Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
wszywka
Autor Wiadomość
fatyka
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,293
Dołączył: Jan 2017
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #1
wszywka
Cześć. Mieszkam w Końskim. Jestem w trudnej sytuacji, mam problem alkoholowy. Chciałabym zastosować wszywkę. Znalazłam do tej pory http://chirurg-romanslawek.pl/implantacj...mu/końskie lecz jeszcze zastanawiam się nad wyborem, czy możecie mi coś podpowiedzieć?

Moje poprzednie tematy:
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 01-04-2021 18:00 przez fatyka.)
01-04-2021 17:57
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Layla16
Posting Freak
*****

Liczba postów: 885
Dołączył: Sep 2014
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #2
RE: wszywka
Myślę, że jak najbardziej jest to warte przemyślenia rozwiązanie. Esperal nie kojarzy się dobrze, jednak ze względu na swoje właściwości jest często stosowany jako wspomaganie leczenia alkoholizmu. Polecam Ci też stronę https://esperalkrakow.com/esperal-chrzan...rg-bochnia, gdzie znajdziesz wiele przydatnych informacji na temat zaszycia. Z tego co czytałam opinie, to wiele osób dopiero dzięki Esperalowi mogło przestać pić nałogowo. Zaszycie alkoholowe odbywa się podczas jednego zabiegu.

Moje poprzednie tematy:
19-08-2021 19:57
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
klara
Senior Member
****

Liczba postów: 411
Dołączył: Mar 2016
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #3
RE: wszywka
Wszywka zapewne będzie dobrym pomysłem, jednak ja polecę Ci rozważenie jeszcze takiego zabiegu jak detoks alkoholowy. Lekarz zalecił mojemu koledze odtrucie alkoholowe w Szczecinie kiedy to miał podjąć się terapii. Oczyszczenie organizmu z nagromadzonych toksyn przywraca prawidłową gospodarkę wodno-elektrolitową. Dzięki temu pacjent jest w stanie osiągnąć równowagę, która jest niezbędna do dalszej walki z uzależnieniem.

Moje poprzednie tematy:
07-09-2021 10:21
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  wszywka alkoholowa fatyka 4 545 22-11-2021 15:16
Ostatni post: Kazikdobry

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Reklama:


auto promocje, wyprzedaże

wyprzedaże, promocje - meble


Kontakt | www.5teens.pl | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS