Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Adwokat
Autor Wiadomość
elacara
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,262
Dołączył: Feb 2019
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #1
Adwokat
Po pięciu latach małżeństwa coraz częściej myślę po prostu o rozwodzie. Nie mam żadnego doświadczenia z sądami, mamy małe dziecko (2 lata). Nie wiem, co robić, bo życia zawodowego u mnie brak, żyję za pozwoleniem partnera właściwie, mąż to już za duże słowo. Nie mam pojęcia, do kogo się zgłosić. Uprzedzam, że mieszkam w Gdańsku. Jeżeli ktoś w podobnej sytuacji był lub może naprowadzić na specjalistę prawa rozwodowego to proszę serdecznie o kontakt.

Moje poprzednie tematy:
27-10-2020 17:19
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
pawelpruski
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,518
Dołączył: Sep 2018
Reputacja: 1
Status: Offline
Post: #2
RE: Adwokat
Rozwód w Polsce to praktycznie rosyjska ruletka. Nie masz adwokata to masz rewolwer wręczony z sześcioma kulami, bez pustaka i automatycznie przegrywasz. Widzę, że na tym forum nie siedzą debile, więc tym bardziej doradzam szybki kontakt z adwokatem, specjalizacja rozwód, separacja, alimenty, podział majątku. Przejście przez bagno sądów rodzinnych bez profesjonalnego adwokata to taka udręka, że nawet sobie nie wyobrażasz. Kogo znam i mogę polecić? Kancelaria https://gautier.com.pl, w Gdańsku, do kontaktu Adam Gautier. Świetnie wykształcony prawnik, widziałem często polecany, z czym się absolutnie zgadzam i potwierdzam kwalifikacje.

Moje poprzednie tematy:
28-10-2020 10:19
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Iryss
Senior Member
****

Liczba postów: 446
Dołączył: Mar 2018
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #3
RE: Adwokat
Nikt z góry nie zakłada, że się rozwiedzie. Jednak życie niesie i takie scenariusze. Trudno tylko do tej roli się przygotować. Ja swój rozwód bardzo przeżyłam. Dobrze, że miałam wsparcie młodszej siostry i dobrego adwokata, Łukasza Węgłowskiego z kancelarii Węgłowski. Mega profesjonalnie zajął się wszystkim od początku do końca. Dobrze, że mam już to wszystko za sobą.

Moje poprzednie tematy:
11-11-2020 01:19
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
ewelina546
Senior Member
****

Liczba postów: 573
Dołączył: Mar 2014
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #4
RE: Adwokat
Od samego początku znajdź dobrego adwokata, nawet sporządzenie pozwu ma znaczenie, niech zrobi to za Ciebie. U mnie mec. Cejrowski z Tczewa zajął sie wszystkim i doprowadził ostatecznie do mojej wygranej - orzeczenie winy męża, wysokie alimenty tez dla mnie i teraz czekam na podział majątku

Moje poprzednie tematy:
26-11-2020 22:30
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
byniek
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,592
Dołączył: Feb 2018
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #5
RE: Adwokat
Zależy o jakie sprawy chodzi, bo na przykład z alimentami to tutaj https://www.plewinscy.pl/alimenty z tego co widzę można uzyskać pomoc. Szkoda, że do takich sytuacji dochodzi, ale czasami po prostu nie ma innej opcji i trzeba korzystać z usług doświadczonych adwokatów.

Moje poprzednie tematy:
12-12-2021 19:38
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
dzony200
Member
***

Liczba postów: 215
Dołączył: Mar 2017
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #6
RE: Adwokat
Rzeczywiście jesteś w trudnej sytuacji, a rozwód kosztuje, bo przecież trzeba spłacić adwokata, więc lepiej zacznij myśleć o tej kwestii. Może warto poszukać pracy? Co do adwokata, to ja mogę doradzić tylko kogoś z Gliwic - kancelarię Wojas Pawlak.

Moje poprzednie tematy:
16-12-2021 15:01
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Adwokat elacara 14 710 06-04-2024 19:23
Ostatni post: patisia78
  Adwokat BooMan 18 1,097 27-03-2024 09:39
Ostatni post: Eagle

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Reklama:


auto promocje, wyprzedaże

wyprzedaże, promocje - meble


Kontakt | www.5teens.pl | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS