Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Okulary
Autor Wiadomość
pawelpruski
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,520
Dołączył: Sep 2018
Reputacja: 1
Status: Offline
Post: #1
Okulary
Jak wam się chodzi w okularach progresywnych. Czy możecie polecić z czystym sumieniem osobie po 30? Zaczynam trochę słabo widzieć, wada mi się i tak, czy siak powiększa, więc okulary się przydadzą. Pytanie tylko, jak się kupuje okulary? Normalnie idzie się do optyka i po sprawie, czy do lekarza trzeba? Gdzie zamawialiście?

Moje poprzednie tematy:
22-10-2021 12:35
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
elacara
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,262
Dołączył: Feb 2019
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #2
RE: Okulary
Skomplikowane naprawy okularów realizują w http://www.oko-design.com/. Szybki odbiór. Niektóre rzeczy serwisują od ręki. Wymieniałem nosek w starym modelu, bo mi strasznie zaczął uwierać. Nie mam pojęcia do tej pory, co się stało. Optyka ogólnie polecam. Robią tak, żeby człowiek do nich wrócił, a to jednak pokazuje klasę działalności.

Moje poprzednie tematy:
25-10-2021 11:35
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
kajka22
Senior Member
****

Liczba postów: 550
Dołączył: Dec 2015
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #3
RE: Okulary
Zlecenie na szkła dostaniesz od okulisty lub optometry. Potem idziesz do optyka. Od odpowiada za dobór okularów do kształtu twarzy i montaż szkieł. Są salony, gdzie przyjmuje też lekarz i możesz wszystko załatwić w jednym miejscu.
Moje poprzednie tematy:


28-10-2021 13:01
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
karumas
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,952
Dołączył: Jan 2018
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #4
RE: Okulary
Od dłuższego czasu szukasz odpowiedzi jak poradzić sobie z tym problemem ? Otóż mam dla Ciebie wspaniałą informację! Poświęciłem trochę swojego cennego czasu aby dowiedzieć się więcej. Tutaj znajdziesz wszystkie informacje na ten temat. Zobacz sobie i polecam Ci skorzystać z ich oferty bo naprawdę jest to godne polecenia.Jeśli potrzebujesz jakieś pomocy to odezwij się do mnie na priv to postaram się Ci udzielić odpowiedzi. Dzięki i do usłyszenia. http://sierant-gabinety.pl/oferta/medycyna-estetyczna/

Moje poprzednie tematy:
15-11-2021 16:19
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Areni
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,038
Dołączył: Feb 2018
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #5
RE: Okulary
Wiesz co, to jest kwestia przyzwyczajenia, bo jednak szkła progresywne dość się różnią od "klasycznych". I tutaj naprawdę trzeba dobrać odpowiednie szkła pod wadę wzroku. Dlatego ja się cieszę, że jestem po opieką okulisty, ale i optyka z Centrum Medycznego Optis https://optisgdansk.pl/oferta/okulista-optyk-gdansk/ w Trójmieście, Gdańsku, Gdyni, Sopocie - to najlepsze centrum medyczne.

Moje poprzednie tematy:
21-11-2021 21:22
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
lilka91
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,116
Dołączył: May 2014
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #6
RE: Okulary
Z problemami ze wzrokiem nie ma żartów. Jesli czujesz, że coś jest nie tak to okulista sierakowice prywatnie może ci pomóc. Sama byłam niedawno u okulisty, noszę teraz okulary i powiem ci szczerze, że czuję sie o niebo lepiej! Widzę wszystko wyraźnie i nie boli mnie już głowa.
Moje poprzednie tematy:


jaka mata piankowa dla niemowlaka
27-11-2021 22:25
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
ewelina546
Senior Member
****

Liczba postów: 573
Dołączył: Mar 2014
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #7
RE: Okulary
W Wadowicach i okolicach znajdziesz salony optyczne http://visus-optyk.pl/, gdzie zrobisz badanie i dobiorą Ci szkła, oprawki czy soczewki z dość bogatej oferty

Moje poprzednie tematy:
28-11-2021 22:03
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Edytamaciuś
Senior Member
****

Liczba postów: 680
Dołączył: Aug 2016
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #8
RE: Okulary
Jeżeli chodzi o okulary to obecnie większość ludzi potrzebuje korekcji wzroku lub w niedalekiej przyszłości będzie potrzebować ze względu na wiek. Zapoznaj się z artykułem na tej stronie twojespojrzenie.pl i dowiedz się co to jest starowzroczność i jak się objawia. Każdego to czeka więc warto się przygotować.

Moje poprzednie tematy:
17-12-2021 16:18
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Henryk3
Senior Member
****

Liczba postów: 701
Dołączył: Jun 2017
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #9
RE: Okulary
A na lato okulary przeciwsłoneczne już macie? Jeśli nie to do zakupu jakich się przymierzacie? Tutaj wokularach.pl/okulary-przeciwsloneczne-damskie-polaroid przeglądam sobie okulary marki Polaroid. Ceny mają umiarkowane, a kształty oprawek naprawdę fajne. Zastanawiam się jedynie jak z ich jakością. Ktoś będący w temacie mógłby się wypowiedzieć?

Moje poprzednie tematy:
26-02-2022 23:31
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Melka
Posting Freak
*****

Liczba postów: 813
Dołączył: Jan 2019
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #10
RE: Okulary
Jeżeli musisz korzystać z okularów korekcyjnych to przydatna będzie oferta https://iokulary.pl/pol_m_Okulary-Korekcyjne-1123.html bo tutaj masz okulary wszelkich marek dostępnych na rynku. Dzięki nim dobierzesz coś dla siebie w atrakcyjnej cenie i z szybką dostawą. Na pewno nie zawiodą cię swoją ofertą.

Moje poprzednie tematy:
28-02-2022 23:27
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Okulary pawelpruski 5 401 04-01-2024 02:49
Ostatni post: alicja930
  Okulary pawelpruski 6 465 19-12-2023 00:11
Ostatni post: kikom

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Reklama:


auto promocje, wyprzedaże

wyprzedaże, promocje - meble


Kontakt | www.5teens.pl | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS