Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Zdrowie
Autor Wiadomość
magda676
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,824
Dołączył: Oct 2018
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #41
RE: Zdrowie
Czasami objawy chorobowe nie muszą świadczyć o chorobie. Przykładem może tutaj być katar alergiczny u dziecka. Stosowanie wody morskiej może przynieść ulgę przy oczyszczaniu noska. Ta od marki apteo nadaje się do stosowania w dowolnej pozycji, bo pojemnik jest pod ciśnieniem. To bardzo wygodne.

Moje poprzednie tematy:
23-03-2023 18:44
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
fatyka
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,293
Dołączył: Jan 2017
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #42
RE: Zdrowie
Z tego co słyszałam to też jednak dosyć dużym problemem jest zaburzenia tarczycy . Jednak najważniejsze jest by rozpocząć odpowiednie leczenie, dlatego sama też od jakiegoś czasu szukam odpowiedniego specjalisty.

Moje poprzednie tematy:
20-04-2023 12:38
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
jjusti18
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,506
Dołączył: Apr 2017
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #43
RE: Zdrowie
A czy sięgacie też po takie produkty naturalne, jak Moringa? Ja nie widziałam wcześniej o niej, ale wpadłam na moringa sklep DK-Sklep.pl i dowiedziałam się chociażby to, że ten naturalny produkt zmniejsza poziom glukozy we krwi, doskonale się sprawdzi chociażby u osób z cukrzycą typu 2. To niejedyne nawet jej zalety, bo jest tego dużo więcej...

Moje poprzednie tematy:
22-05-2023 13:35
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
foxi
Senior Member
****

Liczba postów: 350
Dołączył: Jan 2017
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #44
RE: Zdrowie
Jak dbacie o swoje zdrowie i zdrowie waszych bliskich? Myślę ,że każda rodzina ma swoją przychodnię lekarską , z której na stale korzysta. Uważam ,że prywatne przychodnie lekarskie to przyszłość naszej służby zdrowia. Gołym okiem widać jak pacjenci obsługiwani są w prywatnych a jak w publicznych przychodniach. Nie wspomnę już o czasie oczekiwania na wizytę u lekarza.

Moje poprzednie tematy:
24-05-2023 10:29
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Morwa
Senior Member
****

Liczba postów: 278
Dołączył: Feb 2017
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #45
RE: Zdrowie
jeżeli dbasz o swoje zdrowie, to na pewno zależy Ci na zdrowych zębach, warto regularnie chodzić, nawet profilaktycznie do dentysty. Co do samego miejsca, to wiem ze gabinet Lubińska Stomatologia Ortodoncja zbiera dobre noty, wiem że warto im zaufać bo znają się na robocie.

Moje poprzednie tematy:
25-05-2023 23:26
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
blaack
Senior Member
****

Liczba postów: 566
Dołączył: Apr 2016
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #46
RE: Zdrowie
O swoje zdrowie dbam, jednak niekiedy nie jest to niemożliwe samemu i trzeba wybrać się do specjalisty. Niedawno dobry podolog podkarpackie https://www.instytutpodologiczny.pl/ pomógł mi wyleczyć łuszczycę paznokci, z którą zmagałam się ponad rok i jestem zadowolona z efektów terapii. Warto mieć takiego specjalistę pod ręką.

Moje poprzednie tematy:
29-05-2023 04:58
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Henryk3
Senior Member
****

Liczba postów: 701
Dołączył: Jun 2017
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #47
RE: Zdrowie
Nie zaniedbuj swojego zdrowia - to najważniejsza inwestycja, jaką możesz zrobić dla siebie. Kiedy tylko dostrzeżesz niepokojące objawy, jakiekolwiek zmiany w organizmie, niezwłocznie zgłoś się do specjalisty. Regularne kontrole i szybka reakcja na sygnały ciała to klucz do utrzymania dobrej kondycji i zapobiegania poważniejszym problemom zdrowotnym. W każdym mieście jest wielu dobrych specjalistów, nie musi to być poznań czy warszawa przychodnie są w każdym mieście, więc nie ma tutaj ograniczeń by o siebie dbać.

Moje poprzednie tematy:
30-05-2023 23:50
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Melka
Posting Freak
*****

Liczba postów: 813
Dołączył: Jan 2019
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #48
RE: Zdrowie
Jeśli dbasz o swoje zdrowie i mieszkasz w stolicy to wykorzystaj możliwości jakie daje to centrum medyczne https://cmp.med.pl/aktualnosci/2023/04/2...t-w-ciazy/ Nie dość że mają dostęp do wszystkich specjalistów to jeszcze mnóstwo punktów na terenie Warszawy. Na pewno oni zadbają o twoje zdrowie.

Moje poprzednie tematy:
31-05-2023 18:00
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
patisia78
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,222
Dołączył: Apr 2017
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #49
RE: Zdrowie
Moim zdaniem jeżeli chodzi o zdrowie to w naszym kraju jest dobra poradnia onkologiczna w Warszawie. Moja znajoma zachwaliła właśnie tę poradnię https://onkolmed.pl/ I muszę przyznać, że jest ich oferty wynika iż mają świetny wachlarz ofertowy.

Moje poprzednie tematy:
17-07-2023 19:34
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
dajuber
Posting Freak
*****

Liczba postów: 3,363
Dołączył: Jan 2019
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #50
RE: Zdrowie
Sama jakiś czas temu szukałam placówki w której otrzymała bym profesjonalną pomoc medyczną i trafiłam do https://szpitalzywiec.pl/ Ta placówka powstała z myślą o pacjentach i pracy umożliwiającej im powrót do zdrowia. Pracują zarówno prywatnie jak i w ramach NFZ. Jest to miejsce w którym każdy pacjent otrzymuje indywidualne podejście i miłą atmosferę.

Moje poprzednie tematy:
19-07-2023 07:15
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Zdrowie a apteka ragerian87 141 97,606 28-09-2023 15:44
Ostatni post: dajuber
  zdrowie Maziaja 154 112,799 07-07-2023 10:28
Ostatni post: dajuber

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Reklama:


auto promocje, wyprzedaże

wyprzedaże, promocje - meble


Kontakt | www.5teens.pl | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS