Forum Dyskusyjne - młodzieżowe, ogólnotematyczne / wielotematyczne

Pełna wersja: mieszkanie w Warszawie
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8
Witajcie! Planuję zakup mieszkania w Warszawie , zastanawiam się gdzie szukać nowych mieszkań. Co polecacie ? Może ktoś jest w temacie i może mi coś podpowiedzieć? Czytałam że ponoć świetne mieszkania mają http://nexity.pl/ i dysponują szerokim wyborem mieszkań , ktoś od nich kupował ?
Jak już znajdziesz kilka ciekawych ofert, to zaczniesz rozważać temat sfinansowania tego mieszkania. Za darmo nikt Ci nie da. Wtedy zajrzyj do porównywarek kredytów https://www.kredytomaniak.pl/kredyty/ Tam porównasz różne oferty kredytowe.
Ja niezbyt się na tym znam... Dlatego też nie jestem w stanie pomóc...
Poszukaj sobie w Grupo Lar jakiś ciekawych inwestycji bo troszkę budują obecnie w Warszawie, moim numer jeden jest Bliskie Bemowo - http://www.bliskiebemowo.com/pl/inwestyc...dynku.html bardzo dobrze położony budynek, idealnie położony blisko parku i całej potrzebnej infrastruktury, a niedaleko będzie nowa stacja metra, więc praktycznie całe miasto w zasięgu.
Najlepiej zgłosić się do biura nieruchomości i im powierzyć poszukiwania. Oni wiedzą jak szukać, gdzie szukać i na co zwracać uwagę. Kupno mieszkania to o wiele poważniejsza decyzja niż zakup nowej sukienki czy telefonu, nawet niż zakup nowego samochodu. Na mieszkanie gwarancji czy prawa zwrotu w terminie 30 dni nie dostaniemy Big Grin Warszawa to ogromne miasto, sporo osiedli w budowie,mnóstwo deweloperów i agentów. Sama styczność miałam z jednym i wiem jak wygląda taka współpraca. A mówię o Eugeniuszu Jaworskim, głównie działa na Wilanowie ale nie tylko. Ma biuro na ulicy Nowolipki 13. Krótko mówiąc dla kompletnego laika w temacie (a ja taka byłam) taki człowiek to jak Mojżesz dla Izraelitów. Załatwił za mnie prawie wszystko, doradził, służył radą i pomocą. Wie jak rozmawiać z niezdecydowanymi kobietami.
AngelAngel
Zerknijcie sobie tutaj: link. Kupowałam masę cudownych artykułów, a na Boże narodzenie moje mieszkanie wygląda zupełnie inaczej. Kocham czuć świąteczny klimat, ale na codzień też lubię mieć setki drobiazgów, które sprawiają, że w mieszkaniu jest przytulniej.
Jak już będę miała własne mieszkanie to na pewno pomyślę o takich fajnych dekoracjach, na razie szukam i mam już faworyta, to osiedle Nowe Odolany na Woli, okolica jest przepiękna, zielona, spokojna a jest też możliwość zakupu mieszkania z wykończeniem w którym są dostępne drewniane podłogi, nie żadne tam panele,to jest fajna rzecz.
Ciekawe opcje na mieszkanie w Wawie. Osobiście lubię dewelopera Ronson - dobre oferty ma !
Jesli szukasz mieszkania w Warszawie to polecam rozejrzeć się na Wilanowie. Ja planuję zakup mieszkania na osiedlu brzozowy zakątek. Tam buduje POLNORD. To znana i bardzo dobra firma, która ma na swoim koncie wiele udanych realizacji. Osiedle jest dobrze skomunikowane z centrum, można dojechac autobusem, w pobliżu jest tez przystanek. Poza tym łatwo sie wydostac z miasta bo niedaleko jest obwodnica.
No i cena mieszkań jest całkiem ok jak na Warszawę - 6,7k za metr to całkiem przywozicie.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8
Przekierowanie