Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Nowoczesna nauka dla dzieci
Autor Wiadomość
kris12
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,101
Dołączył: Mar 2016
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #11
RE: Nowoczesna nauka dla dzieci
Jeśli zauważymy u dziecka jakieś niepokojące objawy wskazujące na autyzm, to nawet nowoczesne formy nauki nie pomogą. Najlepiej umówić się tutaj https://psychomedic.pl/diagnoza-autyzmu-...aspergera/ na diagnozowanie. Im wcześniej się na to zdecydujemy, tym lepiej.

Moje poprzednie tematy:
30-09-2017 20:07
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
veronaa
Senior Member
****

Liczba postów: 466
Dołączył: Aug 2017
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #12
RE: Nowoczesna nauka dla dzieci
Ja tez uważam, że jeśli tylko są takie możliwości to warto uważnie wybrać szkołę dla dziecka. Wiadomo szkoła prywatna to koszta ale mój syn chodzi do szkoły Te Vizja w Gdańsku już 2 lata i nie żałuję tej decyzji. Duży nacisk kładziony na naukę matematyki, rozszerzony angielski, duża ilość zajęć dodatkowych.

Moje poprzednie tematy:
27-11-2017 19:34
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
śliwa
Posting Freak
*****

Liczba postów: 842
Dołączył: May 2016
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #13
RE: Nowoczesna nauka dla dzieci
Faktycznie, jeśli zauważymy, że coś z naszym dzieckiem jest nie tak, to najlepiej dzwonić pod nr . 22 253 88 88 i rejestrować się na diagnozowanie autyzmu. Nie ma się nad czym zastanawiać. Jeśli diagnoza będzie pozytywna, to trzeba będzie się rozejrzeć za odpowiednią terapią.

Moje poprzednie tematy:
01-12-2017 15:51
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
dudson
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,401
Dołączył: Sep 2017
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #14
RE: Nowoczesna nauka dla dzieci
Dzieci szybko chłoną wiedzę, dlatego nauka angielskiego nie trwa bardzo długo, ale nauka powinna być też dla nich zabawą, gdy się zniechęcą, to zamknął się w sobie i nawet nie będą próbowały, doskonałe podejście do dzieci ma szkoła językowa http://www.mobileenglish.pl/ z której lektorzy dojeżdżają do domu, by uczyć dziecko

Moje poprzednie tematy:
25-03-2018 20:25
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Zaniko
Member
***

Liczba postów: 51
Dołączył: Oct 2016
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #15
RE: Nowoczesna nauka dla dzieci
mobileenglish to strona tego pana z YT co opowiada o swoich biznesach?
Ogólnie metoda nauki bardzo fajna jednak czasem brakuje czasu na dodatkowe zajęcia dla tego dzieciaki zapisaliśmy do przedszkola językowego na Mokotowie. Efekty już jakieś widać, choć wiadomo, że przedszkole ma uczyć języka przy okazji a przede wszystkim zapewnić najlepszą opiekę, gdy rodzice są w pracy.
Moje poprzednie tematy:


info moto blog
26-03-2018 11:05
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
lolek59
Senior Member
****

Liczba postów: 532
Dołączył: Nov 2017
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #16
RE: Nowoczesna nauka dla dzieci
Wybór odpowiedniej szkoły też jest bardzo ważny. Jaką wybraliście dla dziecka? Taka Niepubliczna Szkoła Podstawowa im Wiktorii Wiedeńskiej w Warszawie na Wilanowie jest dobra? Sporo o niej słyszałam. Dobrzy nauczyciele to podstawa, by dziecko się dobrze uczyło.

Moje poprzednie tematy:
27-03-2018 22:59
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
lena007
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,315
Dołączył: Jun 2016
Reputacja: 2
Status: Offline
Post: #17
RE: Nowoczesna nauka dla dzieci
Jak coś jest nie tak, to faktycznie tutaj https://psychomedic.pl/diagnoza-autyzmu-...aspergera/ wskazane jest się udać. Taka diagnoza będzie odpowiedzią na to czy nasze dziecko ma zaburzenia czy też nie i czy trzeba podjąć odpowiednie działania.

Moje poprzednie tematy:
28-03-2018 21:07
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
alicja930
Posting Freak
*****

Liczba postów: 999
Dołączył: Nov 2017
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #18
RE: Nowoczesna nauka dla dzieci
Jeśli dziecko ma jakieś zaburzenia to bardzo dobra dla niego jest wczesna nauka czytania. Mówi o tym wielu terapeutów. Pomogą nam w tym na przykład pomoce ze strony https://juniora.pl/kocham-czytac-ksiazki-c-56.html Uważam, że jest to bardzo ważne w rozwoju każdego dziecka. Rodzice powinni zwrócić na to uwagę.

Moje poprzednie tematy:
16-04-2018 23:54
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
fiona11
Posting Freak
*****

Liczba postów: 822
Dołączył: Apr 2017
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #19
RE: Nowoczesna nauka dla dzieci
ooo lolek59 moje dziecko też chodzi do szkoły podstawowej na Wilanowie ale my zdecydowaliśmy się na polsko-angielską szkołę Edison. Bardzo wysoki poziom nauczania, lekcje prowadzone w ciekawy i przystępny sposób. Syn miał do tej pory problemy z nauką angielskiego ale odkąd ma z tym językiem kontakt na co dzień jest o wiele lepiej i gołym okiem widać postępy. Nauczyciele doświadczeni i bardzo zaangażowani w edukację naszych pociech.

Moje poprzednie tematy:
18-04-2018 09:14
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
biona
Junior Member
**

Liczba postów: 36
Dołączył: Jan 2018
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #20
RE: Nowoczesna nauka dla dzieci
U nas teraz na tapecie jest temat edukacji włączającej. Szukamy szkoły podstawowej, gdzie właśnie stosują ten system i gdzie mają różnego typu pomoce naukowe (coś w tym stylu jak tutaj - https://www.mojebambino.pl/372-edukacja-wlaczajaca). Okazuje się, że niestety niewiele jest tego typu placówekSad. A wiem z doświadczenia, że jednak praca przy użyciu różnego typu sprzętów i pomocy jest dużo bardziej skuteczna. Oczywiście zaangażowanie i podejście nauczyciela też ma niebagatelne znaczenie, ale pewnych rzeczy bez odpowiedniego sprzętu, po prostu nie da się przeskoczyć.

Moje poprzednie tematy:
12-05-2018 19:42
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  edukacja dzieci dajuber 0 14 Wczoraj 11:02
Ostatni post: dajuber
  Upominek dla maluszka Lukrecja 33 14,657 Wczoraj 07:55
Ostatni post: dajuber

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Reklama:


auto promocje, wyprzedaże

wyprzedaże, promocje - meble


Kontakt | www.5teens.pl | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS