Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 1 Głosów - 5 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Otyłe osoby.
Autor Wiadomość
keszek
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,243
Dołączył: May 2018
Reputacja: 1
Status: Offline
Post: #221
RE: Otyłe osoby.
Miałam duże problemy z samoakceptacją, czasami myśli doprowadzały mnie do łez i myśli samobójczych, jednak postanowiłam się nie poddawać i poprosiłam Panią Wandę Wegener o pomoc, dzięki niej tak naprawdę stanęłam na nogi i poszłam do przodu, ciesze się, że takie osoby jak ona są w stanie nam pomóc

Moje poprzednie tematy:
11-10-2019 15:48
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Anakonda
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,313
Dołączył: Feb 2013
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #222
RE: Otyłe osoby.
otyłość to choroba, o czym trzeba pamiętać i wówczas pomocy należy szukać u specjalisty - dietetyka albo innego specjalisty ds żywienia.

Moje poprzednie tematy:
14-10-2019 14:48
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
jjusti18
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,506
Dołączył: Apr 2017
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #223
RE: Otyłe osoby.
Najczęściej problem tkwi w tym, że jemy niezdrowo i nieregularnie. A to przekłada się na to, że mamy problemy zdrowotne, a także nasza figura a tym cierpi. Dlatego warto, a nawet trzeba byłoby to zmienić i w tym kierunku świetnie sprawdzi się więc dieta pudełkowa https://dietly.pl/catering-dietetyczny-f...rofitmeals . Dzięki nim zaopatrzymy się w zdrowe wartościowe posiłki.

Moje poprzednie tematy:
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 22-10-2019 11:47 przez jjusti18.)
16-10-2019 00:30
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
JanuszKa
Member
***

Liczba postów: 156
Dołączył: Aug 2018
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #224
RE: Otyłe osoby.
Wiem, że samemu bardzo ciężko jest się zmotywować do odchudzania, dlatego mogę polecić taką ofertę http://www.sabmed.pl/wspomaganie-odchudzania, bo sam z niej skorzystałem i udało mi się zmienić swoje przyzwyczajenia przez co nie mam problemu z utrzymaniem wagi po odchudzaniu.

Moje poprzednie tematy:
17-10-2019 12:38
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
dzika_pantera
Senior Member
****

Liczba postów: 267
Dołączył: Jan 2018
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #225
RE: Otyłe osoby.
A może tutaj zawiniła serializacja leków i dlatego powstało takie zamieszanie? Sama nie wiem, co doradzić. Czasami dzieją się takie rzeczy.

Moje poprzednie tematy:
17-10-2019 13:59
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Amelka01
Senior Member
****

Liczba postów: 628
Dołączył: Sep 2017
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #226
RE: Otyłe osoby.
Niestety taka jest prawda- jemy niezdrowo a do tego nieregularnie. Warto mieć swoje BMI pod kontrolą Tutaj https://www.energym.com.pl/17-enerbeauty możecie sprawdzić swój wskaźnik. Wedlug mnie warto skontaktowac sie z odpowiednimi osobami jak trenerzy czy dietetycy,ktorzy wspolnymi silami popracują nad naszą wagą i sylwetką abyśmy mogli być zdrowi.

Moje poprzednie tematy:
15-11-2019 13:13
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
lilka91
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,116
Dołączył: May 2014
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #227
RE: Otyłe osoby.
Ja niestety też jestem otyła i muszę schudnąć 30 kilogramów. Dopiero niedawno zdałam sobie sprawę z tego jak źle wyglądam i jak źle się czuję. Chcę zadbać o swoje zdrowie. Po weekendzie chyba zamówię odzież termoaktywną do biegania i rower z https://www.domenasportowa.pl/ Mam nadzieję, że tym razem uda mi się zrzucić nadprogramowe kilogramy.

Moje poprzednie tematy:
16-11-2019 18:46
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Tapikur
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,217
Dołączył: Nov 2017
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #228
RE: Otyłe osoby.
Właśnie takie osoby potrzebują pomocy specjalisty. Moim zdaniem dobrym rozwiazaniem jest dietetyk online . Nie musisz nigdzie chodzić i szukać specjalisty bo masz go na miejscu i za każdym razem pod ręką.

Moje poprzednie tematy:
27-11-2019 18:03
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
biddu
Senior Member
****

Liczba postów: 443
Dołączył: Feb 2018
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #229
RE: Otyłe osoby.
Sama miałam niegdyś problem z nadwagą i dość długo męczyłam się by coś z tym zrobić. Ćwiczenia są nie zastąpione i trzeba się przełamać jeśli chcemy by nasza sylwetka wyglądała szczupło. Ja zaczęłam zamawiać sprzęt do domu na https://www.marbo-sport.pl/pol_m_Sprzet-...-1041.html bo wstydziłam się chodzić na siłownie i przy pomocy chłopaka przeszłam na regularne ćwiczenia. Trwało to dość długo ale ćwiczę po dziś dzień i nigdy wcześniej nie czułam się lepiej

Moje poprzednie tematy:
30-11-2019 22:07
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
becia
Member
***

Liczba postów: 120
Dołączył: Sep 2018
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #230
RE: Otyłe osoby.
Ja z nadwagą walczę już długi czas i jest raz lepiej, raz gorzej. Codzienne obowiązki bardzo utrudniają to zadanie. Ciężko mieć idealną dietę, a też nie zawsze jest czas na ćwiczenia aerobiczne dlatego zaczęłam myśleć o zabiegu liposukcji w klinice Christoffer Ingves co o tym myślicie?

Moje poprzednie tematy:
    02-12-2019 16:53
    Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
    Odpowiedz 


    Podobne wątki
    Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
      Prywatna opieka dla osoby starszej ninjaa 7 464 28-11-2023 14:11
    Ostatni post: albatros
      Pogrzeb bliskiej osoby Tapikur 8 1,149 10-10-2023 07:40
    Ostatni post: Emma

    Skocz do:


    Użytkownicy przeglądający ten wątek: 3 gości

    Reklama:


    auto promocje, wyprzedaże

    wyprzedaże, promocje - meble


    Kontakt | www.5teens.pl | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS