Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Szkolenia
Autor Wiadomość
perystka
Senior Member
****

Liczba postów: 290
Dołączył: Sep 2018
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #21
RE: Szkolenia
A może zainteresuje Cię także f gazy kurs ? Naprawdę słyszałam, że mają świetne warunki szkolenia i co najważniejsze faktycznie można stamtąd wynieść jakąś wiedze

Moje poprzednie tematy:
02-02-2023 00:46
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
alka
Posting Freak
*****

Liczba postów: 852
Dołączył: Sep 2015
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #22
RE: Szkolenia
Jeśli chcielibyście dowiedzieć się więcej na temat szkolenia medycyna estetyczna szczecin , warto sprawdzić ofertę Centrum Medycyny Estetycznej w Szczecinie. To atrakcyjna propozycja, ponieważ szkolenia skupiają się przede wszystkim na części praktycznej, aby nabyć umiejętności.

Moje poprzednie tematy:
01-03-2023 03:09
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
devlin
Senior Member
****

Liczba postów: 366
Dołączył: Dec 2014
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #23
RE: Szkolenia
Pracuję w branży wykończeniowej i już któryś raz otrzymałem pytanie czy wykonują zabezpieczenia przeciwpożarowe. OStatnioklient pytał mnie, czy zamontuję mu świetlik przeciwpożarowy, podobny do tych https://global-poz.pl/oferta/swietliki-przeciwpozarowe/ W związku z tym chciałabym wiedzieć jakie kursy trzeba skończyć, żeby takie instalacje móc wykonywać, z góry dzięki Smile

Moje poprzednie tematy:
03-03-2023 14:03
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
dajuber
Posting Freak
*****

Liczba postów: 3,363
Dołączył: Jan 2019
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #24
RE: Szkolenia
Osobą która pomoże Wam osiągnąć realne sukcesy jest https://www.mateuszmrozowski.pl/kategori...-otwarte/. Jego bardzo bogate doświadczenie w tym temacie sprawia że pokazać Ci, w jaki sposób masz wzrastać, żeby osiągać nie tracąc czasu, maksymalnie go optymalizując, pracując mądrze i ciężko. Wszystkie jego działania ukierunkowane są w stronę motywacji, doradzania i pomagania w osiąganiu założonych rezultatów. Sama z nim współpracuję i jestem pod wrażeniem jego wiedzy i właściwego podejścia bez względu na sytuacje. Szczerze polecam.

Moje poprzednie tematy:
27-03-2023 09:51
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
jjusti18
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,506
Dołączył: Apr 2017
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #25
RE: Szkolenia
A jak ktoś z was chciałby wykonać sobie może szkolenia z zakresu medycyny estetycznej? Tak się składa, że przypadkiem znalazłam tutaj https://www.provoque.edu.pl/kursy/krakow...owy-krakow całkiem niezłą ofertę. Myślę, że może was zanteresować.

Moje poprzednie tematy:
29-03-2023 09:49
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
patisia78
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,222
Dołączył: Apr 2017
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #26
RE: Szkolenia
Wiesz co, jeżeli potrzebujesz nadmiaru na sprawdzoną firmy, która ma doświadczenie jeżeli chodzi o przeprowadzenie szkolenia BHP lub ppoż to słyszałam, że tutaj ekofit.pl zajmują się tego typu tematami na co dzień. Najlepiej będzie osobiście się do nich zgłosić, a wtedy będziesz w stanie poznać więcej szczegółów.

Moje poprzednie tematy:
30-03-2023 19:29
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
ninjaa
Senior Member
****

Liczba postów: 642
Dołączył: Aug 2017
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #27
RE: Szkolenia
Jeśli na co dzień pracujecie w dziale prawnym firmy to myślę, ze zainteresuje Was także szkolenie z centralnego rejestru beneficjentów rzeczywistych. To dość zawiły temat ale w tym kursie dostępnym na Cridotece temat został wyczerpująco ale i przystępnie przedstawiony, warto skorzystać z tej wiedzy Smile

Moje poprzednie tematy:
04-04-2023 10:14
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  SZKOLENIA daniel4437878 13 713 Wczoraj 14:37
Ostatni post: dajuber
  SKUTECZNE SZKOLENIA daniel4437878 2 136 24-11-2023 13:09
Ostatni post: dajuber

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości

Reklama:


auto promocje, wyprzedaże

wyprzedaże, promocje - meble


Kontakt | www.5teens.pl | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS