Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Sypialnia
Autor Wiadomość
zu0816
Posting Freak
*****

Liczba postów: 837
Dołączył: Oct 2015
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #151
RE: Sypialnia
Bardzo ładną pościel w dobrej cenie znajdziesz tutaj https://estilex.pl/ Zapoznaj się z ofertą Smile Ja własnie szukam pościeli do sypialni. Mam kilka kompletów, ale chciałabym dokupić jeszcze dwa na wiosnę Smile

Moje poprzednie tematy:
24-02-2023 00:34
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
foxi
Senior Member
****

Liczba postów: 350
Dołączył: Jan 2017
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #152
RE: Sypialnia
Myślę ,że każdy urządza sobie sypialnię po swojemu ... i dobrze. Pamiętajmy jednak ,że sypialnia jest miejscem (pomieszczeniem) , gdzie spędzamy około 1/3 część naszego życia. Zadbajmy więc o wygodny materac abyśmy rzeczywiście mogli wypocząć. Co powiecie na biel w sypialni? Mnie takie jasne barwy zawsze się podobały. Pozdrawiam.

Moje poprzednie tematy:
24-02-2023 23:00
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
jjusti18
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,506
Dołączył: Apr 2017
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #153
RE: Sypialnia
O to chodzi, aby sypialnia była przytulna i funkcjonalna, dlatego warto dobrze zastanowić się nad odpowiednim wyposażeniem dla sypialni. Jak chodzi o mnie, to moją uwagę przykuła właśnie oferta https://meble-varsovia.pl i chyba tam dokonam zakupu łóżka, bo naprawdę mają piękne.

Moje poprzednie tematy:
02-03-2023 01:48
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
veronaa
Senior Member
****

Liczba postów: 466
Dołączył: Aug 2017
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #154
RE: Sypialnia
Wiadomo, ze każdy z nas ma inny gust ale ja najlepiej czuje się w przestronnych wnętrzach, jasnych kolorach. Najbardziej podobają mi się sypialnie w bieli i dotyczy to zarówno koloru ścian jak i mebli. Kolory akceptuję ale tylko w formie dodatków takich jak poduszki czy zasłony Smile

Moje poprzednie tematy:
03-03-2023 11:00
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
gorskakozica
Member
***

Liczba postów: 210
Dołączył: Feb 2019
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #155
RE: Sypialnia
polecam porzadny materac kupic bo to dobre dla zdrowia i kregoslupa.. ja mam z https://materacyk.pl/

Moje poprzednie tematy:
06-03-2023 14:16
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
byniek
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,592
Dołączył: Feb 2018
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #156
RE: Sypialnia
Każdy aranżuje wnętrze względem własnych potrzeb. Materac musi być porządny zgadzam się, ale szafa na wymiar to też dobre wyjście - mozna dzięki temu dopasować wszystko żeby idealnie do siebie pasowało. To coraz bardziej popularne rozwiązanie i cena idzie w parze z jakością. Polecam posprawdzać producentów mebli na wymiar.

Moje poprzednie tematy:
11-03-2023 11:04
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
dajuber
Posting Freak
*****

Liczba postów: 3,363
Dołączył: Jan 2019
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #157
RE: Sypialnia
Myślę że nieodłącznym elementem dobrze urządzonej sypialni jest pościel która pomorze nam odprężyć się po całym przebytym dniu. Ja postanowiłam postawić na poduszki i pościel od https://www.sklep.myalpaca.eu/pages/podu...40-x-80-cm Jest to renomowana firma posiadająca produkty stworzone z włókien alpak które w sposób szczególny sprawdzą się u osób posiadających alergię. Nie zawiera ona lanoliny ani żadnych chemicznych dodatków co zapobiega rozwojowi roztoczy. Ich właściwości termoregulacyjne i hipoalergiczne wspaniale wpływają na dobry sen. Warto posiadać ich produkty w swojej sypialni.

Moje poprzednie tematy:
08-05-2023 11:10
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Melka
Posting Freak
*****

Liczba postów: 813
Dołączył: Jan 2019
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #158
RE: Sypialnia
Jeżeli chodzi o sypialnię to zastosuj w niej drewniane wykończenia zwłaszcza podłogi bo świetnie się sprawdza. Najlepiej wybierz ofertę witryny siekierki.com.pl bo tam znajdziesz piękne deski tarasowe czy podłogowe z najlepszego drewna. Znają się na drewnie jak nikt inny i dadzą to co najlepsze.

Moje poprzednie tematy:
10-05-2023 21:41
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
magda676
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,824
Dołączył: Oct 2018
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #159
RE: Sypialnia
Jakość poduszki na pewno ma ogromne znaczenie, ponieważ dzięki temu możemy mieć pewność, że nasz sen będzie zdrowy i wygodny. Poduszki można wybierać z różnych wypełnieniem, ale trzeba koniecznie zwracać uwagę na ich jakość. Możecie zerknąć na stronę New Hever . Tam ofert poduszek jest całkiem sporo. Możecie wybrać też poduszki w różnych cenach i rozmiarach.

Moje poprzednie tematy:
24-05-2023 23:33
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
albatros
Senior Member
****

Liczba postów: 369
Dołączył: Oct 2015
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #160
RE: Sypialnia
Hej, hej! Szukacie sklepu z różnorodnymi artykułami dla dzieci? Estilex.pl to idealne miejsce! Mają produkty zarówno dla niemowląt, jak i starszych dzieci. Zajrzyjcie tutaj: https://estilex.pl/123-dla-dziecka

Moje poprzednie tematy:
29-06-2023 12:13
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Sypialnia na długie lata Emma 45 16,042 30-10-2022 15:18
Ostatni post: Manianna

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Reklama:


auto promocje, wyprzedaże

wyprzedaże, promocje - meble


Kontakt | www.5teens.pl | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS