Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Obraz do pokoju dziecięcego
Autor Wiadomość
laik66
Senior Member
****

Liczba postów: 588
Dołączył: Jan 2019
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #1
Obraz do pokoju dziecięcego
Witam! Tak jak w temacie. Chciałbym zamówić przez internet obraz do pokoju dziecięcego . Wiecie może, gdzie warto go kupić? Jak na razie w sieci wpadłem na ten sklep. Muszę powiedzieć, że można znaleźć u nich naprawdę ładne obrazy. Będzie to dobry wybór? Koniecznie dajcie znać, wielkie dzięki za pomoc!
Moje poprzednie tematy:


Czasem brutalna prawda działa lepiej niż miękkie słówka.
24-11-2022 02:26
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
maminka
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,233
Dołączył: Apr 2015
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #2
RE: Obraz do pokoju dziecięcego
Myśląc o dopasowanym wystroju, na pewno nie możemy zapominać o szczegółach, takich jak ozdobienie ścian. Jeśli więc zastanawiasz się jaki obraz na ścianę wybrać, polecam zajrzeć na stronę https://digitaldruk.pl/obrazy-na-plotnie...nie-Z.html gdzie znajdziesz sporo ciekawej i bardzo nowoczesnej inspiracji, takich jak lew obrazy, która na pewno spełni Twoje oczekiwania i poczucie estetyki.

Moje poprzednie tematy:
25-11-2022 17:16
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
alka
Posting Freak
*****

Liczba postów: 852
Dołączył: Sep 2015
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #3
RE: Obraz do pokoju dziecięcego
Dobrym pomysłem na dodanie charakteru wnętrzu jest sztuka. Polecam artykuł https://www.informacjekulturalne.pl/sztu...m-wnetrzu/ . Takie dodatku nadają mieszkaniu niepowtarzalny klimat.

Moje poprzednie tematy:
10-01-2023 21:58
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Reklama:


auto promocje, wyprzedaże

wyprzedaże, promocje - meble


Kontakt | www.5teens.pl | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS