Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Nagrobek
Autor Wiadomość
laik66
Senior Member
****

Liczba postów: 588
Dołączył: Jan 2019
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #1
Nagrobek
Hej! Szukam profesjonalnego zakładu kamieniarskiego we Wrocławiu, który oferuje ładne nagrobki. Wiecie coś na ten temat? Jakiś czas temu w sieci trafiłem na https://www.nagrobkiedistone.pl/realizacje/ . Muszę powiedzieć, że ich realizacje naprawdę dobrze się prezentują. Myślicie, że warto się tutaj na coś zdecydować? Ich oferta jest dla mnie naprawdę atrakcyjna. Czekam na wasze odpowiedzi.
Moje poprzednie tematy:


Czasem brutalna prawda działa lepiej niż miękkie słówka.
27-05-2023 14:25
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
devlin
Senior Member
****

Liczba postów: 366
Dołączył: Dec 2014
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #2
RE: Nagrobek
Przepiękne nagrobki widziałam w portfolio tej pracowni granitu https://nagrobki-pg.pl/ Zobaczcie sobie ich portfolio oraz ostatnie realizacje, naprawdę robią wrażenie. Jeśli jesteście z województwa to według mnie nikogo lepszego nie znajdziecie. Ja przynajmniej nie widziałam nigdzie takich granitów jakie oni potrafią sprowadzić Smile

Moje poprzednie tematy:
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 05-07-2023 16:40 przez devlin.)
16-06-2023 11:41
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Aldonka88
Senior Member
****

Liczba postów: 385
Dołączył: Jan 2019
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #3
RE: Nagrobek
Natomiast jeśli chodzi o tanie pomniki na cmentarz to warto zapoznać się z ofertą Nowoczesne Nagrobki u których znajdziesz bogactwo wzorów, dbałość o detale oraz trwałość. To sprawi, że stają się one nie tylko miejscem upamiętnienia, lecz również wyrazem szacunku i piękna. Możesz od razu sprawdzić cennik i wykonane realizacje, które inspirują do stworzenia wyjątkowego miejsca wspomnień.

Moje poprzednie tematy:
23-12-2023 14:03
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Reklama:


auto promocje, wyprzedaże

wyprzedaże, promocje - meble


Kontakt | www.5teens.pl | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS