Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Wypozyczalnia
Autor Wiadomość
pawelpruski
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,514
Dołączył: Sep 2018
Reputacja: 1
Status: Offline
Post: #1
Wypozyczalnia
Hej, szukam jakieś wypożyczalni samochodów, która ma auta z klasy premium. Jak ktoś z Was ma coś pod tym kątem sprawdzonego i może jakąś wypożyczalnie poradzić to dajcie znać. Szukam jakiegoś auta, które będzie miało wysoki standard i będzie miało formę limuzyny, tak żeby nadawało się do wykorzystania jako samochód, którym będzie można jechać do ślubu.

Moje poprzednie tematy:
14-12-2020 16:41
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
elacara
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,262
Dołączył: Feb 2019
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #2
RE: Wypozyczalnia
Dobra oferta w Gdańsku jest na Kartuskiej w wypożyczalni Premium Rental. Typowo wypożyczalnia z luksusowymi autami więc jak chcesz premium to tam znajdziesz.

Moje poprzednie tematy:
15-12-2020 13:22
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
tralinka
Senior Member
****

Liczba postów: 497
Dołączył: May 2016
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #3
RE: Wypozyczalnia
W Rzeszowie moja znajoma ostatnio wypożyczyła auto w https://flexrent.pl/wypozyczalnia-samoch...-jasionka/ . Z tego co mówi o warunkach to naprawdę warto było. Nie zapłaciła dużo, wzięła sobie takie małe zwinne autko jakim nie bała się jeździć. Nie musiała wpłacać opłaty kaucyjnej, nie każda wypożyczalnia tak ma. Na stronie są ceny, dokładnie opisane warunki.

Moje poprzednie tematy:
18-12-2020 22:46
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
marcela
Senior Member
****

Liczba postów: 478
Dołączył: Mar 2016
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #4
RE: Wypozyczalnia
Świetne auta mają w https://gepardbiuro.pl/ . Jak patrzyłam ostatnio to na pewno z ich usług bym skorzystała. Duże doświadczenie, świetne samochody, rozsądne ceny. Auta miejskie, takie klasy premium właśnie czy nawet busy. I już mając 21 lat spokojnie można taki samochód z górnej półki wynająć, wystarczą dwa dokumenty ze zdjęciem i jakieś 10 minut czasu. W sieci na stronie już dowiecie się dużo, po więcej informacji warto się zgłosić do nich bezpośrednio. Podane są namiary w sieci.

Moje poprzednie tematy:
28-12-2020 01:31
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
jowitta41
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,467
Dołączył: Apr 2017
Reputacja: 1
Status: Offline
Post: #5
RE: Wypozyczalnia
Polecam serdecznie wypożyczalnie z Poznania poznań lotnisko wypożyczalnia aut sprawdźcie ma ich ofertę.

Moje poprzednie tematy:
02-01-2021 14:24
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
MichałWrok
Senior Member
****

Liczba postów: 436
Dołączył: Jan 2019
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #6
RE: Wypozyczalnia
W przypadku poszukiwań świetnej wypożyczalni aut topowych marek, to tutaj zdecydowanie mogę polecić Wam żebyście wzięli pod uwagę ofertę przygotowaną przez https://premiumrental.pl/ z Gdańska, gdzie przyjemności są ogromne. Mój ostatni wybór kiedy chciałem poznać coś nowego to model AMG CLA 45S i muszę przyznać, że to na ten moment mój numer jeden. Moc 421 KM i przyśpieszenie do setki w 3,9s. Cena za cały dzień przyjemności jazdy takim autem też nie jest wysoka Wink

Moje poprzednie tematy:
07-02-2021 21:06
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
sylka
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,401
Dołączył: Nov 2017
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #7
RE: Wypozyczalnia
Też zauważyłam, że coraz więcej osób korzysta z wypożyczalni samochodów. Jak jesteście ze śląska, to na pewno zainteresuje was wynajem samochodów Katowice Nie raz miałam okazję korzystać z ich oferty i powiem wam szczerze, że nigdy mnie nie zawiedli. Wiedzą jak spełnić oczekiwania klienta.

Moje poprzednie tematy:
09-02-2021 10:56
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
laik66
Senior Member
****

Liczba postów: 588
Dołączył: Jan 2019
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #8
RE: Wypozyczalnia
Może jakieś auto z tej oferty https://www.readytodrive.pl będzie odpowiadało Twoim standardom? Jeżeli tak to koniecznie musisz skorzystać z ich oferty. Są na rynku już naprawdę długo, dzięki czemu są w stanie sprostać wymaganiom swoich klientów.
Moje poprzednie tematy:


Czasem brutalna prawda działa lepiej niż miękkie słówka.
16-02-2021 17:02
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
magda676
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,824
Dołączył: Oct 2018
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #9
RE: Wypozyczalnia
Mam swoją firmę i koniecznie jest mi potrzebny samochód dostawczy. Niestety nie mam aktualnie możliwości zakupu nowego samochodu, więc skorzystam sobie z oferty https://fadoauto.pl/ Jest to wypożyczalnia samochodów szczecin, która oferuje wynajem długoterminowy samochodów dostawczych z miesięcznymi płatnościami.

Moje poprzednie tematy:
24-02-2021 13:43
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
karinos83
Senior Member
****

Liczba postów: 579
Dołączył: Jul 2016
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #10
RE: Wypozyczalnia
Sprawdź ich https://beep.rent/oferta/wypozyczalnia-s...bie-zdroj/ . Wypożyczalnia Beep.rent udostępnia auta w wielu miastach w Polsce. Jest to możliwe, bo nie mają własnej floty, a udostępniają auta na zasadzie carsharingu. Mają bardzo dobre ceny i proste warunki wynajmu. Wszystkie formalności można załatwić w 5 minut, przez internet.

Moje poprzednie tematy:
09-03-2022 22:16
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Wypożyczalnia aut mart12345 24 8,258 06-09-2023 14:22
Ostatni post: kajka22
  Wypożyczalnia samochodów w Warszawie laik66 3 557 14-08-2023 16:11
Ostatni post: bluem

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Reklama:


auto promocje, wyprzedaże

wyprzedaże, promocje - meble


Kontakt | www.5teens.pl | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS