Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Nowoczesna nauka dla dzieci
Autor Wiadomość
rafek34
Senior Member
****

Liczba postów: 409
Dołączył: May 2015
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #71
RE: Nowoczesna nauka dla dzieci
Wydaje mi się, że niektórych etapów edukacji nie da się przeskoczyć i unowocześnić. Należy do tego chociażby nauka czytania. Na stronie: https://ksiegarnia.pwn.pl/Moj-pierwszy-e...027,p.html jest dobrze znany elementarz, który przydaje się do tej nauki idealnie Smile

Moje poprzednie tematy:
30-10-2019 20:13
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
lolek59
Senior Member
****

Liczba postów: 532
Dołączył: Nov 2017
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #72
RE: Nowoczesna nauka dla dzieci
(17-10-2019 23:37)beta66 napisał(a):  Właśnie też jestem zdania, że warto znaleźć odpowiednią szkołę dla swojego dziecka. Jak tylko ma się sporo placówek w okolicy to trzeba się rozejrzeć i dobrze zastanowić. Też postawiliśmy na prywatną szkołę i Niepubliczna Szkoła Podstawowa im. Wiktorii Wiedeńskiej na Wilanowie w Warszawie nas przekonała. Tu dzieci uczą się w małych klasach, co jest dużym plusem i wpływa na komfort nauki.

Dla nas też miało to znaczenie do jakiej szkoły będą chodzić dzieci i sprawdzaliśmy bardzo różne placówki. Niepubliczna Szkoła Podstawowa im. Wiktorii Wiedeńskiej na Wilanowie zapewnia wszystko czego dziecko potrzebuje do nauki i też nie ma z tym problemu, by wybrać zajęcia dodatkowe dla dziecka. Polecamy, bo szkoła jest na najwyższym poziomie.

Moje poprzednie tematy:
31-10-2019 17:30
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
raku95
Senior Member
****

Liczba postów: 408
Dołączył: Jun 2018
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #73
RE: Nowoczesna nauka dla dzieci
Dla mnie nowoczesne nauczanie przede wszystkim to takie, które daje maksimum wiedzy dziecko w najkrótszym czasie, tak, by mogło ono się na przykład po szkole cieszyć wolnością, odpoczynkiem. I właśnie z tych powodów planuję dzieci do Tutlo https://pl.tutlo.com/ zapisać na naukę angielskiego. 20 minut w ciągu dnia to niewiele, potem raz dwa lekcje i odpoczywają.

Moje poprzednie tematy:
05-11-2019 10:31
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
dzika_pantera
Senior Member
****

Liczba postów: 267
Dołączył: Jan 2018
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #74
RE: Nowoczesna nauka dla dzieci
Pewnie, dlatego fajnie się sprawują takie pomoce dydaktyczne do zajęć rewalidacyjnych aby wesprzeć rozwój naszych dzieci. I do tego dzieci się świetnie bawią, co mnie bardzo rozczula.

Moje poprzednie tematy:
12-02-2020 15:15
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Roarrra
Member
***

Liczba postów: 70
Dołączył: Apr 2018
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #75
RE: Nowoczesna nauka dla dzieci
"Przekonałam się na swoich dzieciach, że w prywatnych szkołach można liczyć na więcejWink Dużo więcej fajnych zajęć i są też inaczej, bardziej kreatywnie prowadzone, dlatego też każdego zachęcam do Te Vizji na Wawrze https://wawer.tevizja.pl/oferta-edukacyjna/ Muszę też przyznać, że nauka online teraz działa u nich super. Nawet zajęcia dodatkowe są prowadzone przez internet."

Moje poprzednie tematy:
    16-06-2020 12:52
    Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
    julek1
    Senior Member
    ****

    Liczba postów: 287
    Dołączył: Apr 2018
    Reputacja: 0
    Status: Offline
    Post: #76
    RE: Nowoczesna nauka dla dzieci
    Wychodząc naprzeciw potrzebom zapewnienia dzieciom bezpiecznej nauki zapraszam do akademi https://montessori-academy.pl ,, w której uczniowie będą realizowali obowiązek szkolny w zaciszu domowym. Nauczanie domowe to najlepsze rozwiązanie jeśli chcecie Państwo samodzielnie zadbać o rozwój edukacyjny własnych dzieci.

    Moje poprzednie tematy:
      18-08-2020 13:31
      Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
      lena007
      Posting Freak
      *****

      Liczba postów: 1,315
      Dołączył: Jun 2016
      Reputacja: 2
      Status: Offline
      Post: #77
      RE: Nowoczesna nauka dla dzieci
      Jeśli chodzi o wsparcie nauczania zdalnego, to na pewno warto sobie zerknąć tutaj https://alstor.pl/news/wacom-wspiera-nauczanie-zdalne/ i poczytać. Jest tam bowiem wiele ciekawych informacji jak działa wacom - desktop center. Myślę, że warto się tam na spokojnie rozejrzeć. Uważam, że naprawdę warto stawiać na innowacyjne rozwiązania, które faktycznie się sprawdzają.

      Moje poprzednie tematy:
      28-04-2021 15:42
      Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
      karinos83
      Senior Member
      ****

      Liczba postów: 579
      Dołączył: Jul 2016
      Reputacja: 0
      Status: Offline
      Post: #78
      RE: Nowoczesna nauka dla dzieci
      Nowoczesne zajęcia teraz nie obejmują tylko nauki czytania czy liczenia. Trzeba też się skupić na ogólnym rozwoju. Muzykoterapia często rozwija dziecko, jego umiejętności związane z rytmem, ale też relaksuje malucha. W wielu szkołach czy przedszkolach teraz stosuje się taką metodę nauczania. Jeśli szukacie ciekawych zabaw, to polecam zajrzeć tutaj https://www.eduksiegarnia.pl/muzyka-muzykoterapia .

      Moje poprzednie tematy:
      13-09-2021 19:50
      Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
      dziewczynaszamana
      Posting Freak
      *****

      Liczba postów: 1,855
      Dołączył: Jul 2014
      Reputacja: 0
      Status: Offline
      Post: #79
      RE: Nowoczesna nauka dla dzieci
      Ja zastanawiam się nad przedszkolem Montessori, ale czy to jeszcze jest uważane za nowoczesne to jeszcze nie wiem

      Moje poprzednie tematy:
        14-09-2021 13:35
        Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
        jjusti18
        Posting Freak
        *****

        Liczba postów: 2,506
        Dołączył: Apr 2017
        Reputacja: 0
        Status: Offline
        Post: #80
        RE: Nowoczesna nauka dla dzieci
        Dzisiaj jest wiele możliwości na to, aby skutecznie się uczyć i nawet mamy możliwość od najmłodszych lat kształtować swoje pasje. Bo przykładowo tutaj https://akademiarysunku.pl/kurs-rysunku-...-internet/ zauważyłam, że jest możliwa nauka rysunku dla dzieci. Bardzo mi się ta opcja podoba, zwłaszcza jak dziecko przykładowo lubi rysować, to może się w tym kierunku kształcić.

        Moje poprzednie tematy:
        21-10-2021 14:01
        Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
        Odpowiedz 


        Podobne wątki
        Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
          edukacja dzieci dajuber 0 22 Wczoraj 11:02
        Ostatni post: dajuber
          Upominek dla maluszka Lukrecja 33 14,671 Wczoraj 07:55
        Ostatni post: dajuber

        Skocz do:


        Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

        Reklama:


        auto promocje, wyprzedaże

        wyprzedaże, promocje - meble


        Kontakt | www.5teens.pl | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS