Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Spartolony tatuaż
Autor Wiadomość
zaszybka
Junior Member
**

Liczba postów: 3
Reputacja: 0
Status: Offline
Spartolony tatuaż
Cześć. Jakiś czas temu robiłam sobie tatuaż i "ekspert" coś spartolił, bo moja skóra w tym miejscu zaczyna wyglądać coraz paskudniej. Jest czerwona, napuchnięta i łuszczy się jak jaszczurka. Tatuaż swoją drogą też wygląda źle, jakby się rozlewał. Znajomi mówią, że tak nie powinno być i muszę iść do kancelarii takiej jak ta https://codex.org.pl/odszkodowania/by ubiegać się od odszkodowanie, ale mam jeszcze wątpliwości. Może to normalne i przejdzie? Nie chciałabym robić z siebie z rozpędu idiotki.

Moje poprzednie tematy:
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 15-08-2017 00:38 przez zaszybka.)
11-08-2017 02:48
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
cukiereczek
Junior Member
**

Liczba postów: 34
Reputacja: 0
Status: Offline
RE: Spartolony tatuaż
Objawy jakie opisujesz wygladaja mi na zakazenie.. byc moze to twoja niewlasciwa higiena albo on mial zle wysterylizowane urzadzenia.. teraz juz ciezko stwierdzic co i jak.. faktem jest to ze skora moze byc obrzeknieta ale maks dwa dni, moze byc tez goraczka a nawet ciepla skora w tym miejscu.. skora powinna sie luszczyc po okolo tygodniu gdy powstaje nowy naskorek. Ja mam kilka dziarek, robionych u Piotrka Nowackiego z Wawy bo wiem ze jest sprawdzony i doswiadczony, dlatego nie mam nigdy takich problemow. Koniecznie idz do niego niech sie wypowie i do lekarza

Moje poprzednie tematy:
21-11-2017 23:12
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 

111 222
Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Kontakt | www.5teens.pl | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS