Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Alergia
Autor Wiadomość
AnnaMaria
Member
***

Liczba postów: 204
Dołączył: Feb 2016
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #1
Alergia
Cześć, mam takie pytanie - wiecie może co pyli w lutym? W internecie jest masę informacji, ale jedna wyklucza drugą i tak w kółko... Pytam, ponieważ od jakiegoś czasu kicham i mam denerwujący katar co bardzo mnie irytuje... Czy wie ktoś może? Albo spotkał się ktoś z takim problemem?
Na 100% jest to alergia, ponieważ objawy są takie same jak podane w tym artykule http://alergia-allegra.pl/niezyt_nosa.html

Moje poprzednie tematy:
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 06-10-2016 17:37 przez AnnaMaria.)
03-07-2016 18:24
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
michalinka100
Member
***

Liczba postów: 245
Dołączył: May 2016
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #2
RE: Alergia
Sprawdź sobie kalendarz pylenia roślin
Będziesz wiedzieć, co może Cię uczulać. Ale proponuję tak, czy siak poddać się testom uczuleniowym na wybrane alergeny. Lekarz doradzi Ci też, jak zminimalizować nieprzyjemne skutki takiego stanu.

Moje poprzednie tematy:
29-08-2016 15:44
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
ArekW
Posting Freak
*****

Liczba postów: 816
Dołączył: Aug 2016
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #3
RE: Alergia
Taka wiedza alergikom się przydaje, więc dlaczego ktoś tu uważa ze nie jest potrzebna. A takie kalendarze pyleń są w necieSmile

Moje poprzednie tematy:
01-10-2016 16:52
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Layla16
Posting Freak
*****

Liczba postów: 885
Dołączył: Sep 2014
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #4
RE: Alergia
Ja zawsze miałam problem z alergią i leki, które dostawałam sprawiały, że czułam się senna. Bardzo fajna okazała się allegra. Zobaczcie sobie: http://www.alergia-allegra.pl/ . Nie jest droga łatwo ją mozna znaleźć w każdej aptece.

Moje poprzednie tematy:
28-05-2017 22:17
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Justi_
Junior Member
**

Liczba postów: 5
Dołączył: Jun 2017
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #5
RE: Alergia
Alergia jest bardzo uciążliwa, coś o tym wiem. Na wiosnę pieką mnie oczy i leje mi się z nosa. Z tego, co wiem, to jest taki naturalny suplement przeznaczony dla osób z alergicznym nieżytem nosa. Czytałam o nim na stronie producenta Medarfa http://medarfa.pl/ . Wyniki badań też wyglądają dobrze, więc może warto spróbować...

Moje poprzednie tematy:
    17-06-2017 11:20
    Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
    Anakonda
    Posting Freak
    *****

    Liczba postów: 1,313
    Dołączył: Feb 2013
    Reputacja: 0
    Status: Offline
    Post: #6
    RE: Alergia
    z alergią nie ma żartów i trzeba wszelkie problemy ze zdrowiem w tej kwestii konsultować z alergologiem.

    Moje poprzednie tematy:
    19-06-2017 13:29
    Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
    karateka123
    Member
    ***

    Liczba postów: 68
    Dołączył: May 2017
    Reputacja: 0
    Status: Offline
    Post: #7
    RE: Alergia
    Ja też walczę z alergią już od wielu lat. Robiłem testy i nic.. nie wiadomo na, co jestem uczulony. Cały czas mam katar i strasznie wysuszoną śluzówkę. Ulgę daje mi używanie nebulizatora. Rozważam zakupienie czegoś z wyższej półki. Najlepiej kupić coś przez neta. Sporo osób poleca sklep medyczny https://kredos.pl/inhalatory. Mają duży wybór sprzętu medycznego dobrych marek np. Omron. Korzystał ktoś z ich usług?

    Moje poprzednie tematy:
      21-07-2017 23:23
      Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
      kostusia
      Posting Freak
      *****

      Liczba postów: 1,024
      Dołączył: Oct 2014
      Reputacja: 0
      Status: Offline
      Post: #8
      RE: Alergia
      Alergia to coś strasznego. Zmagam się z nią od lat więc wiem jak bardzo może być uciążliwa. Podczas sezonu pyleń bez leków nie mam życia. To jednak odbija się na moim samopoczuciu i bólu brzucha. Niestety leki robią swoje, ale przynajmniej oczy nie swędzą, a z nosa nie cieknie. Zastanawiam się jednak nad spróbowaniem produktu pro zdrowotnego od Medarfa, ponieważ są one na bazie naturalnych składników. Co tym sądzicie?

      Moje poprzednie tematy:
      24-07-2017 20:15
      Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
      alka
      Posting Freak
      *****

      Liczba postów: 852
      Dołączył: Sep 2015
      Reputacja: 0
      Status: Offline
      Post: #9
      RE: Alergia
      Nie znam tego środka. Ale powiem Ci , że jeśli źle się czujesz po swoich lekach to raczej powinnaś powiedzieć o tym lekarzowi. Też miałam taką sytuację, ale powiedziałam o tym mojej doktor Kościuch, do której chodzę do CM Panorama i od razu zmieniła terapię. Wiesz, organizmy są różne, jednemu coś pomaga, drugiemu może szkodzić. Trzeba być pod stałą opieką lekarską i o wszystkim mówić. Inaczej alergia może przerodzić się w astmę, a to już nie przelewki :/

      Moje poprzednie tematy:
      26-07-2017 00:51
      Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
      Karina
      Senior Member
      ****

      Liczba postów: 721
      Dołączył: Jan 2016
      Reputacja: 0
      Status: Offline
      Post: #10
      RE: Alergia
      Czy wy też macie alergię i kaszel suchy? Staram się barć jakieś leki na alergię.. Jeżeli jednak to nie zadziała, trzeba już sięgnąć po leki na kaszel. Na stałe w apteczce mam http://levopront.pl/ , natomiast na katar nie pomoże nić specjalnego.

      Moje poprzednie tematy:
      26-07-2017 13:59
      Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
      Odpowiedz 


      Podobne wątki
      Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
        Alergia na pyłki Jędrzej 55 28,889 28-08-2023 15:28
      Ostatni post: monikabert90
        przeziebienie czy alergia? bergola663a 14 6,616 19-07-2023 12:45
      Ostatni post: dajuber

      Skocz do:


      Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

      Reklama:


      auto promocje, wyprzedaże

      wyprzedaże, promocje - meble


      Kontakt | www.5teens.pl | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS