Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Strona internetowa
Autor Wiadomość
tola299
Member
***

Liczba postów: 170
Dołączył: Aug 2017
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #1
Strona internetowa
Praktycznie każda firma posiada własną stronę internetową. Przy jej zakładaniu warto dostosować ją do każdego użytkownika. Polecam Wam https://www.ebrodnica.pl/finanse-i-ubezp...lepie.html , na stronie znajdziecie wiele rad, a także rozwiązań które z pewnością wykorzystacie na Waszej stronie. Wszelkie informację znajdziecie na stronie.

Moje poprzednie tematy:
25-10-2021 22:43
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
wigzi
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,036
Dołączył: Oct 2018
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #2
RE: Strona internetowa
Dla nas tworzenie stron niemcy było bardzo potrzebne i sporo nam zajęło znalezienie odpowiedniej firmy do tego, ale w końcu się udało. Agencja https://www.dogo.pl/zakladanie-strony-in...iemcy.html wszystkim się zajęła i jesteśmy im za to wdzięczni.

Moje poprzednie tematy:
19-01-2022 18:06
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Karina
Senior Member
****

Liczba postów: 721
Dołączył: Jan 2016
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #3
RE: Strona internetowa
Jestem w trakcie otwierania swojego sklepu internetowego. Aktualnie jestem na etapie wybierania projektu graficznego. Bardzo podoba mi się projekt graficzny strony www knieja. Czy ktoś z was wie, jak firma zajmowała się ich grafiką? Mam nadzieje, że tak, bo chciałabym podobną szatę w swoim sklepie.

Moje poprzednie tematy:
26-01-2022 21:39
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
lirk
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,362
Dołączył: Nov 2017
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #4
RE: Strona internetowa
Stawiając stronę internetową warto zwrócić uwagę na hosting bez tego niestety strona nie będzie działała za dobrze. Na stronie kod rabatowy nazwa.pl macie kod rabatowy nazwa.pl ma super oferty, warto skorzystać.

Moje poprzednie tematy:
27-01-2022 18:59
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
kajka22
Senior Member
****

Liczba postów: 550
Dołączył: Dec 2015
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #5
RE: Strona internetowa
Teraz bez problemu można znaleźć firmę, która stworzy przejrzystą stronę internetową zgodnie z trendami. Wiem, że od lat zajmuje się tym firma Internetowe strony www. Mają podany dokładny cennik usług, dzięki czemu dowiecie się, jaki jest koszt strony internetowej w danym pakiecie. Do wyboru są różne usługi, także każdy coś znajdzie odpowiedniego. Tutaj szczegóły https://stronywww-lodz.pl/cennik-stron-i...www-2019-r .
Moje poprzednie tematy:


08-02-2022 21:11
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Manianna
Posting Freak
*****

Liczba postów: 911
Dołączył: Mar 2018
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #6
RE: Strona internetowa
Każda firma czy instytucja potrzebuje strony internetowej. Niezwykle ważne jest, by strony instytucji były zgodne z wszelkimi wymogami. Jeśli nie wiecie, czy wasza strona je spełnia możecie zamówić audyt WCAG. Taki audyt wskaże jakich poprawek należy dokonać na stronie.

Moje poprzednie tematy:
10-02-2022 20:06
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Henryk3
Senior Member
****

Liczba postów: 701
Dołączył: Jun 2017
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #7
RE: Strona internetowa
Kto może zamówić konsultację SEO? Orientujecie się w tym temacie? Lepiej poczekać aż strona w pełni powstanie i zostanie wypozycjonowana i wtedy ją sprawdzić czy lepiej zacząć od konsultacji SEO i dopiero później na podstawie jej wyników ustalić plan działania? Jak uważacie?

Moje poprzednie tematy:
11-02-2022 20:46
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
keszek
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,243
Dołączył: May 2018
Reputacja: 1
Status: Offline
Post: #8
RE: Strona internetowa
My tworzenie stron Inowrocław zleciliśmy jednej z firm z tego miasta i nie żałujemy - strona wyszła idealna. Jeśli zastanawiacie się także nad skorzystaniem z oferty tej firmy, to zachęcam, nie pożałujecie.

Moje poprzednie tematy:
13-02-2022 10:55
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Sklep internetowy strona Kunura 58 12,690 Dzisiaj 13:05
Ostatni post: kajteeek
  Własna strona zdatna 4 2,526 08-01-2024 14:39
Ostatni post: marysia8383

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Reklama:


auto promocje, wyprzedaże

wyprzedaże, promocje - meble


Kontakt | www.5teens.pl | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS