Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
klimatyzacja i wentylacja
Autor Wiadomość
karumas
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,952
Dołączył: Jan 2018
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #1
klimatyzacja i wentylacja
Jakiś czas temu na wielu witrynach internetowych ukazało się kilka artykułów na ten temat ale ciężko było znaleźć rzetelne i sensowne informacje... Odwiedziłem kilka stron ale to tutaj najlepiej opisali ten problem dlatego kliknij w ten w ten odnośnik. https://coolklima.pl/

Moje poprzednie tematy:
24-02-2022 19:02
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
IlonaMM
Senior Member
****

Liczba postów: 446
Dołączył: Jan 2019
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #2
RE: klimatyzacja i wentylacja
Szukając przede wszystkim dobrej jakości systemów do klimatyzacji to tutaj na pewno warto sprawdzić ofertę producenta Manta u którego znajdziecie również takie opcje jak na przykład AIWA PROM 3,5kW WIFI 3D z którego również korzystamy i sprawdza się świetnie. Jednocześnie w trybie chłodzenia (m3/h) - 850. Pozdrawiam i dobrego wyboru życzę!

Moje poprzednie tematy:
28-03-2022 16:33
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
magda676
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,824
Dołączył: Oct 2018
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #3
RE: klimatyzacja i wentylacja
Klimatyzacja jest rewelacyjnym pomysłem. Aktualnie przed sezonem, coraz więcej osób decyduje się na klimatyzację w swoim domu. Mnie również interesuje montaż klimatyzacji, ale nie jestem pewna, która firma zajmuje się takim czymś w sposób kompleksowy, czyli doradztwo, montaż oraz serwis. Może ktoś z Was mi poleci coś w tej kwestii? Ja na ten moment dobre opinie czytałam o firmie https://santier.pl/ , dlatego klimatyzacja w Krakowie chyba tutaj będzie dobrym wyborem.

Moje poprzednie tematy:
22-04-2022 17:32
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
patisia78
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,222
Dołączył: Apr 2017
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #4
RE: klimatyzacja i wentylacja
Muszę przyznać, że ja ostatnio poważnie rozmyślam nad założeniem klimatyzacji w swoim domu. Kolega podpowiedział mi, żebym w wolnej chwili i zainteresował się również informacjami zawartymi na stronie tego portalu https://www.daikin.pl/pl_pl/grupy-produk...acja.html, ponieważ można się stamtąd dowiedzieć naprawdę wielu ciekawych rzeczy. Dajcie znać, czy wy macie klimatyzację w swoich domach.

Moje poprzednie tematy:
29-04-2022 15:42
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
seba
Posting Freak
*****

Liczba postów: 905
Dołączył: Dec 2018
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #5
RE: klimatyzacja i wentylacja
Pomyśl też o montażu klimatyzacji w domu. Gwarantuję Ci, że jest to bardzo dobre rozwiązanie. Polecam Tobie także taką opcję jak klimatyzacja domowa Poznań StageWay: https://klimatyzacja-poznan.pl/ . Jestem pewna, że będziesz zadowolony.

Moje poprzednie tematy:
    06-06-2022 13:18
    Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
    aleksy3
    Senior Member
    ****

    Liczba postów: 302
    Dołączył: Jun 2018
    Reputacja: 0
    Status: Offline
    Post: #6
    RE: klimatyzacja i wentylacja
    Za pośrednictwem firmy https://klima-technik24.pl możesz założyć w swojej firmie różnego rodzaju urządzenia i instalacje z obszaru wentylacji przemysłowej. Posiadają nowoczesne, efektywne i niezawodne systemy dostosowane do potrzeb oraz oczekiwań Klientów, a także rodzaju zanieczyszczeń, surowców i technologii produkcyjnych.

    Moje poprzednie tematy:
    10-06-2022 09:26
    Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
    perystka
    Senior Member
    ****

    Liczba postów: 290
    Dołączył: Sep 2018
    Reputacja: 0
    Status: Offline
    Post: #7
    RE: klimatyzacja i wentylacja
    Jeśli interesuje Was ten temat to sprawdźcie https://klimatyzacja365.pl/ Znają się na tym temacie i u mnie wykonali kawał dobrej roboty. Poza montażem i serwisem fachowo doradzą rozwiązanie dopasowane do indywidualnych potrzeb Smile

    Moje poprzednie tematy:
    11-06-2022 11:31
    Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
    fatyka
    Posting Freak
    *****

    Liczba postów: 2,293
    Dołączył: Jan 2017
    Reputacja: 0
    Status: Offline
    Post: #8
    RE: klimatyzacja i wentylacja
    Zawsze też można kupić porządny oczyszczacz powietrza. U mnie najlepiej sprawdził się stadler form viktor. Jestem z niego bardzo zadowolona, wyróżnia się dużą skutecznością

    Moje poprzednie tematy:
    20-06-2022 12:39
    Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
    Aldonka88
    Senior Member
    ****

    Liczba postów: 385
    Dołączył: Jan 2019
    Reputacja: 0
    Status: Offline
    Post: #9
    RE: klimatyzacja i wentylacja
    W mojej opinii zdecydowanie warto zadbać o wybór dobrej jakości środków do dezynfekcji i czyszczenia klimatyzacji, które przede wszystkim działają skutecznie oraz pozwalają zachować pełną czystość oraz ją odgrzybić, bo inaczej znacząco może ucierpieć na tym także nasze zdrowie. Dlatego mogę jak najbardziej polecić do sprawdzenia airok.pl w przypadku których będziecie mogli liczyć na konkurencyjne ceny i rozbudowaną ofertę środków o bardzo dobrych parametrach technicznych, które naprawdę skutecznie pomagają. Mam nadzieję, że wszystkie poszukiwania i wybory rozwiązań w tym zakresie oczywiście pójdą pomyślnie!

    Moje poprzednie tematy:
    14-07-2022 14:55
    Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
    olka22
    Senior Member
    ****

    Liczba postów: 320
    Dołączył: Jul 2017
    Reputacja: 0
    Status: Offline
    Post: #10
    RE: klimatyzacja i wentylacja
    Jeśli macie w domu oczyszczacz powietrza to polecam ten filtr do oczyszczacza powietrza. Jest bardzo wydajny i dostępny w przystępnej cenie. W ofercie Filterbank.pl znajdziecie filtry do różnych oczyszczaczy.

    Moje poprzednie tematy:
    27-07-2022 10:49
    Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
    Odpowiedz 


    Podobne wątki
    Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
      klimatyzacja puck karumas 3 455 05-03-2024 14:23
    Ostatni post: dajuber
      klimatyzacja montaż karumas 12 697 26-02-2024 12:45
    Ostatni post: dajuber

    Skocz do:


    Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

    Reklama:


    auto promocje, wyprzedaże

    wyprzedaże, promocje - meble


    Kontakt | www.5teens.pl | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS