Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Odzieżowe zakupy
Autor Wiadomość
magda676
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,824
Dołączył: Oct 2018
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #151
RE: Odzieżowe zakupy
A widzieliście już nową kolekcję byolala na stronie https://yups.pl/by-o-la-la ? Poluję na kilka produktów z tej kolekcji i podobają mi się najbardziej: spódniczka z tiulu, bluza oversize, spodnie wiązane w talii. Mam nadzieję, że uda mi się kupić wszystko to, co mi się podoba.

Moje poprzednie tematy:
20-01-2021 02:01
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Brathanka88
Member
***

Liczba postów: 109
Dołączył: Feb 2019
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #152
RE: Odzieżowe zakupy
Ja kupiłam sobie w listopadzie płaszcz wełniany Wink Mam tez płaszcz z poliestru . Chciałam go wyprać w automacie na programie pranie ręczne, w temp 20 stopni, ale nie wiem. W Warszawie co polecacie ? Jaką pralnie ?

Moje poprzednie tematy:
    26-01-2021 19:51
    Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
    Katarzyna88
    Member
    ***

    Liczba postów: 176
    Dołączył: Mar 2018
    Reputacja: 0
    Status: Offline
    Post: #153
    RE: Odzieżowe zakupy
    (26-01-2021 19:51)Brathanka88 napisał(a):  Ja kupiłam sobie w listopadzie płaszcz wełniany Wink Mam tez płaszcz z poliestru . Chciałam go wyprać w automacie na programie pranie ręczne, w temp 20 stopni, ale nie wiem. W Warszawie co polecacie ? Jaką pralnie ?

    Hej. Nie radzę prać ręcznie. jeszcze ten płaszcz z poliestru spoko. pranie ręczne ustawione okay i suszyć na wieszaku, bez wirowania. Natomiast wełna czy z domieszką wełny nadaje się tylko i wyłącznie do pralni. Z mojej strony polecam pralnię Warszawiankę https://www.pralnia-warszawianka.pl

    Moje poprzednie tematy:
    27-01-2021 14:43
    Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
    Brathanka88
    Member
    ***

    Liczba postów: 109
    Dołączył: Feb 2019
    Reputacja: 0
    Status: Offline
    Post: #154
    RE: Odzieżowe zakupy
    (27-01-2021 14:43)Katarzyna88 napisał(a):  
    (26-01-2021 19:51)Brathanka88 napisał(a):  Ja kupiłam sobie w listopadzie płaszcz wełniany Wink Mam tez płaszcz z poliestru . Chciałam go wyprać w automacie na programie pranie ręczne, w temp 20 stopni, ale nie wiem. W Warszawie co polecacie ? Jaką pralnie ?

    Hej. Nie radzę prać ręcznie. jeszcze ten płaszcz z poliestru spoko. pranie ręczne ustawione okay i suszyć na wieszaku, bez wirowania. Natomiast wełna czy z domieszką wełny nadaje się tylko i wyłącznie do pralni. Z mojej strony polecam pralnię Warszawiankę https://www.pralnia-warszawianka.pl

    Tak właśnie myślałam, wielkie dzięki za odpowiedź. Widziałam, ze pralnia jest czynna 7 dni w tygodniu prze 24h na dobę.Więc podjadę jak się ogarnę ze wszystkim

    28-01-2021 20:00
    Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
    laik66
    Senior Member
    ****

    Liczba postów: 588
    Dołączył: Jan 2019
    Reputacja: 0
    Status: Offline
    Post: #155
    RE: Odzieżowe zakupy
    No ja jak najbardziej mam swój sprawdzony sklep. Konkretnie to mam na myśli to https://www.e-hurtowo.eu/vices-m-2.html . Zawsze mają tam niskie ceny, a sama jakość ich ubrań nie pozostawia nic do życzenia. Moim zdaniem to zdecydowanie jeden z najlepszych sklepów z ubraniami w sieci.
    Moje poprzednie tematy:


    Czasem brutalna prawda działa lepiej niż miękkie słówka.
    28-01-2021 20:48
    Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
    byniek
    Posting Freak
    *****

    Liczba postów: 2,592
    Dołączył: Feb 2018
    Reputacja: 0
    Status: Offline
    Post: #156
    RE: Odzieżowe zakupy
    A gdzie zamawiacie takie rzeczy jak stroje kąpielowe sportowe najlepiej? Chcę zrobić prezent mojej córce i mojej żonie, bo na ten weekend co będzie robimy sobie wycieczkę i zahaczymy tez o fajny, duży basen więc takie stroje z pewnością im się przydadzą. Liczę na porady i wskazówki od Was drogie panie!

    Moje poprzednie tematy:
    14-09-2021 18:21
    Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
    Tym
    Senior Member
    ****

    Liczba postów: 366
    Dołączył: Sep 2015
    Reputacja: 0
    Status: Offline
    Post: #157
    RE: Odzieżowe zakupy
    Moim zdaniem warto zawsze dobierać odpowiednie ubrania pod kątem Waszego stylu. Jeśli nie jesteście pewni, na jakie jeansy warto się zdecydować, to może powinniście sprawdzić takie artykuły jak http://casualism.pl/slimy-czy-regular-ja...es-wybrac/ Tam znajdziecie sporo cennych informacji, które mogą okazać się dla Was bardzo przydatne w kontekście kreowania własnego stylu.

    Moje poprzednie tematy:
      16-09-2021 11:21
      Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
      kris12
      Posting Freak
      *****

      Liczba postów: 1,101
      Dołączył: Mar 2016
      Reputacja: 0
      Status: Offline
      Post: #158
      RE: Odzieżowe zakupy
      Na pewno tutaj https://superior.pl warto sobie zerknąć. Jest tam bowiem wiele ciekawych propozycji. Każdy, dla kogo moda uliczna jest ważna znajdzie tam coś dla siebie. Uważam, że przede wszystkim należy stawiać na jakość i kupować ubrania w sprawdzonych miejscach. To jest podstawa.

      Moje poprzednie tematy:
      17-09-2021 22:31
      Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
      Edytamaciuś
      Senior Member
      ****

      Liczba postów: 680
      Dołączył: Aug 2016
      Reputacja: 0
      Status: Offline
      Post: #159
      RE: Odzieżowe zakupy
      Zbliża się jesień więc warto zrobić porządki w szafie i zakupić coś extra dlatego polecam zapoznać się z kolekcją sklepu MAGMAC gdzie zakupisz golfy damskie w różnych kolorach i wzorach. Każda z nas znajdzie coś dla siebie i będzie mile zaskoczona ceną. Golfy to tylko część oferty tego sklepu więc polecam.

      Moje poprzednie tematy:
      19-09-2021 14:29
      Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
      Manianna
      Posting Freak
      *****

      Liczba postów: 911
      Dołączył: Mar 2018
      Reputacja: 0
      Status: Offline
      Post: #160
      RE: Odzieżowe zakupy
      Wybór odzieży jest naprawdę ogromy, jednak czasem trudno znaleźć coś oryginalnego. Jeśli szukacie dobrych jakościowo nietypowych t-shitrów (np. z motywem ulubionego zespołu) to zerknijcie na ofertę https://www.carton.pl/produkty/koszulki . Tu znajdziecie bardzo duży wybór koszulek bawełnianych z nadrukami wysokiej jakości. W razie nietrafionego zakupu towar można bez problemu wymienić lub zwrócić.

      Moje poprzednie tematy:
      21-09-2021 16:25
      Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
      Odpowiedz 


      Podobne wątki
      Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
        Zakupy Tapikur 75 9,732 06-02-2024 19:47
      Ostatni post: dajuber
        Zakupy w sieci maminka 319 56,789 30-01-2024 11:04
      Ostatni post: dajuber

      Skocz do:


      Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

      Reklama:


      auto promocje, wyprzedaże

      wyprzedaże, promocje - meble


      Kontakt | www.5teens.pl | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS