Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Za gruba żeby pracować
Autor Wiadomość
scrappy
Member
***

Liczba postów: 210
Dołączył: Jul 2012
Reputacja: 4
Status: Offline
Post: #1
Za gruba żeby pracować
Cytat:25-letnia bezrobotna kobieta otrzymała 8000 funtów na operacje - NHS pokrył koszty zabiegów, dzięki którym schudła z 241 do 140 kg. Teraz jednak narzeka, ponieważ wraz ze spadkiem wagi otrzymuje coraz mniejsze świadczenia socjalne.

Jak podaje "Daily Mail", Laura Ripley nigdy nie pracowała. Otrzymuje 600 funtów zasiłku miesięcznie i jest niezadowolona, ponieważ przez spadek wagi już nie klasyfikuje się pod Disability Allowance (świadczenie dla niepełnosprawnych), który otrzymywała w wysokości 340 funtów.

- To oznacza, że nie stać mnie na zdrowe odżywianie i pewnie waga szybko wróci do stanu sprzed schudnięcia. Nie mogę już sobie pozwolić na kupno odtłuszczonych chipsów i batoników, więc jem czekolady z Tesco i tamtejsze przekąski - mówi Laura, która spędza przed telewizorem ok. 7 godzin dziennie.

25-letnia bezrobotna kobieta otrzymała 8000 funtów na operacje - NHS pokrył koszty zabiegów, dzięki którym schudła z 241 do 140 kg. Teraz jednak narzeka, ponieważ wraz ze spadkiem wagi otrzymuje coraz mniejsze świadczenia socjalne.

Jak podaje "Daily Mail", Laura Ripley nigdy nie pracowała. Otrzymuje 600 funtów zasiłku miesięcznie i jest niezadowolona, ponieważ przez spadek wagi już nie klasyfikuje się pod Disability Allowance (świadczenie dla niepełnosprawnych), który otrzymywała w wysokości 340 funtów.

- To oznacza, że nie stać mnie na zdrowe odżywianie i pewnie waga szybko wróci do stanu sprzed schudnięcia. Nie mogę już sobie pozwolić na kupno odtłuszczonych chipsów i batoników, więc jem czekolady z Tesco i tamtejsze przekąski - mówi Laura, która spędza przed telewizorem ok. 7 godzin dziennie.

Pieniądze z zasiłku dla niepełnosprawnych Laura przeznaczała na opłaty za ćwiczenia, zdrową żywność oraz rozjaśnianie włosów.

- Bez tego dodatku zostałam z 210 funtami Incapacity Benefit, który pobieram z powodu depresji i 100 funtami Income Suport co dwa tygodnie. W ciągu trzech tygodni, kiedy wstrzymano jej Disability Allowance, kobieta zdążyła już przytyć ok. 6,5 kg.

- Czasami mam poczucie winy w stosunku do wszystkich podatników - mówi Laura. Ich pieniądze są przeznaczane na moje wydatki, ale ja tylko chcę dodatkowe 100 funtów miesięcznie. To wszystko - podkreśla kobieta.
Źródło: "Moja Wyspa", kk

przy okazji chcę was spytać - co sądzicie o zasiłkach i ludziach, którzy żyją za pieniądze podatników?
Moje poprzednie tematy:


swoje ciało umieszczam w sukience.
wkładam nogi, piersi i ręce,
ale głowę zostawiam na stole,
bo bez głowy na miasto iść wolę.
02-08-2012 20:09
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Scelerisque
Member
***

Liczba postów: 198
Dołączył: Jun 2012
Reputacja: 2
Status: Offline
Post: #2
RE: Za gruba żeby pracować
No cóż, kobieta mówi, że je czekolady z tesco, bo nie stać jej na bez tłuszczowe batoniki... tak trudno nie jeść tych czekolad? Ja wiem, że czekolady są smaczne, sama jadłam swego czasu po 1-2 tabliczki dziennie, ale z pewnego powodu musiałam przestać je jeść i jakoś daję radę. Wydaje kase na rozjaśnianie włosów, a po co? To nie jest niezbędne do życia, więc pieniądze na to przeznaczone mogła wydać na coś pozytecznego. Kobieta chcę więcej kasy, a gdyby się troche postarała i pomyślała nie potrzebowała by więcej pieniędzy i tak już dużo państwo na nią wydało...
Moje poprzednie tematy:


02-08-2012 20:14
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Zepsuta.
Moderator
*****

Liczba postów: 697
Dołączył: Jun 2012
Reputacja: 15
Status: Offline
Post: #3
RE: Za gruba żeby pracować
Ja nie rozumiem takich ludzi którzy siedzą tylko przed tymi telewizorami i nic nie robią ? Co oni mają z tego życia ? A ona potem się dziwi że je i tyje. Cóż do Irlandii przyjeżdża pełno tych pakisów i murzynów i siedzą na tym zasiłku i nic nie robią byle by mieć hajs. Denerwuje mnie takie coś bo ludzie płacą podatki a wszystko idzie na zasiłek dla tych nierobów. Albo przyjeżdżają sobie tacy i dostają mieszkanie od sociala i czasem jest lepsze niż można wynająć nie no żal mi dupę ściska normalnie bo tacy ludzie to szkodniki nic nie robią tylko siedzą i miejsce zajmują a potem narzekają jakie życie jest złe bo wszyscy coś do nich mają bo oni nic nie robią.
Moje poprzednie tematy:


Kochanie udawaj, że
miłość to nie grzech
Boje się jej, niech prawda śpi,
nic nie mów mi
Ciii...
03-08-2012 11:19
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
blacklist
Member
***

Liczba postów: 111
Dołączył: Jul 2012
Reputacja: 2
Status: Offline
Post: #4
RE: Za gruba żeby pracować
Bidna kobieta, też bym nie mogła wytrzymać bez rozjaśniaczy i czekolady -.-
Denerwują mnie tacy ludzie co siedzą z dupą, nic nie robią i jeszcze narzekają, że im jest tak źle.
Wgl od kiedy jakiekolwiek chpsy itp. to zdrowa żywość? Niech się kokieta nie ośmiesza, weźmie się za jakaś robotę, zacznie ćwiczyć- może będzie lepiej.
Co do zasiłków i ludziach, którzy z nich żyją ogólnie- nie każdy jest taki jak ta kobieta i czasami inaczej nie można, ale jeżeli widzi się, że Ci ludzie nie starają się poprawić swojej sytuacji, to powinno im się taki zasiłek odbierac.

Moje poprzednie tematy:
03-08-2012 14:46
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Snorlax
Senior Member
****

Liczba postów: 284
Dołączył: Jul 2012
Reputacja: 3
Status: Offline
Post: #5
RE: Za gruba żeby pracować
Ja podzielam zdanie kolegi blacklist od kiedy chipsy są zdrowe a po za tym jeżeli chce więcej kasy niech ruszy się do pracy w Polsce by jej nawet takiej operacji nie zrobili niech się cieszy że ją odchudzili o ładnych 100kg!!
Moje poprzednie tematy:


Weź zajeb kreskę, to przejdzie, a później to jakoś będzie.
Miał żyć w obłędzie, do końca, cierpieć, odpaść w nieznane.
Na śmierć skazany zaocznie, choć szczęście było pisane.
Jak dać se radę w tym świecie, już go nie pytam, bo wstałem,
zbyt młody jestem, człowieku, żeby napisać testament.
03-08-2012 14:48
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Zepsuta.
Moderator
*****

Liczba postów: 697
Dołączył: Jun 2012
Reputacja: 15
Status: Offline
Post: #6
RE: Za gruba żeby pracować
(03-08-2012 14:48)Snorlax napisał(a):  zdanie kolegi
to jest dziewczyna...
No dobra odchudzili ją ale jak widać ona sobie nic z tego nie robi i w sumie na marne to było bo nic się nie zmienia.

03-08-2012 14:50
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Snorlax
Senior Member
****

Liczba postów: 284
Dołączył: Jul 2012
Reputacja: 3
Status: Offline
Post: #7
RE: Za gruba żeby pracować
O to bardzo przepraszam zdanie koleżanki mam nadzieję że mi wybaczy.
I masz rację Ola tylko na marnę kasę wydali

03-08-2012 14:51
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Niesmialy
Hentai
***

Liczba postów: 164
Dołączył: Jun 2012
Reputacja: 4
Status: Offline
Post: #8
RE: Za gruba żeby pracować
Strasznie biedna -_- siedzi i zre, za pieniadze z kasy panstwa i jeszcze nazeka, ze jej za malo daja -_- twierdzi ze jest jej glupio ale i placze ze za malo jej daja to brzmi jak jakis oksymoron, a te batoniki i chipsy sa na prawde niezbedne do zycia -_-. Prawda jest taka ze ci ktorzy potrzebuja zasilkow ich nie dostaja, a banda patoli i nierobow zgarnia taka kase ze kabaret, na tym swiecie panuje socjalizm i nie zanosi sie na to zeby to sie zmienilo
Moje poprzednie tematy:


Cytat:» (zglos) Scelerisque - 05-09-18:31 -- hahahha i nie tylko xDDD
» (zglos) Senegha12 - 05-09-18:31 -- scrappy, ja mowilem.. Zapominam wszystko. Po jednej lekcji puff.. cos sie ucze tydzien to po kolejnym puff,
» (zglos) Niesmialy - 05-09-18:30 -- scele lubi grzebac sobie w dupie xD
03-08-2012 18:32
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Wonrz
Junior Member
**

Liczba postów: 36
Dołączył: Jul 2012
Reputacja: 3
Status: Offline
Post: #9
RE: Za gruba żeby pracować
[Obrazek: 070d4d9d6e11307a27931c9e7e228684.jpg?1343987919]

Moje poprzednie tematy:
03-08-2012 21:47
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
mauagosia
Junior Member
**

Liczba postów: 31
Dołączył: Oct 2014
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #10
RE: Za gruba żeby pracować
Hm... a ja umiem zrozumieć jak to jest nic nie robić i nie szukać zajęć. Już nie będę wnikać skąd to wiem.

Moje poprzednie tematy:
24-10-2014 12:01
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Reklama:


auto promocje, wyprzedaże

wyprzedaże, promocje - meble


Kontakt | www.5teens.pl | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS