Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 2 Głosów - 5 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ulubione danie.
Autor Wiadomość
marysia8383
Senior Member
****

Liczba postów: 371
Dołączył: Mar 2014
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #41
RE: Ulubione danie.
(13-04-2015 08:58)yoohoo napisał(a):  Ostatnimi czasy zakochałam się w jarmużu i teraz najchętniej jadłabym go codziennie, a w szczególności chipsy z jarmużu.

Jarmuż jest świetny w koktajlach. Tak samo sałata. Najlepiej uprawiać je samodzielnie z nasion (nie są drogie http://florexpol.eu/232-salata) - oczywiście jak się ma miejsce. Do jarmużu i sałaty dodać można banana, sok z pomarańczy lub gruszkę. Prawdziwa bomba witaminowa z dużą ilością błonnika.

Moje poprzednie tematy:
19-05-2015 09:05
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
miroslawa
Member
***

Liczba postów: 233
Dołączył: Feb 2015
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #42
RE: Ulubione danie.
Lubię pizze, ale musi ona mieć cieniutkie i dobrze wypieczone ciasto. Jeśli chodzi o dodatki to uwielbiam włoskie smaki, taką pyszną pizzę Sicilianę jadłam w Pizzerii Dominium. Jest moją ulubioną bo jest to dobre połączenie tuńczyka, pomidorów suszonych, bazylii, kaparów, anchois do tego pyszny i sos pomidorowy, i tak jak trzeba rozpuszczony ser.

Moje poprzednie tematy:
26-06-2015 15:45
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
lilka91
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,116
Dołączył: May 2014
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #43
RE: Ulubione danie.
Jeśli szukasz takiej pizzy jak piszesz to zajrzyj do Dominium. Mają nie za cienkie ani nie za grube ciasto. Dodatki są 100% włoskie i bardzo smaczne. Pizzeria bardzo dba o swoich klientów i ich podniebienia, w każdy kawałek wkładają serceSmile

Moje poprzednie tematy:
30-06-2015 08:46
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
dananowak
Junior Member
**

Liczba postów: 1
Dołączył: Jul 2015
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #44
RE: Ulubione danie.
W Dominium mają pyszną pizze Wink ale ja najbardziej lubię lazzanie, czasem korzystam z przepisów http://dawkasmaku.pl/ na dania obiadowe i desery Wink

Moje poprzednie tematy:
    07-07-2015 09:27
    Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
    yoohoo
    Posting Freak
    *****

    Liczba postów: 1,756
    Dołączył: Jan 2014
    Reputacja: 0
    Status: Offline
    Post: #45
    RE: Ulubione danie.
    Jak na sieciówki to mają całkiem dobrą pizzę, aczkolwiek moim zdaniem w takich małych bistro mają o wiele lepszą.

    Moje poprzednie tematy:
    07-07-2015 10:27
    Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
    monsoon
    Member
    ***

    Liczba postów: 158
    Dołączył: Mar 2014
    Reputacja: 0
    Status: Offline
    Post: #46
    RE: Ulubione danie.
    Moim ulubionym daniem jest pizza. Sam nie umiem jej zrobić i zawsze wychodzi mi za twarde ciasto. Próbowałem juz kilkunastu przepisów, ale zawsze mniej więcej tak samo się kończyło i nigdy nie udało mi się powtórzyć chociaż w małym stopniu pizzy, którą jem w http://www.pizza-alcapone.pl/

    Moje poprzednie tematy:
    07-08-2015 15:48
    Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
    yoohoo
    Posting Freak
    *****

    Liczba postów: 1,756
    Dołączył: Jan 2014
    Reputacja: 0
    Status: Offline
    Post: #47
    RE: Ulubione danie.
    Mi też nigdy nie wychodzi prawdziwa, włoska pizza, ale wynika to m. in. z tego, że używam "normalnej" mąki, a powinno się stosować odpowiedni typ, który jest trudno dostępny w Polsce.

    26-08-2015 09:08
    Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
    Jędrzej
    Member
    ***

    Liczba postów: 142
    Dołączył: Jun 2014
    Reputacja: 0
    Status: Offline
    Post: #48
    RE: Ulubione danie.
    Ja uwielbiam zelki i mógłbym je jesc na kilogramy Big Grin zawyczaj kupuje je w hurtowych ilościach https://sweet24.pl/zelki.html uprzedze zmartwionych, jesli nie łączymy cukru z tłuszczami jest on szybko wydalany z naszego organizmu wiec nie ma w tym nic szkodliwego. Smile
    a z takich bardziej konkretnych dań to chyba lasagne.

    Moje poprzednie tematy:
    28-08-2015 12:09
    Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
    niemenka
    Member
    ***

    Liczba postów: 169
    Dołączył: Feb 2013
    Reputacja: 0
    Status: Offline
    Post: #49
    RE: Ulubione danie.
    Skoro już rozmawiamy o słodyczach czy widzieliście,że w sklepach znowu są czekotubki od Wedla? Pamiętam je jeszcze z dzieciństwa kiedy mama mi je kupowała oraz pakowała do plecaka do szkoły. Uwielbiałam je. A teraz znowu pojawiły sie w sklepach i są nadal tak samo pyszne.
    Lubie jeszcze ptasie mleczko. Jak się dorwę to jestem w stanie zjeść praktycznie całe opakowanie ale w ostatnim czasie zaczynam się jednak trochę ograniczać. Polecam szczególnie nowe ptasie mleczko o smaku Frappe. Bardzo oryginalny smak.
    [Obrazek: 11073015_772164689548126_1621881255_n.jpg]

    Moje poprzednie tematy:
    25-09-2015 16:41
    Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
    maminka
    Posting Freak
    *****

    Liczba postów: 1,233
    Dołączył: Apr 2015
    Reputacja: 0
    Status: Offline
    Post: #50
    RE: Ulubione danie.
    Ja najbardziej lubię pizzę mogłabym ją jeść codziennie Smile Niedawno nawet sama nauczyłam się robić ciasto Przepis znalazłam na http://pysznedomowejedzenie.blogspot.com/ a dodatki to już moja inwencja twórcza Smile

    Moje poprzednie tematy:
    20-10-2015 12:57
    Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
    Odpowiedz 


    Podobne wątki
    Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
      Ulubione jedzenie Tapikur 182 118,536 26-04-2024 10:58
    Ostatni post: Xaviero
      Ulubione restauracje Maturzysta 89 80,875 17-04-2024 11:20
    Ostatni post: dajuber

    Skocz do:


    Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości

    Reklama:


    auto promocje, wyprzedaże

    wyprzedaże, promocje - meble


    Kontakt | www.5teens.pl | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS