Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Wada wzroku w jednym oku
Autor Wiadomość
laik66
Senior Member
****

Liczba postów: 588
Dołączył: Jan 2019
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #1
Wada wzroku w jednym oku
Cześć! Niestety borykam się z wadą wzroku na jednym oku. Zastanawiam się od jakiegoś czasu nad zakupieniem soczewek na jedno oko, jednak nie wiem czy takie rozwiązania są opłacalne. Wiecie coś na ten temat? Sporo dobrego w sieci czytałem o tym artykule https://kodano.pl/poradnik/soczewka-na-jedno-oko.html . Muszę powiedzieć, że naprawdę dużo się z niego dowiedziałem. Myślicie, że warto opierać się na tych informacjach? Naprawdę zależy mi na znalezieniu odpowiedniego rozwiązania dla swojego wzroku. Dajcie znać co uważacie na ten temat, może ktoś z was ma też ten sam problem?
Moje poprzednie tematy:


Czasem brutalna prawda działa lepiej niż miękkie słówka.
05-12-2022 05:56
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
maminka
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,231
Dołączył: Apr 2015
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #2
RE: Wada wzroku w jednym oku
Jeżeli borykasz się z problemami ze wzrokiem ,to w tej kwestii warto sprawdzić innowacyjne metody leczenia, które pomogą Ci na uzyskanie trwałego efektu dobrego widzenia. Tutaj możesz sprawdzić informacje na temat refrakcyjnej wymiany soczewki https://www.citomed.pl/poradnie/okulisty...a-soczewki

Moje poprzednie tematy:
21-12-2022 23:33
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Kawalka
Senior Member
****

Liczba postów: 672
Dołączył: Jan 2019
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #3
RE: Wada wzroku w jednym oku
Jak chcecie zadbać o oczy to poczytaj na https://eyeshield.com/sklep/akcesoria/ak...ighttorch/ czym jest czerwona żarówka. Dzięki temu wzrok będzie się mniej męczył. Warto mieć takie rozwiązanie u siebie w domu

Moje poprzednie tematy:
27-12-2022 13:48
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
patisia78
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,224
Dołączył: Apr 2017
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #4
RE: Wada wzroku w jednym oku
Jeżeli chodzi o zabiegi takie jak na przykład korekcja laserowa wzroku ReLEx™ SMILE to moim zdaniem warto udać się do odpowiedniego specjalisty. Na tej stronie internetowej znajdziecie informację vidiummedica.pl o wielu różnorakich zabiegach. Myślę że warto sobie przejrzeć ich ofertę.

Moje poprzednie tematy:
15-06-2023 19:58
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
monikabert90
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,419
Dołączył: Nov 2016
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #5
RE: Wada wzroku w jednym oku
Myślę, że najlepiej byłoby się umówić na profesjonalne badanie wzroku piaseczno ma na przykład taki salon Optyk.Cafe, w którym możecie liczyć na pełen profesjonalizm i fachowy dobór okularów korekcyjnych. Jeśli jesteście z tych okolic, to polecam Smile

Moje poprzednie tematy:
24-07-2023 19:13
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
sylka
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,401
Dołączył: Nov 2017
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #6
RE: Wada wzroku w jednym oku
Zastanawiam się nad zabiegiem laserowej korekcji wzroku, ponieważ noszenie okularów bywa już dla mnie męczące. Niestety nie mogę nosić soczewek, ponieważ w wyniku ich noszenia mam cały podrażnione oczy. Powiecie mi, jaka jest korekcja laserowa wzroku cena ?

Moje poprzednie tematy:
01-08-2023 06:47
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Reklama:


auto promocje, wyprzedaże

wyprzedaże, promocje - meble


Kontakt | www.5teens.pl | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS