Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
mieszkanie w Warszawie
Autor Wiadomość
bluem
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,074
Dołączył: Apr 2015
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #61
RE: mieszkanie w Warszawie
W stolicy atrakcyjnych osiedli nie brakuje, a wiele z nich ma już w sprzedaży kolejne etapy, Nowy Targówek na przykład, tam są już w sprzedaży mieszkania z V etapu, a lokalizacja osiedla jest atrakcyjna pod względem bliskości metra

Moje poprzednie tematy:
21-10-2022 10:05
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Konstancja99
Senior Member
****

Liczba postów: 603
Dołączył: Dec 2016
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #62
RE: mieszkanie w Warszawie
Na rynku są jeszcze interesujące oferty nieruchomości z dobrym wykończeniem części wspólnych. Sprawdź sobie na przykład mieszkania do kupienia od dewelopera https://activa.pl/ W inwestycji Andromeda jest jeszcze sporo lokali do wyboru. Miejsce do zamieszkania wydaje się ciekawe, ponieważ infrastruktura w postaci przystanków, sklepów itp. jest praktycznie obok osiedla.

Moje poprzednie tematy:
23-10-2022 11:02
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
karinos83
Senior Member
****

Liczba postów: 585
Dołączył: Jul 2016
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #63
RE: mieszkanie w Warszawie
Wszyscy, którzy chcą kupić mieszkanie powinni zwrócić się do specjalistów. Słyszałam, że ten pośrednik nieruchomości ma dostęp do największej bazy mieszkań w Warszawie https://wedoestates.pl/ . Zajmują się sprzedażą i kupnem mieszkań, więc pomogą każdemu. Dodatkowo opracowali metodę „4 kroków”, dzięki której sprzedaż lokalu będzie łatwiejsza.

Moje poprzednie tematy:
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 03-11-2022 20:31 przez karinos83.)
03-11-2022 20:31
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
kardamonka
Senior Member
****

Liczba postów: 541
Dołączył: Mar 2016
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #64
RE: mieszkanie w Warszawie
Marki Park pod Warszawą http://luxhome.pl/ Osiedle nowoczesne, w bardzo dobrej lokalizacji.

Moje poprzednie tematy:
16-11-2022 15:12
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
foxi
Senior Member
****

Liczba postów: 350
Dołączył: Jan 2017
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #65
RE: mieszkanie w Warszawie
Z reguły jest tak ,że mieszkanie ,które otrzymujemy o dewelopera jest w stanie tzw. deweloperskim. Oznacza to ,że przed nami jest jeszcze trochę prac remontowych w tym z pewnością czeka nas malowanie. Czy znacie aktualne trendy w kolorach ścian ?Czy w ogóle zwracacie na to uwagę? My od wielu już lat malujemy pomieszczenia na bardzo jasne kolory a niektóre po prostu na kolor biały.

Moje poprzednie tematy:
25-02-2023 10:44
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
fatyka
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,293
Dołączył: Jan 2017
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #66
RE: mieszkanie w Warszawie
Sama od jakiegoś czasu myślę o tym by zdecydować się na pokój niebiesko brązowy . Widziałam, że faktycznie oferta tego producenta jest bardzo atrakcyjna, więc może to będzie dobry wybór

Moje poprzednie tematy:
28-06-2023 10:51
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
magda676
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,829
Dołączył: Oct 2018
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #67
RE: mieszkanie w Warszawie
Jeśli już dobierzecie właściwe dla siebie mieszkanie, to koniecznie sprawdźcie, jakie ubezpieczenie będzie dla niego najlepsze. Informacji możecie szukać sobie na stronie https://tueuropa.pl/ubezpieczenia-mieszkania-i-domu.htm . Tam wszystkiego się dowiecie, więc moim zdaniem jak najbardziej warto takich informacji szukać.

Moje poprzednie tematy:
18-07-2023 01:20
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Henryk3
Senior Member
****

Liczba postów: 701
Dołączył: Jun 2017
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #68
RE: mieszkanie w Warszawie
Dziś opcją na mieszkanie w dobrej lokalizacji w dużym mieście, jest również taki najem instytucjonalny https://wroclaw.mdr.pl/ . Warto wiedzieć, co trzeba spełnić żeby starać się o takie mieszkanie, tu nie ma kryteriów zarobków jeśli chodzi o dostępność, możemy liczyć za to na dopłaty do najmu, jeśli nasza sytuacja materialna, będzie tego wymagała.

Moje poprzednie tematy:
18-07-2023 17:49
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
albatros
Senior Member
****

Liczba postów: 369
Dołączył: Oct 2015
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #69
RE: mieszkanie w Warszawie
Skup nieruchomości Kraków to doskonała opcja dla właścicieli, którzy potrzebują szybkiej gotówki z nieruchomości. Pozwala na natychmiastową realizację transakcji. To efektywne rozwiązanie dla osób, które chcą pozbyć się nieruchomości bez zbędnych opóźnień i formalności.

Moje poprzednie tematy:
04-08-2023 17:05
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
devlin
Senior Member
****

Liczba postów: 366
Dołączył: Dec 2014
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #70
RE: mieszkanie w Warszawie
Gotowe projekty domów to doskonałe rozwiązanie dla tych, którzy marzą o własnym domu i chcą, aby proces budowy był jak najmniej skomplikowany. Dzięki gotowym projektom, możesz uniknąć wielu komplikacji związanych z indywidualnym projektowaniem.

Moje poprzednie tematy:
25-08-2023 12:51
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Czy ktoś korzystał z usług stolarza meblowego w Warszawie pawelpruski 1 138 17-04-2024 16:20
Ostatni post: miki789
  Prawo jazdy w Warszawie Emma 1 446 02-08-2022 16:53
Ostatni post: jowitta41

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Reklama:


auto promocje, wyprzedaże

wyprzedaże, promocje - meble


Kontakt | www.5teens.pl | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS