Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kamper
Autor Wiadomość
elacara
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,262
Dołączył: Feb 2019
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #1
Kamper
Tak się zastanawiam nad kolejnymi wakacjami i myślę o tym, czy by nie wybrać się gdzieś camperem, tylko tak się zastanawiam na ile faktycznie warto się na takie rozwiązanie zdecydować. Tyle co tam udało mi się gdzieś w sieci poszukać to ceny za ładne auto dla całej rodziny są spore w sezonie, porównywalne z ceną dobrego hotelu za dobę. Może ktoś ma jakieś doświadczenia, albo może firmę wynajmującą podpowiedzieć?

Moje poprzednie tematy:
10-02-2021 13:51
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
pawelpruski
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,516
Dołączył: Sep 2018
Reputacja: 1
Status: Offline
Post: #2
RE: Kamper
Co do kamperów to w ofercie http://spidercamper.pl/ masz zarówno opcję ich wynajmu jak kupna takich pojazdów więc wydaje mi się, że do nich warto będzie zerknąć. W ofercie Fiaty i Fordy, ale można liczyć na pracowników, którzy kompleksowo znają temat więc będą w stanie podpowiedzieć jakie rozwiązania warto będzie wybrać dla siebie.

Moje poprzednie tematy:
11-02-2021 12:15
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
kajka22
Senior Member
****

Liczba postów: 550
Dołączył: Dec 2015
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #3
RE: Kamper
Nie wiem jaki masz samochód, ale ciekawą alternatywą dla kamperów są kapsuły mieszkalne. Takie kapsuły montowane są na samochodach typu pick-up 4×4. Dzięki kapsule samochód zyskuje nowe funkcjonalności - kapsuły dostępne są w różnych wersjach więc można wybrać coś dla siebie. Tutaj https://azar4.pl/ jest firma, która wykonuje kapsuły pickup camper. Możesz też zobaczyć jak wyglądają ich realizacje. W mojej ocenie - fajne rozwiązanie.
Moje poprzednie tematy:


16-08-2021 10:49
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Tym
Senior Member
****

Liczba postów: 366
Dołączył: Sep 2015
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #4
RE: Kamper
Moim zdaniem podróż kamperem to naprawdę świetne przeżycie! Jeśli bierzecie je pod uwagę, to na pewno warto byłoby zastanowić się, w jaki sposób umilić sobie ten cały pobyt. Na pewno dobrym wyborem mogłoby być postawienie na takie rozwiązania jak chociażby zabudowy camper van. Moim zdaniem tak dostosowany pojazd będzie dla Was zdecydowanie bardziej komfortowy. Najlepiej sprawdźcie sobie takie miejsca jak na przykład https://vojo.pl/ i sami się zorientujcie, co faktycznie mogłoby być dla Was w tym temacie korzystne.

Moje poprzednie tematy:
    30-11-2021 19:32
    Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
    dudson
    Posting Freak
    *****

    Liczba postów: 1,401
    Dołączył: Sep 2017
    Reputacja: 0
    Status: Offline
    Post: #5
    RE: Kamper
    Jest to naprawdę bardzo fajny pomysł, sam wyjeżdżałem z rodziną na wakacje camperem i było cudownie. My akurat nie mamy swojego kampera, ale na szczęście trafiliśmy na wynajem kamperów http://bookamp.pl/ i skorzystaliśmy z ich oferty. Taka opcja jest według mnie świetna.

    Moje poprzednie tematy:
    08-12-2021 19:50
    Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
    kozik262
    Junior Member
    **

    Liczba postów: 27
    Dołączył: May 2017
    Reputacja: 0
    Status: Offline
    Post: #6
    RE: Kamper
    Moja córka chciałaby wybrać się na wakacje właśnie w kamperze. Takie wakacje cementują relacje rodzinne, a przy okazji to wielka i wspaniała przygoda.
    ______________________
    ogłoszenia drobne warka

    Moje poprzednie tematy:
    (Ten post był ostatnio modyfikowany: 10-12-2021 11:18 przez kozik262.)
    10-12-2021 11:17
    Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
    jowitta41
    Posting Freak
    *****

    Liczba postów: 1,468
    Dołączył: Apr 2017
    Reputacja: 1
    Status: Offline
    Post: #7
    RE: Kamper
    Ostatnio widziałam też oferty na przyczepa kempingowa można je kupić lub wynająć i podróżować gdzie tylko chcecie . To moim zdaniem jest fajna opcja i ciekawa przygpda. Zgadzacie się?

    Moje poprzednie tematy:
    13-12-2021 09:53
    Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
    jjusti18
    Posting Freak
    *****

    Liczba postów: 2,506
    Dołączył: Apr 2017
    Reputacja: 0
    Status: Offline
    Post: #8
    RE: Kamper
    Kamper to fajna sprawa - wiem po sobie. Niedawno kupiliśmy za grosze używany i teraz go urządzamy. Właśnie się cieszę, ponieważ znalazłam firmę https://intercamp.pl/pl/c/Szafki-kempingowe/3747 , która oferuje szafki i różne inne rzeczy do kamperów - możecie sobie sprawdzić.

    Moje poprzednie tematy:
    25-08-2022 19:53
    Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
    kamilwoszczyna
    Posting Freak
    *****

    Liczba postów: 756
    Dołączył: Jul 2017
    Reputacja: 0
    Status: Offline
    Post: #9
    RE: Kamper
    Mysle, ze warto najpierw sprawdzic wynajem kamperów łódź niz kupowac od razu wlasny. mozemy sie przekonac, czy takie rozwiazanie na wakacje w ogole jest dla nas Big Grin

    Moje poprzednie tematy:
    27-09-2022 15:06
    Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
    sylka
    Posting Freak
    *****

    Liczba postów: 1,401
    Dołączył: Nov 2017
    Reputacja: 0
    Status: Offline
    Post: #10
    RE: Kamper
    Gdybyście jednak mieli za mało miejsca na swoje bagaże, to warto zajrzeć na stronę firmy Wypożyczalnia boxów i zapoznać się z ich ofertą. Oferują boxy dachowe w bardzo dobrych cenach.

    Moje poprzednie tematy:
    29-09-2022 15:00
    Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
    Odpowiedz 


    Podobne wątki
    Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
      Kamper elacara 9 564 28-02-2023 12:14
    Ostatni post: dajuber
      Kamper elacara 2 268 18-02-2022 21:46
    Ostatni post: laik66

    Skocz do:


    Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

    Reklama:


    auto promocje, wyprzedaże

    wyprzedaże, promocje - meble


    Kontakt | www.5teens.pl | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS