Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Najlepsze kliniki w stolicy
Autor Wiadomość
Maria Pe
Member
***

Liczba postów: 171
Dołączył: Jul 2016
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #1
Najlepsze kliniki w stolicy
Które z warszawskich klinik są według Was najlepsze i warto je odwiedzić?

Moje poprzednie tematy:
09-01-2017 23:30
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
basiula
Member
***

Liczba postów: 57
Dołączył: Sep 2013
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #2
RE: Najlepsze kliniki w stolicy
W Warszawie nie znam ale w Krakowie najlepsza prywatna przychodnia to nzozrevita. Pracują tam miedzy innymi jedni z najlepszych endokrynologów w kraju. Warto sobie wyszukać to przychodnie jak będzie nam potrzebna jakaś konsultacja.

Moje poprzednie tematy:
13-01-2017 14:45
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Anja
Member
***

Liczba postów: 147
Dołączył: Jul 2016
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #3
RE: Najlepsze kliniki w stolicy
W tej chwili jedną z najlepszych klinik, moim zdaniem, jest American Clinic w Wilanowie, w Szpitalu Medicover.
To nowoczesna, bardzo dobrze wyposażona klinika, która oferuje opiekę medyczną powyżej standardów.
Przede wszystkim, każdy pacjent jest tam traktowany bardzo indywidualnie, ponieważ opiekuje się nim dedykowana pielęgniarka, oprowadza, pomaga w „namierzaniu” kolejnych specjalistów i gabinetów, generalnie wspiera pacjenta podczas wizyty i zleconych badań.
Klinika jest dedykowana obcokrajowcom, którzy odwiedzają nasz kraj, dlatego cały personel medyczny swobodnie porozumiewa się w języku angielskim, dodatkowo wyniki badań również są tłumaczone na angielski na życzenie pacjenta. Honorują międzynarodowe polisy ubezpieczeniowe, zatem można kontynuować leczenie w dowolnym miejscu.
Poza standardami pozostaje również oferta, tzw. second opinion, czyli możliwość konsultacji wyników badań ze specjalistami z międzynarodowego środowiska lekarskiego, z którymi współpracują lekarze tej kliniki. Dzięki temu pacjent zyskuje możliwość uzyskania najlepszej z możliwych diagnoz, a dzięki temu samo leczenie może być również skuteczniejsze.

Moje poprzednie tematy:
20-01-2017 13:59
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
dziewczynaszamana
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,855
Dołączył: Jul 2014
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #4
RE: Najlepsze kliniki w stolicy
Pewnie niezłe ceny są w tych klinikach...

Moje poprzednie tematy:
    30-01-2017 20:51
    Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
    marcela
    Senior Member
    ****

    Liczba postów: 478
    Dołączył: Mar 2016
    Reputacja: 0
    Status: Offline
    Post: #5
    RE: Najlepsze kliniki w stolicy
    Na pewno Melitus na Żoliborzu, z tych co byłam do tej pory to w tej mi się podobało najbardziej i na pewno najlepiej się mną zajęli. Raz że mają atrakcyjne ceny, łatwo dojechać bo blisko metra to robią bardzo dużo różnych zabiegów i szybko można się zapisać. Zabieg Dermapen na blizny po trądziku rewelacja.

    Moje poprzednie tematy:
    01-02-2017 23:20
    Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
    luca185
    Member
    ***

    Liczba postów: 193
    Dołączył: Mar 2014
    Reputacja: 0
    Status: Offline
    Post: #6
    RE: Najlepsze kliniki w stolicy
    Ja mogę polecić poradnię lekarską http://poradniakarney.pl/lekarz-medycyny-pracy/ znajdziecie tam lekarzy różnych specjalizacji również dziecięcych. Bardzo bobra i nowoczesna poradnia. Szybko można ustalić termin wizyty i bardzo dobrzy specjaliści tam pracują.

    Moje poprzednie tematy:
    02-02-2017 23:27
    Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
    lena007
    Posting Freak
    *****

    Liczba postów: 1,315
    Dołączył: Jun 2016
    Reputacja: 2
    Status: Offline
    Post: #7
    RE: Najlepsze kliniki w stolicy
    Jeśli chodzi o endokrynologów, to na pewno tutaj https://psychomedic.pl/endokrynolog-warszawa mają świetnych specjalistów. Warto się tam umówić na wizytę, jeśli chcemy sobie pomóc. Na stronie są wymienione objawy, jakie powinny nas zaniepokoić.

    Moje poprzednie tematy:
    28-03-2018 22:04
    Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
    tralinka
    Senior Member
    ****

    Liczba postów: 497
    Dołączył: May 2016
    Reputacja: 0
    Status: Offline
    Post: #8
    RE: Najlepsze kliniki w stolicy
    Samo pojęcie kliniki jest dość szerokie i na pewno jest wiele różnych godnych polecenia, zależy czego tak naprawdę szukamy. Czy to ma być klinika prywatna czy świadcząca także usługi na NFZ? z takich poradni "pół na pół" ja osobiście polecam przychodnię KEN na Ursynowie. Jestem ich pacjentką od lat w ramach POZ i korzystam także z opieki prywatnej (endokrynologicznej i ginekologicznej) i na pewno nie zamieniłabym jej na żadną inną. Opieka super, nie mam nigdy problemu z zapisem, lekarze sympatyczni i konkretni. Mają często promocje, jako stała pacjentka mam zniżki na usługi komercyjne.

    Moje poprzednie tematy:
    16-04-2018 13:09
    Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
    Timix
    Member
    ***

    Liczba postów: 77
    Dołączył: Dec 2017
    Reputacja: 0
    Status: Offline
    Post: #9
    RE: Najlepsze kliniki w stolicy
    Jak masz chwilę to sprawdź jeszcze bloga tutaj https://www.moment.pl/blog/ opisują różne miejsca pod kątem fryzjera czy depilacji oraz medycyny estetycznej. Może Ci to w jakiś sposób pomóc wybrać odpowiednich specjalistów. Jak nie to po prostu będziesz szukać dalej.

    Moje poprzednie tematy:
    22-05-2018 15:08
    Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
    magda906
    Senior Member
    ****

    Liczba postów: 281
    Dołączył: Mar 2014
    Reputacja: 1
    Status: Offline
    Post: #10
    RE: Najlepsze kliniki w stolicy
    Miałam problem z moja córką - panicznie bała się dentysty po pierwszej, niestety nieudanej wizycie w przypadkowej klinice. Trafiłam za namowa koleżanki do http://dentystadladzieciwarszawa.pl/ i dzięki temu nie ma już dzisiaj problemu a mała pyta kiedy kolejna wizyta Smile Dobry dentysta dla dzieci musi mieć to coś.

    Moje poprzednie tematy:
    (Ten post był ostatnio modyfikowany: 09-06-2018 21:20 przez magda906.)
    09-06-2018 21:19
    Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
    Odpowiedz 


    Podobne wątki
    Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
      Najlepsze przystawki na romantyczną kolację - jakie? lolek59 0 545 09-02-2023 01:07
    Ostatni post: lolek59
      Lakiery do paznokci, jakie najlepsze? Myszka 1 682 03-01-2021 01:02
    Ostatni post: scyzoryk22

    Skocz do:


    Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

    Reklama:


    auto promocje, wyprzedaże

    wyprzedaże, promocje - meble


    Kontakt | www.5teens.pl | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS