Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Mieszkanie
Autor Wiadomość
bluem
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,072
Dołączył: Apr 2015
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #21
RE: Mieszkanie
W Krakowie na Wzgórzach Krzesławickich powstaje teraz bardzo atrakcyjne osiedle Strefa Cegielnia, to świetna okolica dla miłośników natury i jazdy na rowerze bo tereny są tam super pod takie aktywności

Moje poprzednie tematy:
11-01-2023 21:03
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
fatyka
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,293
Dołączył: Jan 2017
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #22
RE: Mieszkanie
Mnie właśnie jednak bardzo spodobała się szklana ściana w kuchni , dlatego sama chciałabym u siebie zrobić coś takiego. Ogólnie za jakiś czas zabieramy się za remont kuchni, więc wtedy będziemy mogli to zrealizować.

Moje poprzednie tematy:
22-01-2023 12:51
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
magda676
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,824
Dołączył: Oct 2018
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #23
RE: Mieszkanie
Kupno mieszkania czy może jednak zaczniecie od wynajmu? Ja chętnie postawiłabym na apartamenty, gdybym miała takie możliwości finansowe. Jeśli Wy je macie, to szukajcie informacji na stronie https://partnersinternational.pl/luksuso...y-warszawa . Tam wszystkim pomogą się zająć. Mają prawdziwych ekspertów.

Moje poprzednie tematy:
23-01-2023 04:30
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
zu0816
Posting Freak
*****

Liczba postów: 837
Dołączył: Oct 2015
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #24
RE: Mieszkanie
Jeśli macie problem z obecnym zarządcą nieruchomości to myślę, że warto rozważyć zmiany. Tutaj http://www.zarzadca.waw.pl/ znajdziecie zarządcę nieruchomości w Warszawie z ponad 20-letnim doświadczeniem. Oferta dostępna na stronie jest według mnie bardzo ciekawa.

Moje poprzednie tematy:
23-02-2023 23:42
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
fatyka
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,293
Dołączył: Jan 2017
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #25
RE: Mieszkanie
Z tego co ostatnio słyszałam to bardzo dobrym rozwiązaniem jest jednak porządna pompa mh 1300 inox

25-02-2023 18:55
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
alka
Posting Freak
*****

Liczba postów: 852
Dołączył: Sep 2015
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #26
RE: Mieszkanie
Jeśli szukasz nowego mieszkania, powinnaś przejrzeć jak najwięcej ofert, aby wybrać coś w sam raz dla siebie. Dlatego polecam sprawdzić oferty na osiedlu https://www.osiedla-sogo.pl/smolec znajdującym się blisko pięknego lasu. Na stronie znajdziesz mieszkania bezczynszowe z ogrodem i antresolami oraz domki szeregowe, a wszystko to na jednym osiedlu.

Moje poprzednie tematy:
26-02-2023 01:18
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Henryk3
Senior Member
****

Liczba postów: 701
Dołączył: Jun 2017
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #27
RE: Mieszkanie
Wiele osób, najczęściej zaczyna jednak od mieszkania. Na początek, dobrym wyjście jest model najmu instytucjonalnego https://torun.mdr.pl/ . To pewne warunki najmu, długo lub krótkofalowo, mieszkania są dobrze zlokalizowane, ma to ogromne znacznie jeśli np. myślimy o powiększeniu rodziny, bliskość służy zdrowia czy edukacji, nie jest w tym przypadku bez znacznie. To także z punktu widzenia prawnego, dla wynajmujących, bardzo pewna forma najmu.

Moje poprzednie tematy:
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 23-07-2023 15:08 przez Henryk3.)
23-07-2023 15:07
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
fatyka
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,293
Dołączył: Jan 2017
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #28
RE: Mieszkanie
Zawsze też można jednak zdecydować się na apartamenty na wynajem inwestycja

23-08-2023 13:26
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Mieszkanie typu studio ArekW 9 1,924 30-10-2023 22:58
Ostatni post: sylka
  Mieszkanie pawelpruski 53 3,493 22-10-2023 11:07
Ostatni post: venar

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Reklama:


auto promocje, wyprzedaże

wyprzedaże, promocje - meble


Kontakt | www.5teens.pl | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS