Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 1 Głosów - 5 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Otyłe osoby.
Autor Wiadomość
Totoro
Junior Member
**

Liczba postów: 22
Dołączył: Aug 2012
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #1
Otyłe osoby.
Dlaczego otyli ludzie mają tak przechlapane? Są odpychani przez ludzi dlatego, że - śmierdzą, nie myją się, pocą się jak świnie lub pożrą Cię żywcem. Nie wszystkie " Grubasy" takie są.

Ja jestem gruba, ale co tam, że nie obżeram się fast-foodami, nie popijam coca-coli litrami, czy o siebie dbam (mam zadbane paznokcie,dłonie,stopy) i - nie śmierdzę, nie pocę się, ani nie pożeram ludzi żywcem. I tak jestem uważana za obleśnego GRUBASA Smile .

Spotkałam się z chamstwem wiele razy. Ktoś nieznajomy był w stanie powiedzieć mi lekko mówiąc " idź stąd Ty otyła kobieto" ( spier*alaj stąd grubasie ), mam przestać tyle wpier*alać, a ile razy ktoś mnie od prosiaków czy świń zwyzywał tak o, bo mu się podobało to nie liczyłam.

Moje poprzednie tematy:
21-08-2012 00:39
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
scrappy
Member
***

Liczba postów: 210
Dołączył: Jul 2012
Reputacja: 4
Status: Offline
Post: #2
RE: Otyłe osoby.
Nie dyskryminuję otyłych osób, wiele mam takich w swoim otoczeniu i bardzo ich lubię. Niestety czasem przekonuję się o tym, że 'gruby to stan umysłu' - człowiek, który nie potrafi podejmować decyzji, boi się zmian w życiu, najchętniej wszystko chciałby mieć podane na tacy i ciągle narzeka. Oczywiście podkreślam to tylko niektórzy
Moje poprzednie tematy:


swoje ciało umieszczam w sukience.
wkładam nogi, piersi i ręce,
ale głowę zostawiam na stole,
bo bez głowy na miasto iść wolę.
21-08-2012 00:43
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Snorlax
Senior Member
****

Liczba postów: 284
Dołączył: Jul 2012
Reputacja: 3
Status: Offline
Post: #3
RE: Otyłe osoby.
Bo już tak jest ,że na kimś trzeba się uwziąć i najlepiej na grubasach bądź biedakach.
Ja na przykład byłem kiedyś biedny i też mnie kiedyś olewali wyzywali itd.. ale z biegiem czasu mama zaczęła dobrze zarabiać ojciec zaczął dawać kasę i stałem się kimś w międzyczasie zacząłem chodzić na mecz tzn jeszcze wczesniej i teraz Ci co mnie wyzywali to o mało się nie posrają jak mnie widzą.
Moje poprzednie tematy:


Weź zajeb kreskę, to przejdzie, a później to jakoś będzie.
Miał żyć w obłędzie, do końca, cierpieć, odpaść w nieznane.
Na śmierć skazany zaocznie, choć szczęście było pisane.
Jak dać se radę w tym świecie, już go nie pytam, bo wstałem,
zbyt młody jestem, człowieku, żeby napisać testament.
21-08-2012 00:46
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
nevermind
Member
***

Liczba postów: 98
Dołączył: Jun 2012
Reputacja: 1
Status: Offline
Post: #4
RE: Otyłe osoby.
Właśnie, niektórzy ludzie mają wielką potrzebę podwyższenia swojego ego, dlatego wyzywają wszystkich, którzy są "inni" od nich. Sama spotkałam się z takim problemem. Kiedy miałam okropne problemy z cerą, zawsze byłam tą "gorszą". Przez to bardzo moja samoocena spadła, ale teraz już ją powoli odbudowuję, kiedy w końcu zaczęłam wyglądać w miarę "normalnie". Teraz za to wyzywają mnie, bo słucham metalu i noszę glany. Tacy ludzie zawsze znajdą powód do obelg i naprawdę nie ma się co nimi przejmować i psuć nerwów.
Moje poprzednie tematy:


"Pray to music, build a shrine
Listen in these desperate times
Fill your heart with every note
Cherish it and cast afloat
Because god is in these clef and tone
Salvation is found alone
Haunted by it's melody
Music it will set you free"
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 21-08-2012 01:59 przez nevermind.)
21-08-2012 01:58
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Zepsuta.
Moderator
*****

Liczba postów: 697
Dołączył: Jun 2012
Reputacja: 15
Status: Offline
Post: #5
RE: Otyłe osoby.
Ja uważam że otyli ludzie są bardzo sympatyczni, nie powinnaś się tym przejmować bo na pewno masz przyjaciół którzy to akceptują. A ludzie zawsze będą gadać, tacy już jesteśmy. Mówię Ci nie przejmuj się bo nie ma czym tych ludzi na pewno ktoś kiedyś obrażał dlatego reagują tym samym.
Moje poprzednie tematy:


Kochanie udawaj, że
miłość to nie grzech
Boje się jej, niech prawda śpi,
nic nie mów mi
Ciii...
21-08-2012 13:03
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
RapZmieniłMojeŻycie
‡PFK‡®
***

Liczba postów: 89
Dołączył: Jul 2012
Reputacja: 2
Status: Offline
Post: #6
RE: Otyłe osoby.
kilka słów dlaczego tak jest : wpływ otoczenia, zapatrzeni w siebie znajomi, brak dobrego wychowania, i wreszcie : chęć bycia "lepszym"

Ja osobiście znam dużo osób "przy kości" i są to normalne osoby z poczuciem humoru, i chęcią życia Wink
Moje poprzednie tematy:


[Obrazek: 29847.gif]
[Obrazek: 24262.jpg]


Za klub oddane życie to nasza wspólna racja
Za klub oddamy wszystko bo to nasza wspólna pasja
Ten doping te oprawy w dupie mamy ustawy
Żyjemy tak bo kibicowanie nam weszło w nawyk
21-08-2012 13:28
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Jacky
DYKTATOR MODERATOR
******

Liczba postów: 318
Dołączył: Jun 2012
Reputacja: 10
Status: Offline
Post: #7
RE: Otyłe osoby.
To ciekawe że założyłaś ten temat. Aż mi się przypomniały słowa mojego nasjlepszego kumpla. "Nienawidzę je**nych grubasów, widzę jakiegoś to nie ma opcji, szykuje się wpie**ol". Mówi to, kiedy tylko ma okazję. Waży ponad 100 kg (ze 115) i jest to zauważalne Wink Jak sobie z tym radzić?

Masz dwie opcje:
1. Schudnąć

2. Zdystansować się jak on.

Ja jakoś po otyłych ludziach nigdy nie ciskałem, jestem bezpośredni, jak jedna z moich dziewczyn zaczęła tyć to jej nie omieszkałem tego powiedzieć, nie długo potem się rozstaliśmy, troszkę przybrała, kiedy się spotkaliśmy znów jej powiedziałem co myślę... no i odzyskała swój świetny tyłek. Smile

A co do smrodu. Cóż... Osoby otyły szybciej i intensywniej się pocą, trochę racji w tym jest, ale generalnie ludzie niesamowicie przesadzają.
Moje poprzednie tematy:


AngryTak bardzo nie macie życia Angry
21-08-2012 13:29
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Scelerisque
Member
***

Liczba postów: 198
Dołączył: Jun 2012
Reputacja: 2
Status: Offline
Post: #8
RE: Otyłe osoby.
Jaka byś nie była ludzie zawsze będą gadać. Mogłabyś wyglądać jak supermodelka, a oni by gadali o Tobie, bo byli by zazdrośni. Nie warto się przejmować takimi. Mnie najbardziej interesuje opinia ludzi, z którymi się zadaję, przyjaciółmi. I do dupy z ludzi, którzy wywyższają się nad innych bo 'coś tam'. Nie przejmuj się. Jeżeli sama się taką akceptujesz to już ogromny plus dla Ciebie. Jeżeli chcesz schudnąć, bo się sobie nie podobasz to zrób to dla siebie nie dla innych!
Moje poprzednie tematy:


21-08-2012 13:29
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
PARABOLAN
Member
***

Liczba postów: 76
Dołączył: Jul 2012
Reputacja: 1
Status: Offline
Post: #9
RE: Otyłe osoby.
wszystko sie da naprawic troche zaparcia i kwestia 2-3miesiecy i mozesz smiac sie ze swoich starych zdjec

Moje poprzednie tematy:
21-08-2012 14:04
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Totoro
Junior Member
**

Liczba postów: 22
Dołączył: Aug 2012
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #10
RE: Otyłe osoby.
Jacky
Schudnąć próbowałam Smile.
A dystans do siebie mam ogromy. Słyszałam od koleżanek wiele razy , że chciałyby mieć taki dystans do siebie jak ja Tongue.

21-08-2012 22:38
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Prywatna opieka dla osoby starszej ninjaa 7 439 28-11-2023 14:11
Ostatni post: albatros
  Pogrzeb bliskiej osoby Tapikur 8 1,097 10-10-2023 07:40
Ostatni post: Emma

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości

Reklama:


auto promocje, wyprzedaże

wyprzedaże, promocje - meble


Kontakt | www.5teens.pl | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS