne żeby siebie akceptować, proste, że mam kompleksy, pewnie jak każdy ale nie szaleje z tego powodu! Akcentuje walory i ukrywam niedoskonałości i jest dobrze Smile

    Moje poprzednie tematy:
    04-03-2013 13:30
    Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
    Zapominajka
    Member
    ***

    Liczba postów: 100
    Dołączył: Jan 2013
    Reputacja: 0
    Status: Offline
    Post: #10
    RE: co sadzicie o.... sobie??
    Ja się do siebie przyzwyczaiłam Smile, owszem czasem mnie coś irytuje, ale tak naprawdę nie ma co narzekać - jest ok.

    Moje poprzednie tematy:
    05-03-2013 13:37
    Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
    Odpowiedz 


    Podobne wątki
    Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
      Co sądzicie o perukach? Aldonka88 2 852 04-09-2023 14:57
    Ostatni post: albatros
      Jak radzicie sobie z pielęgnacją cery suchej miki789 8 1,538 08-02-2022 15:48
    Ostatni post: Kawalka

    Skocz do:


    Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

    Reklama:


    auto promocje, wyprzedaże

    wyprzedaże, promocje - meble


    Kontakt | www.5teens.pl | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS