Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Mieszkanie
Autor Wiadomość
pawelpruski
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,516
Dołączył: Sep 2018
Reputacja: 1
Status: Offline
Post: #1
Mieszkanie
Hej, Chce kupić mieszkanie w Krakowie i zastanawiam się obecnie jak to wygląda jeśli chodzi o wiodących deweloperów. Kto obecnie dobrze buduje i ma faktycznie inwestycje, na które będzie warto zwrócić uwagę? Jak macie coś sprawdzonego, kupowaliście mieszkanie to podzielcie się swoimi spostrzeżeniami w temacie.

Moje poprzednie tematy:
01-04-2021 16:19
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
jjusti18
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,506
Dołączył: Apr 2017
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #2
RE: Mieszkanie
Wiesz niejedno w sumie fajne ogłoszenie mieszkania możesz znaleźć też na takim portalu, jak pokato.pl. Warto tam zajrzeć, bo w sumie jest tam wszystko i każdy nadaje tam swojego oferty. Także możesz znaleźć akurat coś dla siebie..

Moje poprzednie tematy:
02-04-2021 20:08
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
elacara
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,262
Dołączył: Feb 2019
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #3
RE: Mieszkanie
Ja się zdecydowałem kupić mieszkanie za pośrednictwem https://lvdevelopment.pl i akurat ich ofertę mogę Ci polecić, firma ma w sumie bardzo dobrze przygotowane propozycje i mieszkania w różnych lokalizacjach. Jeśli chodzi o mnie to polecała mi ten zakup siostra, która u nich kupowała mieszkanie.

Moje poprzednie tematy:
06-04-2021 09:54
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
magda676
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,824
Dołączył: Oct 2018
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #4
RE: Mieszkanie
Czy ktoś z Was kiedykolwiek miał styczność z niechcianym lokatorem w mieszkaniu? Od razu zaznaczę, że zależy mi na tym, aby mieszkanie sprzedaż. Zastanawiam się tylko czy załatwić wszystkie formalności z eksmisją czy zdecydować się na sprzedaż mieszkania z lokatorami . Druga opcja zdecydowanie pomoże mi zaoszczędzić wiele czasu i stresu, a dowiedziałam się, że w moim przypadku skup będzie jak najbardziej możliwy. Co polecacie?

Moje poprzednie tematy:
19-04-2021 13:57
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
bluem
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,072
Dołączył: Apr 2015
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #5
RE: Mieszkanie
Nie miałam takiej sytuacji. A wracając do tematu mogę powiedzieć że kupuję mieszkanie od pewniaka, czyli dewelopera Atal, niejedno osiedle już zbudowali a ludzie nie mają do nich zastrzeżeń więc mogę śmiało kupować nawet na etapie dziury w ziemi

Moje poprzednie tematy:
24-05-2021 11:09
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Iryss
Senior Member
****

Liczba postów: 446
Dołączył: Mar 2018
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #6
RE: Mieszkanie
Zakup mieszkania to poważna decyzja. To nie sukienka, która jak nie pasuje można oddać do sklepu i z głowy. Dlatego tak ważne jest to, żeby dobre decyzje zakupowe podejmować. Kupić takie mieszkanie, żeby potem być zadowolonym. Niebagatelną rolę odgrywa również zarządca nieruchomości. Jak firma wywiązuje się z powierzonych obowiązków to i mieszka się bez problemów. Ja tak właśnie mam, u mnie w Warszawie zarządcą jest Per Modum.

Moje poprzednie tematy:
13-02-2022 14:59
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
lirk
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,362
Dołączył: Nov 2017
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #7
RE: Mieszkanie
My w końcu kupiliśmy mieszkanie i to dzięki stronie https://www.skaneraukcji.pl/ u nich udało się je zalicytować. Nie spodziewaliśmy się, że nam to się uda.

Moje poprzednie tematy:
15-02-2022 18:32
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Kawalka
Senior Member
****

Liczba postów: 672
Dołączył: Jan 2019
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #8
RE: Mieszkanie
A to mieszkanie na inwestycje? Jak tak to pomyśl o alternatywie jaką są projekty deweloperskie od https://novafinances.pl/ - wydaje mi się że to lepsza opcja aktualnie

Moje poprzednie tematy:
23-03-2022 13:31
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Aldonka88
Senior Member
****

Liczba postów: 385
Dołączył: Jan 2019
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #9
RE: Mieszkanie
W takim razie jeżeli będziecie szukali wyjątkowej inwestycji deweloperskich pod Poznaniem to mogę zdecydowanie polecić do sprawdzenia ofertę Linea https://www.lineabuk.pl/mapa/ w przypadku których będziecie mogli znaleźć świetne mieszkania zarówno te mniejsze, jak i większe dla swojej rodzinki. Do tego bardzo dobrym połączeniem z Poznaniem przez obwodnicę, czy również bliskość autostrady. Pozdrawiam serdecznie!

Moje poprzednie tematy:
22-07-2022 18:54
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
byniek
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,592
Dołączył: Feb 2018
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #10
RE: Mieszkanie
W takim razie ja mam do Was pytanie odnośnie takich doradców jak https://nieruchomoscialicante.pl/rynek-wtorny/ czy waszym zdaniem cena tutaj idzie w parze z jakością? Pozdrawiam serdecznie i mam nadzieje, ze ktos z was znajdzie tutaj potrzebna pomoc.

Moje poprzednie tematy:
24-07-2022 13:38
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Mieszkanie typu studio ArekW 9 1,925 30-10-2023 22:58
Ostatni post: sylka
  Mieszkanie pawelpruski 53 3,504 22-10-2023 11:07
Ostatni post: venar

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Reklama:


auto promocje, wyprzedaże

wyprzedaże, promocje - meble


Kontakt | www.5teens.pl | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS